Порто к Тондела: УЖИВО [ХД]: Погледајте где да гледате Лигу НОС УЖИВО

Порто ће се суочити са Тонделом у томе Субота (05) у 17 часова (бразилско време), ин Стадион Драгао у Порту, за 9. дан од Премијер лига НОС. Утакмицу ће преносити ЕСПН и СПОРТ ТВ у Португалу у 21 часова.

Пошто је мисија Лиге шампиона испуњена, Порто сада може да скрене пажњу на португалско првенство.

У уторак, 1. децембра, такође на Естадио до Драгао, Порто је један дан унапред потврдио квалификације за осмину финала Лиге шампиона, одржавајући нерешен резултат XNUMX-XNUMX са Манчестер Ситијем. Резултат је био добар, али учинак није. Клуб је играо као мали тим. Само две прилике да заврше током меча. Само један од њих је погодио мету.

Избегао је пораз захваљујући грешкама Манчестер ситија у шуту које су створиле 19 прилика за шут. Њих пет отишло је на гол Португала. Али нису успели да замахну мрежу. Међутим, и да изгуби, Порто би се квалификовао, јер би победа Олимпика из Марсеја над Олимпијакосом (2-1) у другој одлучујућој утакмици гарантовала пласман у наредну фазу турнира.

Ипак, Порто ће сигурно морати да произведе више да би ставио три бода на свој конто у овој суботњој утакмици. Не можете ни помислити на други исход. Са 16 бодова (пет победа, један реми и два пораза) заузима скромну четврту позицију на табели. То је шест бодова испод лидера Спортинга. Као главни, перформансе су супериорне. Има другу најбољу кампању на ранг листи власника некретнина. Од 12 спорних бодова у колони, један је освојио девет (три победе и један пораз) постигавши девет голова и примивши пет.

Порто к Тондела: где гледати, распоред, програм и најновије вести, пратите из минута у минут у реалном времену.