05/08
17:15
|
Siamani Amateur Hessenliga
FC Eddersheim
Türk Gücü Friedberg
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/08
17:15
|
Siamani Amateur Hessenliga
FC Eddersheim
Türk Gücü Friedberg
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/08
17:30
|
Turkey Türkiye Kupası
Fatih Karagümrük
Trabzonspor
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/08
17:30
|
Estonia Eesti Karikas
FCI Levadia Tallinn
Viimsi JK
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/08
17:30
|
Aferika i Saute Palemia
Orlando Pirates
Chippa United
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/08
18:00
|
Iceland Urvalsdeild, Tamaitai
Breiðablik Kópavogur
Stjarnan
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/08
18:00
|
Iceland Urvalsdeild, Tamaitai
Fafine Keflavik
Valur Reykjavik
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/08
18:00
|
Iceland Urvalsdeild, Tamaitai
Breiðablik Kópavogur
Stjarnan
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/08
18:00
|
Iceland Urvalsdeild, Tamaitai
Fafine Keflavik
Valur Reykjavik
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/08
18:00
|
Suiselani Amateur 2. Liga OFV
FC Montlingen
Altstetten
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/08
18:00
|
Suetena Ettan, Norra
Örebro Syrianska BK
Sollentuna FF
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/08
18:00
|
Pasila U20 Pasila siamupini
Fluminense U20
Atlético-MG U20
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/08
18:00
|
Iceland Urvalsdeild, Tamaitai
FH Hafnarfjörður Tamaitai
Thróttur Reykjavík
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/08
18:00
|
Iceland Urvalsdeild, Tamaitai
Breiðablik Kópavogur
Stjarnan
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/08
18:00
|
Pasila U20 Catariense
Brusque U20
Araquari U20 Malo
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/08
18:00
|
Pasila U20 Catariense
Brusque U20
Araquari U20 Malo
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/08
18:30
|
Pasila Amateur U17 Cearense
São Gerardo EC U17
Ceará U17
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/08
19:00
|
Gibraltar Football League
FC Bruno's Magpies
Manaseta 62
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/08
21:00
|
Mexico Liga MX, Clausura
Tigres UANL
Monterrey
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/08
21:00
|
Chile Primera Division, Tamaitai
Ta'aloga Iquique
Antofagasta
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/08
22:00
|
Pasila Copa Espírito Santo
uafu victoria
Moni Noroeste-ES
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/08
23:00
|
USA MLS Next Pro
Orlando City B
Niu Ioka Red Bulls II
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/08
23:00
|
USA MLS Next Pro
Orlando City B
Niu Ioka Red Bulls II
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/08
23:00
|
USA US Open Cup
Charleston Battery
South Georgia Tormenta FC
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/08
23:30
|
USA MLS Next Pro
Atlanta United 2
Carolina Core FC
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/09
01:00
|
Mexico Liga Premier Serie A, Vaega 1
Matamoros Gavilanes
Durango Alacranes
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/09
02:00
|
Amerika i Saute CONMEBOL Libertadores
Milonarios
Bolívar
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/09
02:00
|
US National Women's Soccer League
Malo FC
Kansas City i le taimi nei
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/09
02:00
|
Amerika i Saute CONMEBOL Libertadores
Milonarios
Bolívar
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/09
07:00
|
Nigeria NLO Vaega Muamua Liki - Akure Center
Ojodu City Fc
Ooim Fc
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/09
09:00
|
Nigeria NLO Vaega Muamua Liki - Akure Center
Buruj Fc
Emmydinho Fc
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/09
09:00
|
Nigeria NLO Vaega Muamua Liki - Akure Center
Buruj Fc
Emmydinho Fc
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/09
09:00
|
Nigeria NLO Vaega Muamua Liki - Akure Center
Buruj Fc
Emmydinho Fc
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/09
10:00
|
Suetena Ettan, Norra
Umeå
IFK Stocksund
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/09
11:00
|
Nigeria NLO Vaega Muamua Liki - Akure Center
Byt Fc
Amiralty Fc
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/09
11:00
|
Nouei Vaega 3, Vaega 1
Stord
Florø
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/09
12:00
|
Egelani Amateur Professional Atinae Liki
Wigan Athletic U21
Crewe Alexandra U21
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/09
12:00
|
Suetena Vaega 2, Norra Götaland
IFK Skovde FK
Motala AIF FK
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/09
12:00
|
Suetena Ettan, Norra
Friska Viljor FC
Assyriska FF
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/09
12:00
|
Suetena Vaega 2, Norra Götaland
Ahlafors IF
IFK Kumla FK
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/09
12:00
|
Egelani Amateur Professional Atinae Liki
Wigan Athletic U21
Crewe Alexandra U21
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/09
13:00
|
Nigeria NLO Vaega Muamua Liki - Akure Center
Roro Fc
Taaloga Lfa
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/09
13:00
|
Eleni Betsson Super League 2
Athens Kallithea FC
Chania FC
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/09
14:00
|
Siamani DFB Pokal, Tamaitai
Bayern Munich
Wolfsburg
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/09
14:00
|
Siamani DFB Pokal, Tamaitai
Bayern Munich
Wolfsburg
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/09
14:00
|
Austria Amateur Regionalliga Sisifo
SK Bischofshofen
FC Pinzgau Saalfelden
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/09
14:15
|
Qatar Amir Cup
Al Sadd
Al Markhiya
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/09
14:15
|
Qatar Amir Cup
Al Sadd
Al Markhiya
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/09
14:15
|
Qatar Amir Cup
Al Sadd
Al Markhiya
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/09
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Bacau
AS Voința Oituz
CS Sportul Oneşti
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/09
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Bacau
AS Voința Oituz
CS Sportul Oneşti
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/09
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Bacau
CS Dofteana
AS Măgura Cășin
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/09
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Regionalna liga RS – Centar
FK Sloga Dugo Polje
FK Omladinac Modriča
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/09
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Regionalna liga RS – Centar
FK Rudar Stanari
FK Željezničar Doboj
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/09
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Regionalna liga RS – Centar
FK Hajduk Batkuša
FK Zvijezda Kakmuž
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/09
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Regionalna liga RS – Centar
FK Skugrić
FK Vučijak Majevac
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/09
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Regionalna liga RS – Centar
FK Naša Krila Kostajnica
FK Crkvina
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/09
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Regionalna liga RS – Centar
FK Hajduk Batkuša
FK Zvijezda Kakmuž
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/09
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Regionalna liga RS – Centar
FK Hajduk Kožuhe
FK Rudanka
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/09
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Regionalna liga RS – Centar
FK Naša Krila Kostajnica
FK Crkvina
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/09
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Regionalna liga RS – Centar
FK Hajduk Batkuša
FK Zvijezda Kakmuž
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/09
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Regionalna liga RS – Centar
FK Hajduk Kožuhe
FK Rudanka
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/09
15:30
|
Ipu Suomen Finelani
KPV
FF Jaro
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/09
16:00
|
Iceland Urvalsdeild, Tamaitai
HK/Víkingur
Þór/KA Akureyri
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/09
16:00
|
Iceland Urvalsdeild, Tamaitai
HK/Víkingur
Þór/KA Akureyri
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/09
16:00
|
Iceland Urvalsdeild, Tamaitai
HK/Víkingur
Þór/KA Akureyri
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/09
16:00
|
Aikupito Premier League
asu
ZED FC
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/09
16:00
|
Iceland Urvalsdeild, Tamaitai
HK/Víkingur
Þór/KA Akureyri
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/09
16:00
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
FC Zenit Tallinn
Tallinna FC Eston Villa
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/09
17:00
|
Estonia Meistriliiga Tamaitai
Viimsi JK Tamaitai
Tama'ita'i Ta'aloga Saku
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/09
17:30
|
Siamani Amateur Landesliga Mittelrhein
DJK Arminia Eilendorf
VfL Sindorf
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/09
17:30
|
Siamani Amateur Landesliga Mittelrhein
DJK Arminia Eilendorf
VfL Sindorf
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/09
18:00
|
Egelani Liki Lua
Milton Keynes Dons
Aai o Crawley
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/09
18:00
|
Egelani Liki Lua
Milton Keynes Dons
Aai o Crawley
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/09
18:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Zadarska
NK Arbanasi Zadar
NK Vrčevo Glavica
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/09
19:00
|
Europa UEFA Europa Liki
Atalanta
Olympique de Marseille
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/10
00:00
|
Amerika i Saute CONMEBOL Sudamericana
Red Bull Bragantino
Racing Club
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/10
03:10
|
Mexico Liga MX, Clausura
Tigres UANL
Monterrey
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/10
07:30
|
Liki a Niu Sila
West Coast Rangers FC
Itumalo i Sasa'e
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/10
08:00
|
Romania Amateur League 4 Tulcea
AS Heracleea Enisala
AS Pescărușul 1969 Sarichioi
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/10
08:45
|
Ausetalia NPL, South Australia, Women Premier League
FFSA NTC
Aai o Adelaide
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/10
09:00
|
Nigeria NLO Vaega Muamua Liki - Akure Center
Safaira Moni Fc
Valiant FC
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/10
09:30
|
Ausetalia NPL, Niu Saute Uelese
Manly United FC
Sini United
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/10
09:45
|
Ausetalia NPL, Vitoria
Aai o Dandenong
Heidelberg United
