Лудогорец вс Ференцварош – Прогноза, квоте и савети за клађење

Ко победи у овом мечу напредоваће у нокаут фазу УЕФА Лиге Европе (УЕЛ), при чему је Лудогорец у досадашњем току групне фазе УЕЛ постизао у просеку укупно 3,6 голова по утакмици, а само једну од пет утакмица без голова до полувремена (ХТ: В1 , Д1, Л3), очекујте живахну игру овде. Само један пораз у последњих 14 такмичећих мечева на домаћем терену биће подизање морала за домаћине (Г9, Д4, Л1), који су изгубили два од последња три Х2Х, иако су победили у последња 3-0. Као и код победе у Х2Х, Лудогорец је 15 од последњих 16 победа на домаћем терену остварио са хендикепом -1. Ференцварош је непоражен у две УЕЛ-ове гостујуће утакмице групне фазе ове кампање (П1, Д1), при чему су обе утакмице дале два или мање голова у збиру. Импресивно, мађарски шампиони су изгубили само једно од својих последњих 11 такмичарских гостовања (Г8, Д2, Л1), постигавши најмање два гола у седам од тих утакмица. Рекорд гостију у европским гостујућим утакмицама групне фазе је пристојан (П3, Д1, П3) и заправо бољи од њиховог домаћег рекорда (Д5, П3). Ипак, не очекујте превише голова: девет од последњих десет Ференцварошевих гостовања у УЕЛ-у дало је мање од 2,5 гола (укључујући и квалификације). играчи за гледање: Цлаудиу Кесеру постигао је за Лудогорец у последњој утакмици УЕЛ-а – његова четири гола у групној фази стигла су после паузе. Ференцварош тек треба да изгуби кога Токмац Нгуен Попео се у тим ове сезоне (Г7, Д1): постигао је гол у две од три Х2Х. стат напад: Први гол је постигнут у 15. минуту на три последње четири утакмице Лудогореца код куће. Обе екипе су постигле гол у другом полувремену на три од последњих пет гостовања Ференцвароша. Први гол је постигнут у 20. минуту у претходне три утакмице.