Гоиас вс Атлетицо-ГО УЖИВО [ХД]: Погледајте где да гледате на ТВ-у и онлајн

Гојас и Атлетико-ГО суочите се у овоме среда (13) em 21:30 (време у Бразилији), у Серињи – Гојанија (ГО), за 11. коло Првенство у Гојану 2024. Утакмица ће се директно преносити на ТВ Анхангуера.

Све што треба да знате о утакмици 11. кола Гојана 2024, која се враћа ове среде.

Гојас и Атлетико-ГО праве паузу од бразилског првенства и играју за Гоианао 2024, који ће се наставити од ове среде након што су били парализовани у марту због пандемије корона вируса. Дуел у Серињи важи за 11. коло, претпоследње групне фазе. Два клуба су се већ пласирала у четвртфинале и на терен ће изаћи са алтернативним тимовима.

Трећепласирани са 19 бодова, Гојас ће на Олимпијским играма 3. фебруара покушати да промени ривала, који је у првој утакмици државе победио резултатом 0:16. У Серији А, Вердао је, чак и борећи се против испадања, изненадио и победио у оба кола: 2-0 у Серињи, у августу, и 1-0 у пуном Антонио Ацциоли, у децембру.

Изоловани лидер са 23 поена, Атлетицо-ГО скреће пажњу на Гојана који сања о другом шампионату. Али није тајна да ће клуб дати предност, бар у првом тренутку, спору Бразилца, где сања о пласману на првенство Јужне Америке.

Гоиас вс Атлетицо-ГО: где гледати, распоред, распоред и најновије вести, пратите минут по минут у реалном времену.

Вероватна постава Гојаса: Марцело Рангел; Видал, Иаго Мендонца, Цхицо и Родригуес; Густаво Бланко, Мигел Фигеира, Данијел де Паули и Индио; Марињо и Винисијус Лопес.

Вероватна постава Атлетицо-ГО: Кослински; Арналдо, Жоао Виктор, Гилван и Николас; Виллиам Сеа

Где гледати Гоиас вс Атлетицо-ГО данас?

Емитовање: ТВ Анхангуера (са нарацијом Виктора Рориза и коментарима Клебера Гуере).