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/10
10:00
|
Ausetalia NPL, Northern New South Wales
Broadmeadow Magic FC
New Lambton FC
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/10
10:00
|
Ausetalia NPL, Ausetalia i Saute
South Adelaide Panthers FC
Adelaide Olimipeka
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/10
10:30
|
Ausetalia NPL 2, Vitoria
Bentleigh Greens
Brunswick City SC
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/10
10:30
|
Ausetalia NPL 2, Vitoria
Preston Lions FC
Langwarrin SC
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/10
10:30
|
Ausetalia NPL Kuiniselani, Tamaitai
Itumalo i Sasa'e
Brisbane City FC
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/10
10:30
|
Ausetalia NPL 2, Vitoria
Bentleigh Greens
Brunswick City SC
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/10
10:30
|
Ausetalia Queensland Premier League 1
Itumalo i Sasa'e
St George Willalong FC
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/10
10:45
|
Ausetalia NPL, South Australia, Women Premier League
West Adelaide SC
Iunivesite o Adelaide
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/10
10:45
|
Ausetalia NPL, South Australia, Women Premier League
West Adelaide SC
Iunivesite o Adelaide
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/10
10:45
|
Ausetalia NPL, South Australia, Women Premier League
West Adelaide SC
Iunivesite o Adelaide
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/10
11:00
|
Nigeria NLO Vaega Muamua Liki - Akure Center
Tccg Fc
Synergy Ultimate Sports Club
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/10
11:00
|
Nigeria NLO Vaega Muamua Liki - Akure Center
Tccg Fc
Synergy Ultimate Sports Club
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/10
11:15
|
Mongolian Premier League
Erdenes Ilch FC
FC Bavarians
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/10
11:15
|
Mongolian Premier League
Erdenes Ilch FC
FC Bavarians
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/10
11:15
|
Mongolian Premier League
Erdenes Ilch FC
FC Bavarians
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/10
12:00
|
Armenia Muamua Liki
BKMA Yerevan II
Ararata-Armenia II
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/10
12:00
|
Egelani Amateur Professional Atinae Liki
Cardiff City U21
Hull City U21
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/10
12:00
|
Taialani Thai Liki 1
BG Pathum United
Khon Kaen United
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/10
12:00
|
Egelani Amateur Professional Atinae Liki
Burnley U21
Coventry City U21
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/10
13:00
|
Nigeria NLO Vaega Muamua Liki - Akure Center
F8Ballers Fc
Spartans FC
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/10
13:00
|
Iukureini U19
Obolon Kyiv
Rukh Lviv U19
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/10
13:00
|
Egelani Amateur Professional Atinae Liki
Swansea City U21
Birmingham City U21
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/10
13:00
|
Nigeria NLO Vaega Muamua Liki - Akure Center
F8Ballers Fc
Spartans FC
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/10
13:00
|
Israel National League
Hapoeli Risona Lesiona
Sektzia Ness Ziona
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/10
14:00
|
Pasila Roraimense
GAS RR
Atletico Roraima
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/10
14:05
|
United Arab Emirates Vaega 1
Kalapu Soka a le Aai
Al Arabi
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/10
14:05
|
United Arab Emirates Vaega 1
Kalapu Soka a le Aai
Al Arabi
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/10
14:05
|
United Arab Emirates Vaega 1
Kalapu Soka a le Aai
Al Arabi
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/10
14:05
|
United Arab Emirates Vaega 1
Kalapu Soka a le Aai
Al Arabi
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/10
15:00
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Splitsko-dalmatinska
NK Adriatic Split
NK Trilj 2001
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/10
15:00
|
Slovakia 2. Liki
MŠK Žilina B
Slavoj Trebišov
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/10
15:00
|
Slovakia 2. Liki
ŠK Slovan Bratislava B
MŠK Považská Bystrica
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/10
15:00
|
Slovakia 2. Liki
MŠK Žilina B
Slavoj Trebišov
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/10
15:00
|
Romania Amateur League 4 București
AS Romprim București
ACS Sportivii București
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/10
15:00
|
Slovakia 2. Liki
MŠK Žilina B
Slavoj Trebišov
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/10
15:00
|
Azerbaijan Misli Premier League
Neftçi Baku PFK
Kəpəz PFK
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/10
15:00
|
Lusia M-Liki
talavou Ural
Zenit St. Petersburg Youth
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/10
15:00
|
Slovakia 2. Liki
MŠK Žilina B
Slavoj Trebišov
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/10
15:00
|
Belarus Pershaya Liki
Energetik-BGU Minsk
Torpedo-Belaz Zhodino Fa'asao
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/10
15:00
|
Slovakia 2. Liki
ŠK Slovan Bratislava B
MŠK Považská Bystrica
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/10
15:00
|
Slovakia 2. Liki
KFC Komarno
FC Petrzalka 1898
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/10
16:00
|
Estonia Meistriliiga Tamaitai
JK Tabasalu
Flora Tallinn Tamaitai
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/10
16:00
|
Estonia Meistriliiga Tamaitai
JK Tabasalu
Flora Tallinn Tamaitai
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/10
16:00
|
Suetena Damallsvenskan
Rosengård
Djurgårdens IF DFF
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/10
16:00
|
Croatia Prva NL Junior
HNK Hajduk U19
NK Sesvete U19
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/10
16:00
|
Slovenia Amateur 3. SNL vzhod
NK Roltek Dob
NK Škofja Loka
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/10
16:00
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Vändra JK Vaprus II
Tala o Calcio
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/10
16:00
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Vändra JK Vaprus II
Tala o Calcio
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/10
16:30
|
Siamani Amateur A-Jun-BL S/SW
Mainz 05 U19
Hoffenheim U19
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/10
16:30
|
Siamani Amateur A-Jun-BL S/SW
Mainz 05 U19
Hoffenheim U19
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/10
16:30
|
Siamani Amateur A-Jun-BL S/SW
Mainz 05 U19
Hoffenheim U19
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/10
16:45
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Marjamaa Kompanii
Raasiku FC Joker
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/10
16:45
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Marjamaa Kompanii
Raasiku FC Joker
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/10
17:00
|
Suetena Vaega 2, Västra Götaland
Landvetter IS
Jonsereds IF
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/10
17:00
|
Siamani Amateur Bayernliga i Matu
Neudrossenfeld
SV Fortuna Regensburg
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/10
17:00
|
Algeria Ligue 1
ES Setif
US souf
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/10
17:00
|
Austria Amateur Regionalliga Centre
ASK Voitsberg
SV Allerheiligen
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/10
17:00
|
Siamani Amateur Bayernliga i Matu
SC Eltersdorf
1. SC Feucht
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/10
17:00
|
Suetena Amateur Vaega 3 Södra Norrland
Avesta AIK
Kvarnsvedens IK
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/10
17:00
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
FC Maksatransport
Tallinna FC Hell Hunt
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/10
17:00
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
FC Maksatransport
Tallinna FC Hell Hunt
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/10
17:15
|
Siamani Amateur Oberliga Hamburg
Wandsbeker TSV Concordia
FC Turkiye
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/10
17:15
|
Siamani Amateur Oberliga Hamburg
Wandsbeker TSV Concordia
FC Turkiye
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/10
17:15
|
Siamani Amateur Oberliga Hamburg
Wandsbeker TSV Concordia
FC Turkiye
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/10
17:30
|
Romania Superliga
Sepsis OSK
FC Rapid București
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/10
17:30
|
Austria Amateur Regionalliga East
FCM Traiskirchen
SC Krems
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/10
17:30
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Kristine JK
Pärnu JK Vaprus III
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/10
17:30
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Kristine JK
Pärnu JK Vaprus III
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/10
17:30
|
Hungary Amateur BLSZ I. osztály
TFSE
LENEI Szabadkikötő
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/10
17:30
|
Hungary Amateur BLSZ I. osztály
TFSE
LENEI Szabadkikötő
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/10
18:00
|
Vaega o Netherlands i Sasae
FC Emmen
De Graafschap
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/10
18:00
|
Vaega o Netherlands i Sasae
FC Groningen
JC Kerkrade Wheel
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/10
18:00
|
Vaega o Netherlands i Sasae
ADO O Le Hague
Jong PSV Eindhoven
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/10
18:00
|
Egelani Amateur Professional Atinae Liki
Colchester United U21
Sheffield United U21
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/10
18:00
|
Egelani Amateur Professional Atinae Liki
Colchester United U21
Sheffield United U21
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/10
18:00
|
Vaega o Netherlands i Sasae
FC Emmen
De Graafschap
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/10
18:00
|
Vaega o Netherlands i Sasae
ADO O Le Hague
Jong PSV Eindhoven
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/10
18:00
|
Sepania Amateur Tercera Federación, Vaega 13
CD Algar
CD Plus Ultra
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/10
18:00
|
Egelani Amateur Professional Atinae Liki
Colchester United U21
Sheffield United U21
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/10
18:30
|
Sikotilani Premier League Tamaitai
Hibernian WFC
Loto ole Midlothian WFC
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/10
18:30
|
Suiselani Super Liki
FC Lausanne-Taaloga
Basel
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/10
18:45
|
Suiselani Amateur 2. Liga FTC
AC Sementina
AS Novazzano
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/10
19:00
|
Gibraltar Football League
St Joseph's FC
lincoln mumu imps
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/10
21:00
|
USA MLS Next Pro
Inter Miami CF II
Chattanooga F.C.
