Монпеље – Ремс Гуесс

Бвин савети и предвиђањаПредвиђања Монпеље – Ремс

Монтпеллиер – Реимс Типови и квоте. 25. октобар, 15:00 ФРАНЦУСКА: Лига 1 – 8. коло.

Монтпеллиер – Реимс Превиев

• Са просеком од 3,60 голова по утакмици у последњих пет утакмица Лиге 2 (Л1) Х1Х на Стаде де ла Моссон, овај окршај Монпеље-Ремс има велики потенцијал за постизање голова. Штавише, са најмање једним голом у 70. минуту или касније у шест од седам лигашких утакмица Монпељеа у овој кампањи, овај меч би могао имати неку касну драму.
  • Домаћини ће бити жељни доброг почетка с обзиром на то да су у ХТ-у у свакој од три победе на домаћем терену ове сезоне (Л1) имали предност од једног гола (П20), пошто су у два наврата постигли први гол у првих 1 минута. Занимљиво је да су у три од последњих пет пораза код куће у Л2 први гол постигао тачно у шестом минуту, укључујући њихову последњу утакмицу у Л1 овде.
  • Ремс још увек тражи своју прву победу (Д2, Л5) и стога се суочава са најгорим почетком сезоне Лиге (Л1) у историји клуба. Међутим, охрабрујуће је да је у 12 претходних сусрета у Монпељеу у својој историји Л2, Ремс био благо доминантан, враћајући рекорд од: В1, Д6, Л1 – ГФ 5, ГА 21.
  • Навијачи овде треба да очекују рану акцију, пошто је први гол постигнут пре сат времена у свим осим једног од четири пута гостију ове сезоне. То је такође био случај у сваком од последња три Л20 Х1Х одржана овде. Две трећине голова постигнутих/прихваћених у том периоду дошло је пре ХТ-а.
  • Играчи које треба гледати: Гаетан Лаборде је био најбољи стрелац Монпељеа у четири од последњих шест лигашких утакмица. Младић Реимса Ел Билал Туре био је први стрелац свог тима у три од последње четири утакмице Л1 у којима је постигао гол.
  • Победнички низ: Монпеље је без победе у пет такмичарских утакмица које је судио Вили Делајод (Д1, П4), укључујући два пораза од Ремса прошле сезоне.
Хеадс-уп утакмице: МОНТПЕЛЛИЕР – РЕИМС
17/12/19 ЦОУ Ремс Монпеље КСНУМКС: КСНУМКС
19,10,19 L1 Ремс Монпеље КСНУМКС: КСНУМКС
24/02/19 L1 Монпеље Ремс КСНУМКС: КСНУМКС
01.09.18 L1 Ремс Монпеље КСНУМКС: КСНУМКС