Фамалицао к Спортинг: УЖИВО [ХД]: Погледајте где да ГЛЕДАТЕ Лигу НОС УЖИВО

Фамалицао игра против Спортингау томе Субота (05) у 15:00 (бразилско време), ин Општински стадион Фамаликао, у Вила Нова де Фамаликао, за 9. дан од Премијер лига НОС. Утакмицу ће преносити ЕСПН и СПОРТ ТВ у Португалу у 19 часова.

У жељи да искористи предност коју нуди лакши календар, Спортинг се ове суботе (05.) суочава са Фамаликаоом.

Рано елиминисан из Лиге Европе када је пао у последњој фази процеса селекције у групној фази турнира против ЛАСК-а из Линца из Аустрије, Спортинг је одиграо скоро целу прву половину сезоне 2024/2024 са предношћу што је имао много лакши календар од Бенфика и Порто. Умео је да максимално искористи дуже периоде тренинга.

Са 22 бода (седам победа и један реми) води на првенству Португала, које је освојио у овом веку. Имају четири бода против Браге и Бенфике, које деле друго место. Вођство у поређењу са четвртопласираним Портом је шест бодова. Ова предност се, међутим, ближи крају. Следеће недеље ће континентална такмичења имати последње коло групне фазе. Од тада. календар ће бити исти за све.

Спортинг није изгубио још од утакмице против ЛАСК-а из Линца. Било је седам победа и један реми. На овој листи је и деби у Купу Португала. Победио је Сакавененсе масакром. Приложио је 7 према 1. Његов следећи ривал биће Пацос де Ферреира. Моћи ћете да наступате на свом стадиону. Као посетиоци, на првенству Португала имају стопостотну успешност. Победио је у четири утакмице које је одиграо, постигавши десет голова и примивши један.

Фамалицао к Спортинг: где да гледате, распоредите, распоредите и најновије вести, пратите из минута у минут у реалном времену.