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/10
22:00
|
Polani Amateur IV. Liki – Pomorska
GKS Gedania II Gdańsk
MKS Władysławowo
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/10
23:00
|
Kanata Kanata Premier League
York United FC
Valor FC
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/10
23:00
|
Martinique Trophée Gérard Janvion – R1
Fetu Auro Mai Fort-De-Farani
Leona Auro
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/10
23:00
|
Martinique Trophée Gérard Janvion – R1
Fetu Auro Mai Fort-De-Farani
Leona Auro
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/10
23:00
|
Potukale Amateur Santo Tirso siamupini
FC Rebordões
ABCD
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/10
23:00
|
Potukale Amateur Santo Tirso siamupini
ARC Areias
CPRJ Água Longa
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/10
23:00
|
Potukale Amateur Santo Tirso siamupini
AB 92
UD São Mamede
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/10
23:00
|
Potukale Amateur Santo Tirso siamupini
FC Rebordões
ABCD
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/10
23:00
|
Potukale Amateur Santo Tirso siamupini
ARC Areias
CPRJ Água Longa
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
00:00
|
USA MLS Next Pro
Huntsville City FC
Toronto FC II
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
02:00
|
Vanuatu PVFA Premier League
Tafea FC
Naka FC
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
02:30
|
Liki a Niu Sila
Vaitau o Karori
Island Bay United
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
02:30
|
Liki a Niu Sila
Vaitau o Karori
Island Bay United
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
02:30
|
Liki a Niu Sila
Taofi i fafo SC
Ueligitone Phoenix Reserve
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
02:30
|
Liki a Niu Sila
Vaitau o Karori
Island Bay United
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
02:30
|
Liki a Niu Sila
Vaitau o Karori
Island Bay United
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
03:00
|
Liki a Niu Sila
Tauranga City AFC
Manurewa AFC
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
03:00
|
Liki a Niu Sila
Tauranga City AFC
Manurewa AFC
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
03:00
|
Liki a Niu Sila
Tauranga City AFC
Manurewa AFC
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
03:30
|
Ausetalia NPL, South Australia, Women Premier League
Adelaide Comets FC
West Torrens Birkalla
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
03:30
|
Ausetalia NPL, South Australia, Women Premier League
Adelaide Comets FC
West Torrens Birkalla
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
03:45
|
Liki a Niu Sila
Olimipeka i Ueligitone
Miramar Rangers
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
04:00
|
Liki a Niu Sila
Ueligitone Matu A.F.C.
Western Suburbs FC
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
05:00
|
Liki a Niu Sila
Melville United A.F.C.
Western Springs A.F.C.
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
05:00
|
Ausetalia NPL 2, Vitoria
Liona i Sasae SC
Werribee City FC
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
05:00
|
Ausetalia NPL, Laumua Lakapi
Olimipeka a Canberra
Canberra FC
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
05:00
|
Ausetalia NPL, Vitoria
Avondale FC
Taulaga Melepone Sharks
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
05:00
|
Liki a Niu Sila
Melville United A.F.C.
Western Springs A.F.C.
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
05:00
|
Ausetalia NPL, Laumua Lakapi
Olimipeka a Canberra
Canberra FC
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
05:00
|
Ausetalia Victoria Premier League, Tamaitai
Essendon Royals SC
Moreland Zebras
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
05:00
|
Ausetalia Victoria Premier League, Tamaitai
FC Bulleen Lions
Bentleigh Greens SC
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
05:00
|
Ausetalia Victoria Premier League, Tamaitai
Essendon Royals SC
Moreland Zebras
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
05:00
|
Ausetalia NPL 2, Vitoria
Liona i Sasae SC
Werribee City FC
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
05:00
|
Ausetalia NPL, Laumua Lakapi
Olimipeka a Canberra
Canberra FC
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
05:00
|
Ausetalia NPL, Vitoria
Avondale FC
Taulaga Melepone Sharks
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
05:00
|
Ausetalia NPL, Vitoria
Manningham United Blues
Altona Magic SC
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
05:00
|
Ausetalia NPL, Vitoria
Moreland City FC
Faititili Dandenong
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
05:30
|
Liki a Niu Sila
Hamilton Wanderers AFC
Birkenhead United
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
05:30
|
Ausetalia NPL, Ausetalia i Saute
Kometa Adelaide
Tupu Croydon
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
06:00
|
Ausetalia Victoria Premier League, Tamaitai
Melepone i Saute F.C.
Calder United SC
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
06:30
|
Ausetalia NPL, Tasmania
Riverside Olympic FC
Clarence Zebras FC
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
06:30
|
Ausetalia NPL, Tasmania
Riverside Olympic FC
Clarence Zebras FC
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
06:30
|
Ausetalia NPL, Tasmania
Riverside Olympic FC
Clarence Zebras FC
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
06:30
|
Ausetalia NPL, Tasmania
Riverside Olympic FC
Clarence Zebras FC
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
06:45
|
Ausetalia NPL, Tasmania
Kingborough Lions
Kalapu Soka a Launceston United
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
07:00
|
Nigeria NLO Vaega Muamua Liki - Akure Center
Collins Edwin Sports Club
Valiant FC
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
07:00
|
Ausetalia NPL, Niu Saute Uelese
Autalavou Mariners Talafatai Tutotonu
St George Saints FC
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
07:00
|
Nigeria NLO Vaega Muamua Liki - Akure Center
Collins Edwin Sports Club
Valiant FC
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
07:30
|
Ausetalia NPL, Niu Saute Uelese
NWS Agaga FC
Wollongong Wolves
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
07:30
|
Ausetalia NPL, Niu Saute Uelese
NWS Agaga FC
Wollongong Wolves
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
08:00
|
Ausetalia Queensland Premier League 1
Mitchelton FC
Southside Eagles FC
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
08:00
|
Ausetalia Queensland Premier League 1
Ipswich FC
Broadbeach United
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur League 5 Braila
AS Comagrim Dudești
FC Voința Surdila Găiseanca
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur League 5 Braila
AS Jirlău
AS Voința Făurei Sat
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
08:00
|
Ausetalia Queensland Premier League 1
Brisbane Strikers
Caboolture FC
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Calarasi
AS Belciugatele
AS Unirea Spanțov
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Calarasi
AFC Voința Chiselet
AS Avântul Luisa
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur League 4 Hunedoara
CSO Retezatul Hațeg
ACS Șoimul Băița
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur League 5 Braila
AS Voința Bărăganu
ACS Unirea Grădiștea
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur League 5 Braila
ACS Voința Vişani
AS Spicul Zăvoaia
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Brasov
AS Cetățenii Ghimbav
AFCS Carpaţi Berivoi
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur League 4 Braila
CS Viitorul Cireșu
AFC Viitorul Galbenu
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Brasov
AS Bucegi Moieciu
CS Chimia Orasul Victoria
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur League 5 Braila
AS Comagrim Dudești
FC Voința Surdila Găiseanca
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur League 5 Braila
AS Jirlău
AS Voința Făurei Sat
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur League 4 Hunedoara
CSM Dacia Orăștie 2010
CSM Mihai Viteazu Vulcan
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
08:00
|
Ausetalia Queensland Premier League 1
Brisbane Strikers
Caboolture FC
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Valcea
ACS Atletic Drăgăşani
CS Lotru Brezoi
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Valcea
CS Mădulari
ACSSC Chimia 1973 Râmnicu Vâlcea
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur League 4 Hunedoara
CSO Retezatul Hațeg
ACS Șoimul Băița
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur League 4 Braila
ACS Victoria Traian
ACS Communal Cazasu
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur League 5 Braila
AS Voința Bărăganu
ACS Unirea Grădiștea
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur League 5 Braila
ACS Voința Vişani
AS Spicul Zăvoaia
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Brasov
AS Cetățenii Ghimbav
AFCS Carpaţi Berivoi
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Brasov
ASF Hărman
ASC Olimpic Zărnești II
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Brasov
CS Inter Cristian
AS Vulcan 2008
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Calarasi
AS Belciugatele
AS Unirea Spanțov
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Calarasi
AFC Voința Chiselet
AS Avântul Luisa
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Valcea
CS Guşoeni
ACS Viitorul Budești
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur League 5 Braila
AS Jirlău
AS Voința Făurei Sat
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Calarasi
AFC Voința Chiselet
AS Avântul Luisa
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur League 5 Braila
AS Voința Bărăganu
ACS Unirea Grădiștea
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
08:00
|
Croatia Prva NL Junior
NK Rudeš U19
Nk Mladost Ždralovi U19
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
08:00
|
Ausetalia Queensland Premier League 1
Ipswich FC
Broadbeach United
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
08:00
|
Iapani J1 Liki
FC Tokyo
Kashiwa Reysol
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
