Fluminense vs Athletico-PR LIVE: Shihni ku të shikoni në TV dhe në internet

River Plate dhe Athletico PR fytyrë, në atë E martë (01), em 19h15 (koha e Brazilit), në Estadio Libertadores da América, në Avellaneda – Buenos Aires, Në raundin e XNUMX-të të ndeshjes së dytë tëKupa Libertadores 2024. Ndeshja do të transmetohet drejtpërdrejt ditën e sotme conmebol tv.

Skuadrat hyjnë në fushë këtë të martë (01), për ndeshjen e kthimit të XNUMX/XNUMX-tës së Libertadores; shikoni se si të ndiqni drejtpërdrejt në TV dhe internet.

Në Libertadores, goli si mysafir është një barazim. Me këtë, 0 me 0 jep River. Një barazim për dy ose më shumë gola (2 me 2, 3 me 3…) jep Atlético. Dhe 1 me 1 të çon direkt në penallti. Dhe kushdo që fiton, natyrisht, avancon. Kushdo që kalon, merr Independiente del Valle ose Nacional-URU në çerekfinale – rrugës, 0-0.

Për duelin e kësaj të marte, trajnerët jetojnë situata të ndryshme në lidhje me asamblenë e ekipeve të tyre. Ndërsa Marcelo Gallardo ka forcën maksimale, Paulo Autuori grumbullon probleme. Janë 15 faulle, mes emrave si Santos, Jandrei, Abner, Nikão dhe Reinaldo.

River Plate vs Athletico-PR: ku të shikoni, programoni, orarin dhe lajmet më të fundit, ndiqni minutë pas minute në kohë reale.

Formacioni i mundshëm i Athletico-PR: Benedikti; Erick, Pedro Henrique, Thiago Heleno dhe João Victor; Wellington, Richard, Christian dhe Léo Cittadini; Carlos Eduardo (Walter) dhe Kayzer.

Luzat: Sulmuesi Reinaldo (i pezulluar), portierët Santos, Jandrei dhe Léo Linck, mbrojtësi i djathtë Khellven, mbrojtësit Felipe Aguilar dhe Zé Ivaldo, mbrojtësi i majtë Abner, mesfushori Alvarado, mesfushori Nikão dhe sulmuesi Geuvânio (Covid-19); mbrojtësi i djathtë Jonathan, mbrojtësi i majtë Márcio Azevedo dhe sulmuesi Vitinho (i lënduar).

Skuadra e mundshme për River Plate: Armani; Montiel, Paulo Díaz, Pinola dhe Casco; Sosa dhe Enzo Pérez; De La Cruz dhe Ignacio Fernández; Borré dhe Matías Suarez.

Përvetësimi: askush.