Пољска – Италија Предвиђања, предвиђања и савети

Бвин савети и предвиђањаПољска – Италија Предвиђања

Пољска – Италија Типови и квоте. 11. октобар, 19:45 УЕФА Лига нација – Лига А – треће коло.

Преглед Пољске – Италије

• Пољска се поново сусреће са Италијом у УЕФА Лиги нација (УНЛ) после две године чекања, победивши само три од претходних 16 утакмица (Д2, П7). Међутим, Пољска је победила у шест (Л6) од последњих седам утакмица, пет са више од 1 постигнутих голова, а четири су видела оба тима у мрежи. Ипак, у девет од последњих 2,5 утакмица Пољске, најмање један тим није постигао гол.
  • На домаћем терену, Пољска је непоражена шест утакмица (Г5, Л1), задржавајући четири чиста гола. У сваком од пет мечева који нису завршени без голова, домаћини су први дали гол, а поред тога Пољска је у свих пет постигла најмање један гол након 76. минута.
  • Мање од 2,5 гола (П2, Д3, П1) је постигнуто у претходних шест утакмица Италије у историји УНЛ, укључујући две УНЛ Х2Х (П1, Д1). Свака од та три добијена/изгубљена меча завршила се резултатом 1-0, а одлучујући гол је постигнут два пута након полувремена, укључујући и победу Италије у УНЛ-у овде.
  • Насупрот томе, у осам од последњих девет утакмица гостију током квалификационе кампање за Европско 2024. постигнуто је више од 3 гола, а Италија је победила са најмање три гола у последње три. Штавише, у свакој од последњих пет победа Италије су водиле у ХТ 'на нулу', укључујући победу против Молдавије средином недеље.
  • Играчи које треба гледати: Камил Гросицки (ПОЛ) постигао је хет-трик у првој половини недеље против Финске. Постигао је и гол за победу у последњој утакмици УНЛ (9. септембра).
  • У међувремену, Франческо Капуто (ИТА) постигао је гол у првом полувремену на свом отварању против Молдавије средином недеље, али су његова три лигашка гола ове сезоне дошла после паузе.
  • Врућа статистика: Роберто Манћини је освојио 15 од своја 22 наступа за Италију (68,18%). То је највећи проценат међу тренерима Азура са најмање 20 утакмица у каријери.
Међусобне утакмице: ПОЉСКА – ИТАЛИЈА
14.10.18 А Л Пољска Италија КСНУМКС: КСНУМКС
07.09.18 А Л Италија Пољска 1 : 1
11.11.11 FI Пољска Италија КСНУМКС: КСНУМКС
12.11.03 FI Италија Пољска КСНУМКС: КСНУМКС
30.04.97 банхеиро Италија Пољска КСНУМКС: КСНУМКС