08:00
|
Ausetalia Queensland Premier League 1
Mitchelton FC
Southside Eagles FC
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
08:00
|
Ausetalia Queensland Premier League 1
Brisbane Strikers
Caboolture FC
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Timiș
AS Steaua Bulgăruș
AS FC Mureșul Cenad
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Timiș
AS Steaua Bulgăruș
AS FC Mureșul Cenad
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Timiș
AS Progresul Vucova
CS Tormac
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Timiș
AS Progresul Vucova
CS Tormac
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Timiș
AS Progresul Iecea Mare
CSC Dudeștii Noi
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Timiș
AS Autoliv Lugoj
AS Berini
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Timiș
AS Progresul Iecea Mare
CSC Dudeștii Noi
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Timiș
AS Autoliv Lugoj
AS Berini
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Timiș
AS Unirea Cerneteaz
CSC Ghiroda ma Giarmata Vii II
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Cluj
AS Viitorul Gârbău
FC Viitorul Mihai Georgescu Cluj Napoca
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Cluj
AS Viitorul Gârbău
FC Viitorul Mihai Georgescu Cluj Napoca
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Timiș
CSO Deta II
ACS Galaxy Timișoara
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Timiș
AS Vulturii Igriș
AS Tricoul 1 Iunie Timisoara
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Timiș
AS Margina
AS Voința Iosifalău
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Timiș
AS Margina
AS Voința Iosifalău
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Timiș
AS Viitorul Sacoșu Turcesc
AS Bacova
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Timiș
ACS Tamaiti Sânmihaiu Român
AS Unirea Ue
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Timiș
AS Viitorul Sacoșu Turcesc
AS Bacova
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Timiș
ACS Tamaiti Sânmihaiu Român
AS Unirea Ue
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Timiș
AS Viitorul Sacoșu Turcesc
AS Bacova
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Timiș
AS Viitorul Iohanisfeld
ACS Viitorul Bencec
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Timiș
AS Viitorul Iohanisfeld
ACS Viitorul Bencec
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Cluj
CS Sănătatea Cluj Napoca II
ACS Vulturul 2024 Mintiu Gherlii
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Cluj
CS Sănătatea Cluj Napoca II
ACS Vulturul 2024 Mintiu Gherlii
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Timiș
AS Avântul Topolovățu Mare
CSC Voința Mașloc
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Timiș
CS Nițchidorf
AS Meget Remetea Mare
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Timiș
CS Nițchidorf
AS Meget Remetea Mare
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Timiș
AS Inter Foieni
ACS Unirea Banloc
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur League 4 Prahova
ACS Petrosport Ploiești
FC Unirea Cocorăştii Colţ
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur League 4 Prahova
CS Pasila
CSC Berceni
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Timiș
CS Unirea Tomnatic
AS Chinejana Chinezu
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Cluj
ACS Arieșul Mihai Viteazu
AS Unirea Iclod
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Timiș
FC Bazoș
AS Olimpia Darova
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Cluj
ACS Arieșul Mihai Viteazu
AS Unirea Iclod
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Timiș
AS Dedy Mid Viitorul Iecea Mare
CS Unirea Sânnicolau Mare II
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Timiș
AS Recaș
CSO Făget
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Timiș
AS Recaș
CSO Făget
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Timiș
AS Avântul Jamu Mare
CS Utvin
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Timiș
AS Avântul Jamu Mare
CS Utvin
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Timiș
AS Avantul Bobda
AS FC Dacia Cărpiniș
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur League 4 Sibiu
ACS LSS Voința Sibiu
ACS Unirea Miercurea-Sibiului
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur League 4 Sibiu
ACS FC Avrig
AFC Inter Fetu 2024 Sibiu
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur League 4 Sibiu
ACS Păltiniș Rășinari
AFC Quantum Arsenal Sibiu
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Timiș
CSC Boldur
CS Phoenix Buziaș II
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur League 4 Sibiu
CS Orasenesc Copşa Mică
ACS Bradu
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur League 4 Sibiu
AFC Voința Dumbrăveni
AFC Agnita
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur League 4 Sibiu
ACS LSS Voința Sibiu
ACS Unirea Miercurea-Sibiului
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur League 4 Sibiu
ACS FC Avrig
AFC Inter Fetu 2024 Sibiu
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Timiș
ACS Juventus Pişchia
AS Petroman
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Timiș
ACS Juventus Pişchia
AS Petroman
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Cluj
ACS Sticla Arieşul Turda
ACS Iara
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Timiș
CS Voința Biled
AS Plavi Delia Sânpetru Mare
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
08:15
|
Czech Republic Divize B
FK Brandys Nad Labem
SK Hrebec
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
08:15
|
Czech Republic Divize B
FK Brandys Nad Labem
SK Hrebec
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
08:15
|
Ausetalia NPL, Kuiniselani
Wynnum Wolves FC
Leona Kuiniselani
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
09:00
|
Ausetalia NPL Kuiniselani, Tamaitai
Liona FC
Mitchelton
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
09:00
|
Ausetalia Queensland Premier League 1
Moreton City Excelsior FC 2
Uila Logan
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
09:00
|
Polani Amateur IV. Liki – Pomorska
Baltyk Gdynia
Pogoń Lębork
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
09:00
|
Turkey U19 Lig, Elit B
Fatih Karagumruk U19
Yomra Spor U19
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
09:00
|
Ausetalia NPL Kuiniselani, Tamaitai
Liona FC
Mitchelton
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
09:00
|
Turkey U19 Lig, Elit B
Adanaspor U19
Altay SK U19
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
09:00
|
Ausetalia NPL, Niu Saute Uelese
Mauga Brumbies
APIA Leichhardt Tigers
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
09:00
|
Turkey U19 Lig, Elit B
Fatih Karagumruk U19
Yomra Spor U19
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
09:00
|
Ausetalia NPL, Niu Saute Uelese
Mauga Brumbies
APIA Leichhardt Tigers
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
09:00
|
Croatia Prva NL Junior
NK Kustošija U19
HNK Rijeka U19
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
09:00
|
Ausetalia Queensland Premier League 1
Moreton City Excelsior FC 2
Uila Logan
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
09:00
|
Slovakia U19
Spartak Trnava U19
MFK Ružomberok U19
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
09:00
|
Slovakia U19
VSS Košice U19
AS Trencin U19
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
09:00
|
Czech Republic U19 Vaega Muamua
Slavia Praha U19
Mladá Boleslav U19
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
09:00
|
Czech Republic U19 Vaega Muamua
MFK Frydek Mistek U19
Dukla Praha U19
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
09:00
|
Slovakia U19
DAC Dunajská Streda U19
MŠK Žilina U19
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
09:00
|
Slovakia U19
FK Pohronie U19
1. FC Tatran Prešov U19
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
09:00
|
Hungary Amateur BLSZ I. osztály
Budafoki MTE II
Tele AFAI
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
09:00
|
Ghana GAED Vaega 3 – Sone 1
FC Great Farcos
FC Haatso Crystal Palace
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
09:00
|
Romania Amateur Liga 4 Cluj
CS Atletic Olimpia Gherla
ACS Victoria Viișoara
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
09:30
|
Estonia Meistriliiga Tamaitai
Tartu Tammeka Tamaitai
Tallina FC Ararat
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
09:30
|
Estonia Meistriliiga Tamaitai
Tartu Tammeka Tamaitai
Tallina FC Ararat
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
09:30
|
Polani CLJ
Korona Kielce U19
Warta Poznan U19
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
09:30
|
Estonia Meistriliiga Tamaitai
Tartu Tammeka Tamaitai
Tallina FC Ararat
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
09:30
|
Estonia ma Siliiga
Viimsi JK
FCI Levadia Tallinn U21
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
09:30
|
Estonia Esiliiga B
Nõmme Kalju U21
TJK Legion
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
09:30
|
Romania Amateur Liga 4 Teleorman
ACS Avântul Bragadiru
AS Voința Săelele 2017
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
09:30
|
Romania Amateur Liga 4 Teleorman
CS Vârtoape
CS Viitorul Piatra
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
09:30
|
Romania Amateur Liga 4 Teleorman
ACS Avântul Bragadiru
AS Voința Săelele 2017
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
09:30
|
Romania Amateur Liga 4 Teleorman
ACS Steaua Spatarei
CS Rapid Buzescu
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
09:30
|
Romania Amateur Liga 4 Teleorman
CS Vârtoape
CS Viitorul Piatra
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
10:00
|
Romania Amateur Liki 4 Constanta
CSC Mihail Kogalniceanu
Danubius Rasova
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
10:00
|
Romania Amateur Liki 4 Constanta
AS Viitorul Pecineaga
CSO Murfatlar
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
10:00
|
Czech Republic U19 Vaega Muamua
FC Zbrojovka Brno U19
Slovan Liberec U19
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
10:00
|
Romania Amateur Liki 4 Constanta
CS Agigea
CSO Ovidiu
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
10:00
