Паисанду к Ботафого-ПБ УЖИВО [ХД]: Погледајте где да гледате на ТВ-у и онлајн

Паисанду и Ботафого-ПБ Цар, у томе петак (27) em 20:00 (по бразилском времену), у Мангуеирао-у – Белем, (ПА), за 17. коло Бразилско првенство серије Ц. Утакмица ће се преносити ДАЗН.

Тим Алвицелестеа је близу пласмана у другу фазу, за то им је потребно да победе екипу Параибе и надају се камену спотицања Манауса код куће против Рема.

Непоражен у шест кола, Папао долази из победе од 3-0 над Феровиариом, чиме се тим вратио у Г4 Групе А. Тим Алвицелесте је близу да избори пласман у другу фазу, тако да треба да освоји Параиба национални тим и нада се примирју из Манауса код куће против Рема.

Бело се, пак, бори да не испадне у Серију Д. Без пораза четири утакмице, екипа је ремизирала у прошлом колу код куће са Ремом, али би неуспех против Паисандуа могао да остави тим у зони испадања, ако победи ривал Тхиртеен Вила Нова.

Паисанду к Ботафого-ПБ: где да гледате, распоредите, распоредите и најновије вести, пратите из минута у минут у реалном времену.

Вероватна постава Паисандуа: Пауло Рицардо; Тони, Микаел, Перема и Бруно Колако; Учоа, ПХ и Луиз Фелипе; Витор Феијао (Дебу), Марлон и Николас ..

Ко је отишао? Велингтон Реис, Жунињо, Виктор Диниз и Елиелтон (Ковид-19)
сумња: Уиллиам Баррос, у лечењу повреда
суспензија: Весли Матос, ПХ, Сергинхо, Алекс Маранхао, Јунинхо, Ницолас и Уиллиам Баррос.

Вероватна ескалација на железници: Фелипе, Маркос Мартинс, Донато, Родриго и Марио; Витињо, Евертон Хелено, Жунињо и Маркос Аурелио; Дијего Роса и Рамон.

Ко је отишао? Фред и Рожерио (рањени);
суспензија: Семјуел Пирес, Келитон, Луис Густаво, Кристијано, Жунињо и Еривелтон.