Бенфика к Вилафранкенсе: Погледајте где да гледате Куп Португала УЖИВО

Бенфика игра против Вилафранкенсеа у томе Недеља (13) у 17:30 (бразилско време), ин Стадион Луз у Лисабону, за 4. коло Португалски куп. Утакмицу ће преносити СПОРТ ТВ у Португалу у 20 часова.

Ривал Бенфике је Вилафранкенсе ове недеље, 13. децембра, у утакмици осмине финала Купа Португала у сезони 2024/2024.

У Купу Португала, Бенфика је имала привилегију касног дебија понуђена тимовима из елитне дивизије. Своје учешће отворила је у трећој фази. Суочио се, ван свог домена, са малим Паредесом. Потврдио је своје фаворизовање, али тесном победом од 1:0. Гол Самариса у 26. минуту прве фазе. Далеко испод очекивања створених великим улагањима клуба у потписе.

Ово је стандард за лисабонски тим ове сезоне. Наставите да водите заједничку кампању, у оквиру стандарда. Мало раније него што се очекивало. У четвртак, 10. децембра, изједначили су 2-2 са Стандардом из Лијежа у Белгији. Успео је да се пласира у други круг, али тек као други у групи Д. Имао је 12 бодова (три победе и три ремија). Два мање од Ренџерса Шкотске, други класификован.

Ни у првенству Португала нема очекивани учинак и резултате. Са 21 бодом (седам победа и два пораза) заузима друго место на табели. Два бода је испод Спортинга. Као главни, одиграли су 15 поена и освојили 12 (четири победе и један пораз) постигавши 11 голова и примивши шест.

Бенфика к Вилафранкенсе: где да видите, распоредите, распоредите и најновије вести, пратите из минута у минут у реалном времену.

БЕНФИКИНА ЈЕДНОМ: Хелтон, Гилберто, Отаменди, Јардел, Нуно Таварес, Габриел, Пиззи, Педринхо, Рафа, Гонцало Рамос и Сеферовић-