💡Директан извор са ЛЕАГУЕЛАНЕ.цом. За дневне профитабилне савете посетите њихову везу ПРЕМИУМ ПРЕДИЦТИОНС.

Француска Лига 1
Датум: субота, 27. август
Почетак: 19:00 БСТ
Локација: Стаде Мицхел д'Орнано

Ово ће Каену бити друга утакмица код куће у сезони. Први је био трилер са пет голова пошто су победили Лоријен. Није изненађујуће, изгубили су следећу утакмицу од Лиона, али нико у клубу неће бринути о поразу од потенцијалног шампиона. Кан ће угостити Бастију и мисли ће се окренути ка утакмици коју клуб може да добије.

Исто се може рећи и за Бастију, која је на свом отварању изгубила од шампиона ПСЖ-а, али је лако победила Лоријен са 3-0 у гостима. Бастиа има слабу одбрану ове сезоне где су чак и против ПСЖ-а примили само један гол и надају се да ће то поновити и доста фрустрирати домаћи тим.

Каен против Бастије: један против другог

У последње две утакмице овде Бастиа је дошао до бода и био бих задовољан због тога пре утакмице.

Иако Каен није добио овај меч у последњих пет утакмица, пре шест година било је доста нерешених резултата између њих.

Видели смо само 5 голова у последња четири меча и треба очекивати утакмицу са слабим головима са спорим и опрезним стартом на основу претходних утакмица.

Кан в Бастија: Прогноза

Овде је тешко видети победника и најбоље је кладити се на ниске голове и прво полувреме које ће се одвијати веома споро. Друго полувреме би могло да се поправи, али ова два тима, у овој фази сезоне и изједначени, могу да буду задовољна нерешеним резултатом. Да бисте били сигурни, уклоните ову понуду у првих 45 минута и наставите са опрезом.

Кан вс Бастија - Статистичко клађење предвиђање - Лига 1 до 27. августа 2016. Француска

Каен против Бастије: савети за клађење