|
Romania Amateur Liki 4 Constanta
CS Lumina
CS Sparta Techirghiol
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
10:00
|
Romania Amateur Liki 4 Constanta
AS Portugal Constanța
CS Viitorul Harşova
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
10:00
|
Romania Amateur Liki 4 Constanta
CS Năvodari
CS Poseidon Limanu
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
10:00
|
Croatia 1. HNLŽ
ŽNK Hajduk
ŽNK Osijek
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
10:00
|
Romania Amateur Liki 4 Constanta
AS Viitorul 20 Cobadin
Știința ACALAB Poarta Alba
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
10:00
|
Tenimaka Amateur Danmarksserien
Glostrup FK
Sundby BK
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
10:00
|
Romania Amateur Liki 4 Constanta
AS Viitorul Pecineaga
CSO Murfatlar
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
10:00
|
Romania Amateur Liki 4 Constanta
CS Eforie
CS Farul Tuzla
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
10:00
|
Romania Amateur Liki 4 Constanta
AS Portugal Constanța
CS Viitorul Harşova
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
10:00
|
Romania Amateur Liki 4 Constanta
CS Năvodari
CS Poseidon Limanu
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
10:00
|
Romania Amateur Liki 4 Constanta
CS Agigea
CSO Ovidiu
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
10:00
|
Romania Amateur Liki 4 Constanta
CS Victoria Cumpana
CS Medgidia
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
10:00
|
Croatia 1. HNLŽ
ŽNK Hajduk
ŽNK Osijek
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
10:00
|
Romania Amateur Liki 4 Constanta
AS Viitorul 20 Cobadin
Știința ACALAB Poarta Alba
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
10:00
|
Czech Republic U19 Vaega Muamua
Baník Ostrava U19
Vysočina Jihlava U19
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
10:00
|
Czech Republic U19 Vaega Muamua
FC Zbrojovka Brno U19
Slovan Liberec U19
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
10:00
|
Romania Amateur Liki 4 Constanta
CS Agigea
CSO Ovidiu
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
10:00
|
Romania Amateur Liki 4 Constanta
CS Năvodari
CS Poseidon Limanu
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
10:00
|
Czech Republic U19 Vaega Muamua
FC Zbrojovka Brno U19
Slovan Liberec U19
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
10:00
|
Polani CLJ
Lech Poznań U19
Widzew Łódź U19
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
10:00
|
Tenimaka Amateur Danmarksserien
Vorup FB
OKS
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
10:00
|
Polani III Liga, Vaega 3
Gornik Zabrze II
Lechia Zielona Góra
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
10:00
|
Ausetalia Victoria Premier League, Tamaitai
Aeto Boroondara
Pusa Hill United SC
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
10:00
|
Czech Republic U19 Vaega Muamua
FC Zbrojovka Brno U19
Slovan Liberec U19
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
10:00
|
Polani Amateur V. Liga – Wielkopolska
Zawisza Łęka Opatowska
Pelikan Grabów
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
10:00
|
Polani Amateur V. Liga – Wielkopolska
KP Pila
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
10:30
|
Netherlands Amateur 6e Klasse Zaterdag – 15
ACV Assen 10
VV Grijpskerk 5
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
10:30
|
Czech Republic U19 Vaega Muamua
Sparta Praha U19
Sigma Olomouc U19
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
11:00
|
Siamani Amateur A-Jun-BL N/NE
Wolfsburg U19
SV Meppen U19
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
11:00
|
Siamani Amateur A-Jun-BL N/NE
RB Leipzig U19
SV Werder Bremen U19
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
11:00
|
Siamani Amateur A-Jun-BL Sisifo
Paderborn 07 U19
Borussia Dortmund U19
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
11:00
|
Siamani Amateur A-Jun-BL S/SW
Augsburg U19
1. FC Nürnberg U19
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
11:00
|
Siamani Amateur A-Jun-BL N/NE
Dynamo Dresden U19
Hertha Berlin U19
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
11:00
|
Siamani Amateur A-Jun-BL N/NE
FC Hansa Rostock U19
Hanover 96 U19
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
11:00
|
Siamani 2. Bundesliga
Hertha Berlin
1. FC Kaiserslautern
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
11:00
|
Siamani Amateur Oberliga NOFV i Matu
Tenisi Borussia Perelini
SV Lichtenberg 47
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
11:00
|
Siamani Amateur A-Jun-BL N/NE
VfL Osnabrück U19
Eintracht Braunschweig U19
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
11:00
|
Siamani Amateur A-Jun-BL Sisifo
Arminia Bielefeld U19
Siamani Aachen U19
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
11:00
|
Romania Amateur Liga 5 Ialomita
Viitorul Platonesti
Recolta Săveni
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
11:00
|
Romania Amateur Liga 5 Ialomita
Gloria Ograda
Spicul Vladeni
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
11:00
|
Nouei Vaega 3, Vaega 6
HamKam 2
IL Ulfstind
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
11:00
|
Romania Amateur Liga 5 Ialomita
FC Victoria Borduşani
Dunarea Giurgeni
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
11:00
|
Nouei Vaega 3, Vaega 6
HamKam 2
IL Ulfstind
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
11:00
|
Suetena Vaega 2, Norrland
Skellefteå FF
Frosö IF
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
11:00
|
Siamani Amateur A-Jun-BL N/NE
VfL Osnabrück U19
Eintracht Braunschweig U19
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
11:00
|
Siamani Amateur A-Jun-BL Sisifo
Arminia Bielefeld U19
Siamani Aachen U19
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
11:00
|
Siamani Amateur Oberliga Hamburg
duneberger sv
Niendorfer TSV
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
11:00
|
Siamani Amateur A-Jun-BL N/NE
Dynamo Dresden U19
Hertha Berlin U19
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
11:00
|
Siamani Amateur A-Jun-BL N/NE
FC Hansa Rostock U19
Hanover 96 U19
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
11:00
|
Siamani Amateur A-Jun-BL N/NE
Hamburger SV U19
St. Pauli U19
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
11:00
|
Siamani Amateur A-Jun-BL Sisifo
SC Verl U19
Bochum U19
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
11:00
|
Siamani Amateur A-Jun-BL S/SW
VfB Stuttgart U19
Bayern München U19
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
11:00
|
Siamani Amateur A-Jun-BL S/SW
Eintracht Frankfurt U19
TSV 1860 München U19
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
11:00
|
Siamani Amateur A-Jun-BL N/NE
Carl Zeiss Jena U19
Union Berlin U19
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
11:00
|
Siamani Amateur A-Jun-BL N/NE
RB Leipzig U19
SV Werder Bremen U19
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
11:00
|
Siamani Amateur A-Jun-BL Sisifo
Paderborn 07 U19
Borussia Dortmund U19
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
11:00
|
Siamani Amateur A-Jun-BL S/SW
Augsburg U19
1. FC Nürnberg U19
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
11:00
|
Romania Amateur Liga 5 Ialomita
Viitorul Platonesti
Recolta Săveni
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
11:00
|
Romania Amateur Liga 5 Ialomita
Gloria Ograda
Spicul Vladeni
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
11:00
|
Romania Amateur Liga 5 Ialomita
Viitorul Valea Ciorii
AS Gloria Gura Ialomiței
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
11:00
|
Romania Amateur Liga 5 Ialomita
FC Victoria Borduşani
Dunarea Giurgeni
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
11:00
|
Siamani Amateur A-Jun-BL N/NE
VfL Osnabrück U19
Eintracht Braunschweig U19
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
11:00
|
Polani III Liga, Vaega 3
LKS Goczałkowice-Zdrój
Rekord Bielsko-Biała
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
11:00
|
Suetena Vaega 2, Norrland
IFK Luleå
Ua maua IF
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
11:00
|
Siamani Amateur A-Jun-BL N/NE
Dynamo Dresden U19
Hertha Berlin U19
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
11:00
|
Siamani Amateur A-Jun-BL N/NE
FC Hansa Rostock U19
Hanover 96 U19
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
11:00
|
Siamani Amateur A-Jun-BL N/NE
RB Leipzig U19
SV Werder Bremen U19
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
11:00
|
Romania Amateur Liga 5 Ialomita
FC Movila
AS Ialomița Sudiți
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
11:00
|
Romania Amateur Liga 5 Ialomita
Viitorul Platonesti
Recolta Săveni
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
11:00
|
Romania Amateur Liga 5 Ialomita
Gloria Ograda
Spicul Vladeni
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
11:00
|
Romania Amateur Liga 5 Ialomita
Viitorul Valea Ciorii
AS Gloria Gura Ialomiței
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
11:00
|
Siamani Amateur Oberliga Hamburg
duneberger sv
Niendorfer TSV
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
11:00
|
Siamani Amateur A-Jun-BL N/NE
Wolfsburg U19
SV Meppen U19
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
11:00
|
Siamani Amateur A-Jun-BL N/NE
RB Leipzig U19
SV Werder Bremen U19
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
11:00
|
Taialani Thai Liki 1
Ratchaburi
Muang Thong United
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
11:00
|
Siamani Amateur A-Jun-BL N/NE
Dynamo Dresden U19
Hertha Berlin U19
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
11:00
|
Siamani Amateur A-Jun-BL N/NE
Hamburger SV U19
St. Pauli U19
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
11:00
|
Siamani Amateur A-Jun-BL Sisifo
Bayer Leverkusen U19
FC Viktoria Köln U19
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
11:00
|
Siamani Amateur A-Jun-BL S/SW
VfB Stuttgart U19
Bayern München U19
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
11:00
|
Suetena Vaega 2, Norrland
Skellefteå FF
Frosö IF
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
11:00
|
Nouei Vaega 3, Vaega 6
HamKam 2
IL Ulfstind
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
