Бенфика вс Ренџерс Типови, прогнозе, квоте

лого

Ренџерси Стивена Џерарда су ове сезоне непоражени у 18 утакмица у свим такмичењима. Тим из Глазгова игра невероватан фудбал и постиже резултате. Сенке прошлих Ренџерса виде се око Иброкса, а у четвртак увече Џерард води тим у Португал да се суочи са Бенфиком.

Ренџер је у низу од девет победа у свим такмичењима. Имају одличну прву полусезону у Шкотској иу Лиги Европе. Одбрана је била визит карта Ренџерса у сезони 2024-21. Седам од последњих девет утакмица завршено је победом са нулом.

Бенфика има за циљ да победи шкотског гиганта и после шест мечева стигне до другог места у португалској лиги НОС. Међутим, самопоуздање није велико док Лисабон улази у игру, пошто Бенфика губи резултатом 3-0 од ривала Бовисте. Био је то изненађујући резултат за Орлове.

Поразом, којим је Бенфика примила два гола у првом полувремену, прекинут је низ од седам узастопних победа у свим такмичењима. Тренер Хорхе Хесус се нада да ће његов тим променити форму и освојити три бода против Ренџерса.

Бенфика вс Ренџерс квоте

Бенфика и Ренџерс воде Групу Д Лиге Европе. Два тима су изједначена са по шест бодова од могућих шест. Бенфика је почела Лигу Европе победом од 4-2 над Лехом из Познања у првом мечу. Победа у другом мечу над Стандардом из Лијежа била је импресивна победа од 3-0. Три гола су постигнута у другом полувремену, од тога два са беле тачке.

Ренџерс је у првом мечу савладао Стандард Лијеж головима у оба полувремена. Победили су Белгијанце са 2-0. Ренџерс је наставио своју победу у првом мечу победом од 1-0 над Лехом из Познања. Плави су сачували два чиста гола у Лиги Европе. Петнаест од њихових 18 мечева у свим такмичењима завршено је без голова. Били су сјајни у дефанзиви.

Џерардова екипа има девет бодова више од Селтика у шкотском Премиерсхипу. Селтик има две утакмице да одигра; међутим, Џерард је на крају вратио Ренџерсе на врх шкотског фудбала. Утакмица у четвртак увече биће прва од две узастопне утакмице Лиге Европе против Бенфике.

Веће су шансе за пласман у осмину финала ове две екипе. Који тим победи у овој утакмици у четвртак увече у Лисабону ће директно утицати на то како ће тим напредовати у нокаут фазу.

Вести тима Бенфика против Ренџерса

Џерард је имао само један проблем са повредом на почетку утакмице у четвртак увече. Дефанзивац Никола Катић одсуствоваће до јануара због повреде предњих укрштених лигамената. Чак и без Катића у одбрани, Ренџерс игра добро, држећи противнике ван гола. Ренџерс је победио Килмарнок за викенд захваљујући пеналу Џејмса Тавернијеа у првом полувремену.

Ренџерс има изузетно мали број примљених голова. Само четири пута Ренџерс је дозволио противницима да постигну гол. Њихов просек је само 0,22 гола по утакмици, а постижу 2,39 голова по утакмици. Таверније предводи Ренџерс са 10 голова у свим такмичењима, а нападач Алфредо Моралес има шест голова у свим такмичењима.

Хорхе Хесус има три повређена играча у Бенфики. Дефанзивац Жан-Клер Тодибо је ван терена због проблема са Ахиловом тетивом. Хесус је остао без Алехандра Грималда и Андре Алмедије због њихових повреда. Грималдо има повреду скочног зглоба и требало би да се врати после међународне паузе у новембру. У међувремену, Алмеида има проблем са коленом и требало би да се врати крајем месеца.

Немац Ђан-Лука Валдшмит предводи тим по головима, са пет голова у свим такмичењима. Његов летњи потпис из Фрибурга побољшао је напад Бенфике. Валдшмит је постигао пенал другог дана Лиге Европе против Стандарда из Лијежа.

