Реимс – Стразбур Предвиђања, предвиђања и савети

Бвин савети и предвиђањаПрогнозе Ремс – Стразбур

Реимс – Страсбоург Типови и квоте. 1. новембар, 15:1 ФРАНЦУСКА: Лига 9 – XNUMX. коло.

Реимс – Стразбур преглед

• Рејмсова серија од седам мечева без победа у Лиги 1 (Л1) (Д2, Л5) је коначно прекинута када су последњи пут савладали Монпеље са 4-0, што је била не само њихова прва победа у кампањи, већ и највиши врх. Летећа победа у историји клуба! Овај резултат је такође наставио недавни тренд, пошто је први гол постигнут у првих 20 минута последњих пет лигашких утакмица Ремса.
  • Међутим, упркос снажној победи, Реимс је код куће постигао гол, а они су касније постигли мање од 1,5 тимских голова у 14 од последњих 15 утакмица домаће лиге (Г4, Д6, Л5). Ови офанзивни проблеми, који су делимично одговорни за три узастопна пораза код куће у Л1, сада имају 'Лес Роугес ет Бланцс' на ивици несрећног новог рекорда, пошто никада нису изгубили четири узастопне утакмице код куће у најбољој категорији.
  • Са Стразбуром који путује овамо, очекујте победника јер су они један од само три Л1 тима која тек треба да ремију (П2, Л6). Међутим, победа у гостима од 3-0 у њиховом последњем мечу у врху лиге била је вредна пажње јер су у последње четири лигашке утакмице победнички тим тог дана заузео прво место у ХТ-у.
  • Понављање те победе захтеваће добар почетак, пошто је Стразбур победио само у једној од последње 34 првенствене утакмице у гостима у којима је први примио (П1, Д7, П26). Очигледно је да су радили на дефанзивној чврстоћи од почетка, пошто су у првом полувремену задржали чисте голове у три од четири Л1 пута у овом полувремену.
  • Играчи које треба гледати: Боулаие Диа је последњи пут ушао у историју поставши први играч Ремса који је постигао 3+ гола у мечу Л1 од Сантјага Сантамарије 1978. године.
  • Лудовиц Ајоркуе (СТР) је био најбољи стрелац утакмице на своја два гостовања ове сезоне.
  • Победнички низ: један пенал досуђен на последњих пет гостовања у Л1 Стразбуру.
Међусобне утакмице: РЕМС – СТРАЗБУР
02.09.20 L1 Стразбур Ремс КСНУМКС: КСНУМКС
01.07.20 ЦОУ Ремс Стразбур КСНУМКС: КСНУМКС (КСНУМКС: КСНУМКС)
18.08.19 L1 Ремс Стразбур КСНУМКС: КСНУМКС
04.03.19 L1 Стразбур Ремс КСНУМКС: КСНУМКС