11:00
|
Suetena Vaega 2, Norrland
IFK Luleå
Ua maua IF
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
11:00
|
Siamani Amateur Oberliga NOFV i Matu
Tenisi Borussia Perelini
SV Lichtenberg 47
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
11:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Maardu Linnameeskond
FC Helios Tartu
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
11:15
|
Mongolian Premier League
Khoromkhon Club
Deren
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
11:30
|
Suetena Amateur U19 Allsvenskan
IFK Norrköping U19
Hammarby IF U19
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
11:30
|
Suetena Amateur U19 Allsvenskan
IFK Norrköping U19
Hammarby IF U19
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
11:30
|
Estonia Premium Liiga
Flora Tallinn
Pärnu JK Vaprus
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
11:30
|
Tenimaka Amateur Danmarksserien
Kjellerup IF
B. 1909 Odense
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
11:30
|
Tenimaka Amateur Danmarksserien
Viby IF
BK Marienalyst
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
11:30
|
Siamani Amateur Schleswig-Holstein-Liga
TSV Bordesholm
SV Preußen 09 Reinfeld
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
11:30
|
Czech Republic U19 Vaega Muamua
MFK Karviná U19
SK Dynamo České Budějovice U19
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
12:00
|
Siamani Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
VfR Wormatia Anufe
SV Auersmacher
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
12:00
|
Siamani Amateur Oberliga NOFV i Matu
Rostocker FC
RSV Eintracht 1949 eV
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
12:00
|
Tenimaka Amateur Danmarksserien
Næstved IF
Ringsted IF
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
12:00
|
Romania Amateur Liga 4 Ialomița
CF Abatorul Slobozia
Recolta Bărcăneşti
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
12:00
|
Netherlands Eredivisie, Tamaitai
Feyenoord
FC Utrecht
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
12:00
|
Melita ISA Melita
FC HSBC
FC Methode
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
12:00
|
Romania Amateur League 4 Harghita
CS Minerul Bălan
ACS Unirea Cristuru Secuiesc
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
12:00
|
Romania Amateur Liga 4 Ialomița
CF Abatorul Slobozia
Recolta Bărcăneşti
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
12:00
|
Nouei Vaega 3, Vaega 1
Bjarg
Sandviken
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
12:00
|
Nouei Vaega 3, Vaega 4
Lillestrøm SK 2
Fasioti
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
12:00
|
Romania Amateur Liga 5 Maramureș
ACS Satu Nou de Jos
AS PHP Iadăra
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
12:00
|
Siamani Amateur Oberliga NOFV i Matu
Rostocker FC
RSV Eintracht 1949 eV
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
12:00
|
Romania Amateur Liga 4 Ialomița
Infrățirea Jilavele
CSM Fetești
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
12:00
|
Slovenia Amateur 1. MNL Murska Sobota
NK Roma
ŠNK Bakovci
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
12:00
|
Melita ISA Melita
FC HSBC
FC Methode
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
12:00
|
Nouei Vaega 3, Vaega 2
Brodd
Malosi
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
12:00
|
Romania Amateur Liga 4 Ialomița
CF Abatorul Slobozia
Recolta Bărcăneşti
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
12:00
|
Nouei Vaega 3, Vaega 2
Brodd
Malosi
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
12:00
|
Siamani Amateur Regionalliga Südwest
TSV Schott Mainz
TSG Balingen
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
12:00
|
Czech Republic U19 Vaega Muamua
Viktoria Plzen U19
FC Trinity Zlín U19
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
12:00
|
Nouei Vaega 3, Vaega 3
Matafaga i Matu
Åsiden
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
12:00
|
Siamani Amateur Bayernliga Süd
FC Deisenhofen
1. FC Sonthofen
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
12:00
|
Netherlands Eredivisie, Tamaitai
PEC Zwolle Vrouwen
Fortuna Sittard
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
12:00
|
Melita ISA Melita
FC HSBC
FC Methode
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
12:00
|
Netherlands Eredivisie, Tamaitai
FC Twente Vrouwen
SC Telstar
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
12:00
|
Nouei Vaega 3, Vaega 2
Brodd
Malosi
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
12:00
|
Tenimaka Gjensidige Kvindeliga
AGF
FC Nordsjaelland
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
12:00
|
Tenimaka Amateur Danmarksserien
AB Tårnby
Slagelse
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
12:00
|
Austria Amateur Regionalliga Sisifo
Kufstein
SVG Reichenau
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
12:00
|
Kenya Premier League
Bandari FC
Posta Rangers
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
12:00
|
Lithuania Pirma Lyga
FK Riteriai
Ekranas Panevezys
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
12:00
|
Suetena Vaega 2, Västra Götaland
BK Astrio
Qviding FIF
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
12:00
|
Latvia 1.Liga
FK Smiltene
Valmiera FC II
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
12:00
|
Finelani Veikkausliiga
FC Haka
S.J.K.
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
12:00
|
Siamani Amateur Bayernliga Süd
TSV 1882 Landsberg
FC Pipinsried
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
12:00
|
Siamani Amateur Oberliga NOFV i Matu
Rostocker FC
RSV Eintracht 1949 eV
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
12:00
|
Nouei Vaega 3, Vaega 2
Saunia e Grenland
FK Mandalskameratene
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
12:00
|
Siamani Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
VfR Wormatia Anufe
SV Auersmacher
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
12:00
|
Siamani Amateur Regionalliga Bayern
SV Schalding-Heining
FC Würzburger Kickers
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
12:00
|
Siamani Amateur Regionalliga Südwest
Mainz 05 II
Kickers Offenbach
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
12:00
|
Siamani Amateur Oberliga NOFV Süd
Union Sandersdorf
VfB Auerbach
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
12:00
|
Tenimaka 2. Vaevaega
Middelfart
Nykøbing FC
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
12:30
|
Netherlands Amateur Derde Divisie
hsv hoek
SV OSS '20
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
12:30
|
Netherlands Amateur 6e Klasse Zaterdag – 15
CVV Fit Tama Beilen 5
VEV'67 Leek 6
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
12:30
|
Netherlands Amateur 6e Klasse Zaterdag – 15
VV Smilde '94 3
Achilles 1894 Assen 7
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
12:30
|
Netherlands Amateur 6e Klasse Zaterdag – 15
CVV Fit Tama Beilen 5
VEV'67 Leek 6
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
12:30
|
Netherlands Amateur Derde Divisie
hsv hoek
SV OSS '20
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
12:30
|
Netherlands Tweede Vaega
GVVV
SV Spakenburg
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
12:30
|
Italia Campionato Spring 2
Ascoli U19
Spezia U19
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
12:30
|
Italia Campionato Spring 2
Salernitana U19
Cesena U19
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
12:30
|
Netherlands Amateur 5e Klasse Zaterdag – C
HDV
WIK
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
12:30
|
Pasila Amateur U17 Cearense
Aliança-CE U17
nofoaafi U17
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
12:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Zadarska
NK NOŠK Novigrad
NŠK Podgradin
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
12:30
|
Netherlands Amateur 5e Klasse Zaterdag – C
Haagse Hout
Wanica Fetu
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
13:00
|
Netherlands Amateur 1e Klasse – C
TAC'90 1
Oti Haghe 1
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
13:00
|
Siamani Amateur Bremen-Liga
SV Hemelingen
Tura Bremen
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
13:00
|
Austria Amateur Bundesliga, Tamaitai
FFC Vorderland
SPG FC Lustenau / FC Dornbirn
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
13:00
|
Romania Amateur Liga 4 Ialomița
AFC Iazu
Staruint Brosteni
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
13:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
AS Nyiko Cobătești
AS Radicza Sânpaul
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
13:00
|
Romania Amateur Liga 4 Ialomița
Unirea Ion Roata
CS Real Cosâmbești
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
13:00
|
Siamani Amateur Bremen-Liga
KSV Vatan Ta'aloga
TS Woltmershausen
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
13:00
|
Siamani Amateur Bremen-Liga
Blumenthaler SV
TUS Komet Arsten
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
13:00
|
Siamani Amateur Bremen-Liga
Brinkumer SV
FC Oberneuland
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
13:00
|
Slovakia 1. Liga, Fafine
ŠK Slovan Bratislava
SLC Banská Bystrica
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
13:00
|
Siamani Amateur Oberliga Hamburg
TSV Sasel
SV Rugenbengen
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
13:00
|
Nouei Vaega 3, Vaega 4
Surnadal
Nardo
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
13:00
|
Romania Amateur Liga 4 Ialomița
CS Unirea Grivița
ACS Unirea Scânteia
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
13:00
|
Siamani Amateur Bremen-Liga
BTS Neustadt
SV Werder Bremen II
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
13:00
|
Romania Amateur Liga 4 Ialomița
AS CS Junior Țăndărei
Victoria Roșiori
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
13:00
|
Polani Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Vaega 1
Lubonski KS
NKS Niepruszewo
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
13:00
|
Polani Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Vaega 1
LZS Otorowo
TPS Winogrady
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
13:00
|
Suetena Amateur Elitettan, Tamaitai
Jitex BK
Orebro SK Soder
