💡Директан извор са ЛЕАГУЕЛАНЕ.цом. За дневне профитабилне савете посетите њихову везу ПРЕМИУМ ПРЕДИЦТИОНС.

Европа – УЕФА Лига нација
Датум: среда, 14. октобар 2024
Почиње у 17:00 УК / 18:00 ЦЕТ
Локација: Стадионас ЛФФ (Виљнус).

Лига Ц Група 4 је изједначена у средини турнира, а све екипе до сада деле по четири бода на табели. Литванија је на последњем месту захваљујући гол-разлици на табели.

Играње код куће имаће своју предност за домаћи тим, али суочење са Албанијом на 66. месту у ФИФА, док је на 131. позицији, захтеваће додатни рад за деведесет минута. С обзиром на то да им је ове сезоне у УНЛ фаворизовао преокрет, домаћини се надају.

Литванија - Албанија узастопце (х2х)

• Домаћин је забележио три од последњих пет укупних победа.
  • Претходни меч је резултирао победом Литваније у гостима од 0-1.
  • Обе екипе су постигле гол у три од последњих пет утакмица.
  • Ниједан њихов меч није завршен нерешено од 1992. године.

Литванија вс Албанија Прогноза

Литванија је била смртоноснија у својим нападима на супротној страни кампање УНЛ. И упркос томе што није имала предност на терену, Ринктине је успела да победи Албанију у гостима са 0-1.

Сада када су у удобности куће, можемо очекивати неколико голова за деведесет минута. Према томе, напојница за више од 1,5 гола ће вероватно задовољити потребе кладионичара у мечу.

Иако би голови требало да стигну на мечу, не зна се са сигурношћу да ли ће два тима видети леђа за деведесет минута.

Ниједан од последња четири меча Албаније није завршен БТТС-ом, а исто важи и за домаћина у четири од пет утакмица на програму. Дакле, сугестија да не постоји БТТС ће вероватно добро доћи у игри.

Пошто оба тима имају исте квоте, дупла шанса која иде у корист обе стране ће вероватно бити најбоља опклада за играче. Штавише, ниједан од његових х2х мечева није завршен нерешено.