Понте Прета к Сампаио Цорреа УЖИВО [ХД]: Погледајте где да гледате на ТВ-у и онлајн

Понте Прета и Сампаио Цорреа Цар, у томе уторак (01) у 21хКСНУМКС (бразилско време), ин Стадион Мојзес Лукарели у Кампинасу (СП), за 25. коло Цампеонато Брасилеиро Серие Б. Утакмица ће бити директно преношена тог дана ПРЕМИЈЕРА.

Тимови излазе на терен овог уторка (01), за 25. коло Бразила; погледајте како да га пратите уживо на ТВ-у и онлајн.

Четири бода деле тимове на првенственој табели, а обе траже рехабилитацију у првенству. Понте, осмо место са 36 бодова, долази после пораза од 2-1, повратка од ЦСА у прошлом колу и видело је серију од пет утакмица без пораза.

Поред краја серије без пораза, Мацаца је наставила без победе у директном мечу у Серији Б. До сада је одиграно шест утакмица, уз пет пораза (Америка-МГ, Шапекоенсе, Хувентуде, Кујаба и ЦСА) и реми (Америка -МГ).

Сада покушајте да поновите победу у првом колу над тадашњим фењером Сампаиом, да прекинете ову судбину и приближите се Г-4, који данас заостаје на четири бода.

С друге стране, тробојка губи на свом терену од Бразила де Пелотаса са 1-0 и жели да се одузме из уравнотеженог фонда тимова који су у оквиру Г-4.
Са 40 бодова на трећем месту, Триколор може да напусти зону пласмана у случају пораза од Понте Прете. Боливија Кверида би победом отворила седам бодова из ривалске утакмице.

Понте Прета к Сампаио Цорреа: где да гледате, распоредите, распоредите и најновије вести, пратите из минута у минут у реалном времену.

Где гледати Понте Прета к Сампаио Цорреа данас?

емитовање: премијера за цео Бразил, са приповедањем Хулија Оливеире и коментарима Карлоса Едуарда Лина.