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
13:00
|
Pasila Amateur U17 Paranaense – Vaega 2, Vaega F
Azuriz U17
Iuni EC U17
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
13:00
|
Pasila Amateur U17 Paranaense – Vaega 2, Vaega F
Azuriz U17
Iuni EC U17
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
13:00
|
Polani Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Vaega 1
Iskra Krajenka
Tarnovia Tarnówka
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
13:00
|
Polani Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Vaega 1
Orzeł Gulcz
Radwan Lubasz
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
13:00
|
Polani Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Vaega 1
Sokół Damasławek
MKP Powiat Pilski
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
13:00
|
Polani Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Vaega 1
Lubonski KS
NKS Niepruszewo
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
13:00
|
Polani Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Vaega 1
KS Fałkowo
Kłos Gałowo
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
13:00
|
Polani Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Vaega 1
Clescevia Kleszczewo
Lechita Kłecko
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
13:00
|
Peleseuma Amateur KVDV Zaterdag
FC Charly's
KFC Horemans Beerse
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
13:00
|
Siamani Amateur Bremen-Liga
SV Hemelingen
Tura Bremen
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
13:00
|
Romania Amateur Liga 4 Ialomița
Unirea Ion Roata
CS Real Cosâmbești
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
13:00
|
Romania Amateur Liga 4 Ialomița
Victoria Muntenii Buzau
AS Albești 08
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
13:00
|
Siamani Amateur Bremen-Liga
SG Aumund Vegesack
FC Union 60 Bremen
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
13:00
|
Siamupini a le Atunu'u a Tamaitai Potukale
Damaiense
Taaloga CP
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
13:00
|
Siamupini a le Atunu'u a Tamaitai Potukale
SCU Torreense
SC Braga
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
13:00
|
Romania Amateur Liga 4 Ialomița
AFC Iazu
Staruint Brosteni
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
13:00
|
Nouei Vaega 3, Vaega 4
Surnadal
Nardo
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
13:00
|
Romania Amateur Liga 4 Ialomița
CS Unirea Grivița
ACS Unirea Scânteia
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
13:00
|
Austria Amateur Regionalliga Centre
Junge Wikinger Ried
FESILI Klagenfurt
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
13:00
|
Siamani Amateur Bremen-Liga
BTS Neustadt
SV Werder Bremen II
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
13:00
|
Siamani Amateur Bremen-Liga
ESC Geestemunde
OSC Bremerhaven
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
13:00
|
Siamani Amateur Bremen-Liga
KSV Vatan Ta'aloga
TS Woltmershausen
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
13:00
|
Siamani Amateur Bremen-Liga
Blumenthaler SV
TUS Komet Arsten
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
13:00
|
Siamani Amateur Oberliga Hamburg
TSV Sasel
SV Rugenbengen
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
13:00
|
Slovakia 1. Liga, Fafine
ŠK Slovan Bratislava
SLC Banská Bystrica
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
13:00
|
Romania Amateur Liga 4 Ialomița
AS CS Junior Țăndărei
Victoria Roșiori
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
13:00
|
Polani Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Vaega 1
Lubonski KS
NKS Niepruszewo
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
13:00
|
Polani Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Vaega 1
LZS Otorowo
TPS Winogrady
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
13:00
|
Siamani Amateur Bremen-Liga
SV Hemelingen
Tura Bremen
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
13:00
|
Austria Amateur Regionalliga Centre
Junge Wikinger Ried
FESILI Klagenfurt
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
13:00
|
Romania Amateur Liga 4 Ialomița
AFC Iazu
Staruint Brosteni
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
13:00
|
Siamani Amateur Bremen-Liga
SG Aumund Vegesack
FC Union 60 Bremen
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
13:00
|
Siamani Amateur Bremen-Liga
ESC Geestemunde
OSC Bremerhaven
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
13:00
|
Siamani Amateur Bremen-Liga
KSV Vatan Ta'aloga
TS Woltmershausen
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
13:00
|
Romania Amateur Liga 4 Ialomița
Unirea Ion Roata
CS Real Cosâmbești
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
13:00
|
Eleni Betsson Super League 2
Levadiakos
AE Larisa
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
13:00
|
Siamani Amateur Bremen-Liga
SV Hemelingen
Tura Bremen
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
13:00
|
Siamani Amateur Oberliga Hamburg
TSV Sasel
SV Rugenbengen
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
13:00
|
Slovakia 1. Liga, Fafine
Tatran Presov
GFC Topoľčany
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
13:00
|
Slovakia 1. Liga, Fafine
ŠK Slovan Bratislava
SLC Banská Bystrica
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
13:00
|
Slovakia 1. Liga, Fafine
MFK Ružomberok
Spartak Trnava
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
13:00
|
Siamani Amateur Hessenliga
FSV Fernwald
KSV Baunatal
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
13:00
|
Siamani Amateur Bremen-Liga
ESC Geestemunde
OSC Bremerhaven
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
13:00
|
Siamani Amateur Bremen-Liga
KSV Vatan Ta'aloga
TS Woltmershausen
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
13:00
|
Siamani Amateur Bremen-Liga
SG Aumund Vegesack
FC Union 60 Bremen
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
13:00
|
Suetena Amateur Elitettan, Tamaitai
Jitex BK
Orebro SK Soder
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
13:00
|
Austria Amateur Regionalliga Sisifo
SV Wals-Grünau
Dornbirner SV
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
13:00
|
Nouei Vaega 3, Vaega 3
frigg
Ullern
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
13:00
|
Kazakhstan Premier League
FC Ordabasy
FC Tobol
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
13:00
|
Bosnia & Herzegovina Premier League
FK Tuzla City
FK Borac Banja Luka
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
13:00
|
Siamani Amateur Bremen-Liga
BTS Neustadt
SV Werder Bremen II
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
13:00
|
Siamani Amateur Hessenliga
TUS Dietkirchen
SC Viktoria Griesheim
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
13:00
|
Nouei Vaega 3, Vaega 6
Elverum
Fyllingsdalen
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
13:00
|
Austria Amateur Regionalliga Centre
Junge Wikinger Ried
FESILI Klagenfurt
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
13:00
|
Suetena Amateur Vaega 3 Södra Norrland
Forssa BK Borlänge
Soderhamns FF
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
13:00
|
Polani Amateur Klasa Okręgowa – Krosno
KS Przełęcz Dukla
KS Amata Rymanów
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
13:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Sillamäe FC NPM Silmet
Tallinna JK Puuma
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
13:00
|
Polani Amateur V. Liga – Wielkopolska
Sparta Oborniki
Sparta Szamotuły
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
13:30
|
Siamani Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Engers
SV Morlautern
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
13:30
|
Nouei Vaega 3, Vaega 5
Spjelkavik
Skedsmo
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
13:30
|
Siamani Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
TUS Mechtersheim
SV Gonsenheim
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
13:30
|
Siamani Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FC Karbach
FV Dudenhofen
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
14:00
|
Siamani Amateur Schleswig-Holstein-Liga
Oldenburger SV
SV Eichede
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
14:00
|
Egelani Premier Liki
West Ham
Luton Town
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
14:00
|
Hanikeri NB I, Fafine
Győri ETO
Szekszardi UFC
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
14:00
|
Hanikeri NB I, Fafine
Astra Hanikeri
Puskas FC
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
14:00
|
Nouei Vaega 3, Vaega 1
Årdal FK
OS IL
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
14:00
|
Hanikeri NB I, Fafine
MOL Vidi FC
MTK Hanikeri
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
14:00
|
Italia Amateur Prima Category Alto Adige – 1. Amateurliga, Vaega B
SPVG Aldein Petersberg
AS Sluderno
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
14:00
|
Polani Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Vaega 1
Ogniwo Łąkociny
KS Opatówek
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
14:00
|
Suetena Ettan, Norra
FC Stockholm International
FBK Karlstad
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
14:00
|
Suiselani Amateur Erste Liga Classic
FC Wettswil-Bonstetten
FC Balzers
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
14:00
|
Romania Amateur Liki 5 Vaslui
Viitorul Zorleni
Fetu Tătărăni
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
14:00
|
Polani Amateur Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Vaega 1
Orla Jutrosin
Rydzyniak Rydzyna
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
14:00
|
Polani CLJ
Odra Opole U19
Sandecja Nowy Sącz U19
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
14:00
|
Romania Amateur Liki 5 Vaslui
Viitorul Zorleni
Fetu Tătărăni
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
14:00
|
Romania Amateur Liga 4 Maramureș
FC Lăpușul Târgu Lăpuș
CSO Minerul Baia Sprie
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
14:00
|
Romania Amateur Liki 5 Vaslui
Vulturul Bălteni
Avântul Solești
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
14:00
|
Nouei Vaega 3, Vaega 1
Årdal FK
OS IL
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
