Елче – Селта Виго Предвиђања и савети

⚽ Предвиђања Елче – Селта Виго

Елче – Селта Виго савети и квоте. 6. новембар, 21:9 ШПАНИЈА: ЛаЛига – XNUMX. коло.

Претходни Елче – Селта Виго

• Елче улази у ово коло међу неколицином клубова који су победили у импресивних 50% мечева у Ла Лиги (ЛЛ) као аутсајдери (В3, Д1, Л2), истовремено одржавајући савршен рекорд од три прве победе. било где. Његове три победе пратили су и лидери ХТ-а.
  • Међутим, њихове ЛЛ утакмице код куће су биле заиста 'прича о два полувремена'. Они су задржали чисту мрежу у првом полувремену (два чиста гола) у све три утакмице код куће ЛЛ, али укупан резултат 0-4 у другом полувремену прети да поништи сваки позитиван почетак.
  • Селта Виго није успела да победи ниједну од својих седам мечева ЛЛ као фаворит у гостима од почетка 2019/20 (Д3, Л4). Без победе у гостима против било ког противника од почетка јула (Д4, П3), тим није помогао својој ствари тако што је забележио највише један гол у сваком од тих седам гостовања.
  • У скорије време, међутим, проблеми са интерпункцијом били су још озбиљнији. Укупно само два гола у последњих пет утакмица ЛЛ на свим стадионима, оба у другом полувремену, довела су до тога да су искључени у три од њихова четири пораза ове сезоне, а та три пораза укључују и ХТ дефицит.
  • Играчи које треба гледати: Раније у овом колу, Хосан де Елче је био један од шест играча који су постигли први гол свог тима у узастопним утакмицама ЛЛ 2024/21.
  • Санти Мина из Селте је последњи човек који је постигао гол за клуб током пораза у лиги. Занимљиво је да је половина његових последњих шест гостовања у ЛЛ видела да је његов тим претрпео пораз од 2-1.
  • Врућа статистика: ХТ резултат је реплициран на последњем звиждуку у последњих пет ЛЛ утакмица сваког тима.
Хеадс-уп утакмице: ЕЛЦХЕ – ЦЕЛТА ВИГО
03.03.15 LL келтски виго Елче 1 : 1
26.09.14 LL Елче келтски виго КСНУМКС: КСНУМКС
01.03.14 LL Елче келтски виго КСНУМКС: КСНУМКС
29.09.13 LL келтски виго Елче КСНУМКС: КСНУМКС
19.02.12 ЛЛКСНУМКС Елче келтски виго КСНУМКС: КСНУМКС

ШПАНИЈА: Ла Лига – 9. коло