Лоријен – Нант Предвиђања, предвиђања и савети

⚽ Предвиђања Лоријен – Нант

Лоријен – Нант Типови и квоте. 8. новембар, 15:00 ФРАНЦУСКА: Лига 1 – 10. коло.

Лоријен – Нант преглед

• Лоријен је изнад три доња Лигуе 1 (Л1) по гол-разлици само након победе у само једном од последњих осам лигашких мечева (Г1, Д2, Л5), иако су три пораза била са разликом од једног гола. Лоријен, једини Л1 тим који још увек води у ХТ ове сезоне, постигао је седам од својих 12 Л1 голова након 60. минута. То им је, међутим, помогло да победе у два од пет мечева у којима су примили први (Г2, Л3), иако још увек нису победили ниједну лигашку утакмицу у којој су постигли први гол (Д1, Л2).
  • Међутим, забрињава чињеница да Лоријен није победио у последњих седам Л1 Х2Х (Д2, П5). Такође нису успели да победе код куће у последње три утакмице Л1 (Д1, Л2), пали су пет бодова након што су постигли први у две од те утакмице.
  • Нант је победио само у једном од последњих шест мечева Л1 (П1, Д1, П4) и у пет је примио више од 2 гола. Међутим, очекујте касну акцију, пошто је седам од 13 „аутоголова“ Нанта у Л1 дошло после 60. минута, уз пет примљених у периоду 61-70. Упркос томе, први погодак би им донео велику предност у односу на тимове. били непоражени у Л1 утакмицама Нанта (Г6, Д1).
  • Гости нису победили у гостима ове сезоне Л1 (Д1, Л3) и нису успели да постигну гол против ХТ-а у три од те четири утакмице. Они су касније први примили (и изгубили) у последња три.
  • Играчи које треба гледати: Јоан Виса је постигао своја последња три гола у Л1 после сат времена, дупло више од последњег стрелца Лоријена. У међувремену, Имран Луза из Нанта постигао је своје голове у Л1 пре ХТ-а и са беле тачке.
  • Занимљива статистика: Лоријен је задржао чисту мрежу у последњих 19 домаћих утакмица у првој лиги, иако су примили само 11 голова.
Хеадс-уп меч: ЛОРИЕНТ – НАНТ
29.04.17 L1 Нант Лориент КСНУМКС: КСНУМКС
15.10.16 L1 Лориент Нант КСНУМКС: КСНУМКС
27.07.16 CF Лориент Нант КСНУМКС: КСНУМКС