Предвиђање Бенфика вс Ренџерс

Оба тима дају гол – НЕ – КЛАДИ СЕ САДА

Ренџерсова одбрана је била огромна ове сезоне. Дивови из Глазгова су ове сезоне примили само четири гола. Његова организација и одбрамбена одлучност ће задржати квалитетне шансе Бенфике на ниском нивоу. Ренџерси нису побеђивали узастопно у Лиги Европе, а седам од њихових последњих девет утакмица у свим такмичењима завршило је XNUMX-XNUMX. Може ли Ренџерс постићи гол против Бенфике? Они су велико питање.

Резултат полувремена: Нерешено – КЛАДИ СЕ САДА

У другом колу Лиге Европе, три гола Бенфике против Стандарда из Лијежа постигнута су у другом полувремену. Ренџерс је у утакмици против Леха из Познања постигао једини гол у 68. минуту утакмице. У првом полувремену утакмице у четвртак увече требало би да се види да ови тимови имају осећања једни према другима. Ако се остваре голови, можда неће стићи до другог периода. Просечан минут за постизање поготка Бенфике је 51 минут, док је просечан минут за Ренџерс 46 минута игре.

Мање од 2,5 постигнутих голова – КЛАДИ СЕ САДА

Не очекујте да ће ова утакмица бити афера са високим резултатом. Ако почну да се дају голови, очекује се да ће Бенфика отићи са утакмицом. Међутим, са невероватним примљеним головима Ренџерса, рекордом од само четири у 18 утакмица, у трећем мечу требало би да буде мање од 2,5 гола постигнутих између клубова.

Десет од 18 Ренџерсових утакмица у свим такмичењима завршено је са мање од 2,5 постигнутих голова. Шест узастопних утакмица Ренџерса завршено је испод 2,5 гола. Свих шест утакмица завршено је победом Ренџерса резултатом 2,5-XNUMX. Само две од девет Бенфикиних утакмица у свим такмичењима су завршене са мање од XNUMX постигнутих голова. Орлови су видели неке утакмице са високим резултатом, али нису играли одбрану као задњи гард Ренџерса у овом периоду.

Ренџерсов низ од 18 победа је на реду ове недеље. Имају узастопне утакмице против Бенфике и тврдња да би победа или реми у четвртак увече довела Ренџерсе у добру позицију за врх групе. Бенфика има +5 голова разлике, што је +2 гола боље од Ренџерса у мечу

Бенфика долази након понижавајућег пораза од Бовисте са 3-0. Иако би требало да буду бољи у четвртак увече, тешко ће им бити да сруше Ренџерсе. Очекујте мање од 2,5 гола у мечу са малим головима у Лисабону.

Клађење нуди Бенфика против Ренџерса

888 Спорт лого

Бесплатан повраћај опкладе до £50 ако ДеЦхамбеау победи у Аугусти

Промотивни период је 9. новембар 00:01 ГМТ – 12. новембар Први почетак 18. кола турнира – 1+ – Квалификационе опкладе само на 'Коначну позицију' – Минимална опклада 1 £ победа – Опкладе на сваки смисао се квалификују са улогом од 2 £ у оба смера ( £50 укупно) – Квалификационе губитне опкладе ће бити рефундиране само до 2024 фунти по члану ако Брисон ДеЦхамбеау освоји Мастерс 72. – Бесплатне опкладе ће бити признате у року од 7 сата од завршетка турнира и важиће XNUMX дана – ограничења повлачења и све примењиве одредбе и услове

Захтев за понуду Спортсбет.ио лого

Таглицхер Преис Боост

Сеи дабеи унд сицхере дир Топ-Куотен е супер Ангеботе. Т&Цс 18+

Захтев за понуду 888 Спорт лого

*ЕКСКЛУЗИВНО* 100% до 30£ на ваш први депозит

Само нови купци. Минимални депозит £10. Бонус ће бити примењен након што је пун износ депозита уложен најмање једном са кумулативним квотама од 1,5 или више. Опкладе се морају измирити у року од 60 дана. Ова понуда се не може комбиновати ни са једном другом понудом. Стање депозита је доступно за повлачење у било ком тренутку. Примењују се општи начини депозита, ограничења повлачења и пуни услови