14:00
|
Romania Amateur League 4 Giurgiu
AS Gloria Comana
AS Dunărea Oinacu
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
14:00
|
Romania Amateur League 4 Giurgiu
CS Giganții Vărăști
AS MV Călugareni
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
14:00
|
Hanikeri NB I, Fafine
Astra Hanikeri
Puskas FC
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
14:00
|
Polani Amateur IV. Liki Warmińsko-Mazurska
MKS Mrągowia Mrągowo
MKS Mazur Ełk
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
14:00
|
Hanikeri NB I, Fafine
MOL Vidi FC
MTK Hanikeri
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
14:00
|
Suetena Vaega 2, Norrland
Umeå FC Akademi
IFK Östersund
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
14:00
|
Suiselani Fa'alauiloa Liki
FC Lugano II
Basel II
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
14:00
|
Nouei Vaega 3, Vaega 1
Årdal FK
OS IL
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
14:00
|
Nouei Vaega 3, Vaega 5
Bjoerkelangen
Hødd IL II
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
14:00
|
Nouei Vaega 3, Vaega 6
Floya
Sprint/Jeløy
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
14:00
|
Norwegian Vaega 1st
Lyn FK
Levanger
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
14:00
|
Finelani Veikkausliiga
AC Oulu
Gnistan
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
14:00
|
Suiselani Fa'alauiloa Liki
SC Brühl SG
FC Breitenrain
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
14:00
|
Nouei Vaega 3, Vaega 2
Sola
Fram Larvik
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
14:00
|
Nouei Vaega 2 Vaega 1
Eik-Tønsberg
Jerv
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
14:00
|
Suetena Amateur U19 Allsvenskan
Malmö FF U19
Halmstads U19
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
14:00
|
Norwegian Vaega 1st
Sogndal IL
Sandnes Ulf
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
14:00
|
Norwegian Vaega 1st
Åsane
IK Amata
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
14:00
|
Egelani Premier Liki
West Ham
Luton Town
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
14:00
|
Suetena Ettan, Norra
FC Stockholm International
FBK Karlstad
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
14:00
|
Atu Faroe 1.deild
Víkingur Gøta II
FC Hoyvik
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
14:00
|
Hanikeri NB I, Fafine
Viktoria FC Szombathely
Diósgyőri VTK
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
14:00
|
Hanikeri NB I, Fafine
Astra Hanikeri
Puskas FC
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
14:00
|
Slovakia 1. Liga, Fafine
SKF Žilina
FC Petrzalka 1898
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
14:00
|
Suiselani Fa'alauiloa Liki
FC Bavois
FC St Gallen II
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
14:00
|
Romania Amateur League 4 Giurgiu
CS Zmeii Ogrezeni
FC Bolintin-Deal
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
14:00
|
Romania Amateur League 4 Giurgiu
CS Zmeii Ogrezeni
FC Bolintin-Deal
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
14:00
|
Bulgaria Amateur Chetvarta Liga - AOG Shumen, Matu
FC Chavdar Divdyadovo
FC Botev Novi Pazar
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
14:00
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Läänemaa JK Haapsalu
Pärnu JK Poseidon
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
14:00
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Läänemaa JK Haapsalu
Pärnu JK Poseidon
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
14:00
|
Romania Amateur League 4 Giurgiu
ACS Maxima Hobaia
AS Podul Doamnei
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
14:00
|
Polani Amateur V. Liga – Wielkopolska
Kania Gostyń
ZEFKA Kobyla Góra
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
14:30
|
Romania Amateur Liki 5 Vaslui
CS Voința Perieni
Fetu Tătărăni
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
14:30
|
Italia Amateur Prima Category Alto Adige – 1. Amateurliga, Vaega B
ASC Passeier
SV Plaus
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
14:30
|
Italia Amateur Prima Category Alto Adige – 1. Amateurliga, Vaega B
SV Gargazon Gargazzone Raika
ASV Tscherms Marling Fussball
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
14:30
|
Czech Republic Divize E
Muamua
SFK Elko Holesov
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
14:30
|
Czech Republic Divize E
FK Nove Sady
Tatran Vsechovice
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
14:30
|
Romania Amateur Liki 5 Vaslui
Avântul Solești
Viitorul Zorleni
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
14:30
|
Romania Amateur Liki 5 Vaslui
CS Voința Perieni
Fetu Tătărăni
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
14:30
|
Serbia Amateur Braničevska Okružna Liga
FK Integral Batuša
FK Trgovački Petrovac
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
14:30
|
Italia Amateur Promozione Campania - Girone A
Castelpoto
Cimitile
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
14:30
|
Italia Amateur Eccellenza Campania Girone A
FC Pompei
Nola
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
14:30
|
Hungary Amateur Pest Megye I. osztály
Dunaharaszti MTK
Felsőpakonyi KSE
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
14:30
|
Czech Republic Divize E
Muamua
SFK Elko Holesov
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
14:45
|
Nouei Toppserien, Tamaitai
Arna-Bjørnar
SK Brann Kvinner
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur League 4 București
ACS Alexandru Văidean
ACS NFC Arena
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur Liga 6 Valcea
AS Oltul Dăeşti
ACS Topologul Galicea
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Bacau
AS Flamura Roșie Săscut
ACS Bamirom Dumbrăveni
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Bacau
CS Sportul Oneşti
AS Vulturul Măgirești
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur Liga 5 Alba
CS Rapid CFR Teiuș
ACS Nicolae Linca Cergău
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur League 4 Mehedinti
CS Sănătatea Breznița Ocol
ACS Academia De Fotbal Flavius Stoican
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur Liga 6 Valcea
AFC Rapid Stoenești
AS Forestierul Romani
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur Liga 6 Valcea
AS Montana Izvorul Rece
AS Popeşti 2016
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur Liga 6 Valcea
AS Sportul Genuneni
AS Progresul Măldărești 2019
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur Liga 6 Valcea
CS Cavalerul Trac Cernișoara
ACS Tractorul Lădești
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:00
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Slaven Trnjani
NK MV Croatia 1976
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Valcea
ASFC Păușești Otăsău
ACS Minerul Berbeşti
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur League 4 București
ACS Centrul German de Fotbal
ACP 3 Tamaiti Ta'aloga
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Calarasi
AS Colinele Argeșului Mitreni
CS Viitorul Căscioarele
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:00
|
Croatia 3. NL – Iu
HNK Zadar
RNK Vaeluaga
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:00
|
Siamani Amateur Hessenliga
1. Hanauer FC 93
SV Steinbach
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:00
|
Slovenia Amateur Pomurska nogometna liki
NK Črenšovci
NK Bistrica
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:00
|
Polani Amateur IV. Liki – Lubelska
Cisowianka Drzewce
Gryf Gmina Zamość
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:00
|
Bulgaria Amateur Treta Liga – SZ
FC Dunav Lom
FC Botev II Vratsa
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:00
|
Bulgaria Amateur Treta Liga - YI
FC Asenovets 2005 Asenovgrad
FC Atletik Kuklen
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:00
|
Bulgaria Amateur Treta Liga – YZ
OFC Vihren Sandanski
PFC Chavdar Etropole
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur League 4 București
ACS Sportul D&A
AFC Venus 1914 Bucureşti
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:00
|
Polani Amateur IV. Liki – Pomorska
Pomezania Malbork
Gryf Wejherowo
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Alba
CS CIL Blaj
CS Zlatna
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. FBiH League – Zapad
NK Vitez
NK Rudar Kamengrad
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Calarasi
AFC Unirea Mânăstirea
AS Dinamo Sărulești
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Calarasi
AS Conpet 2006 Ștefan cel Mare
AS Gâldău
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:00
|
Slovakia 3. Liga, Sasa'e
MFK Vranov ma Topľou
Slavia TU Košice
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:00
|
Suetena Ettan, Norra
United IK Nordic
Täby FK
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:00
|
Slovakia 3. Liga, Sasa'e
MFK Vranov ma Topľou
Slavia TU Košice
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Suetena Ettan, Norra
United IK Nordic
Täby FK
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Kutina
NK Matija Gubec Kutina
NK Šartovac
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Alba
CS CIL Blaj
CS Zlatna
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Kutina
ŠNK Lokomotiva Kutina
NK Moslavina Donja Gračenica
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Kutina
NK Vatrogasac Husain
NK Naftaplin Stružec
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Calarasi
AFC Dunărea Ciocănești
CS Venus Tutoatasi
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Bulgaria Amateur Treta Liga – SZ
FC Dunav Lom
FC Botev II Vratsa
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Bulgaria Amateur Treta Liga – SZ
OFC Levski 2007 Levski
FC Boruna Tsareva Livada
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Bulgaria Amateur Treta Liga – SZ
FC Vihar Slavyanovo
FC Juventus 95 Malchika
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Bulgaria Amateur Treta Liga - YI
FC Asenovets 2005 Asenovgrad
FC Atletik Kuklen
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Bulgaria Amateur Treta Liga – YZ
OFC Vihren Sandanski
PFC Chavdar Etropole
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Crvena Zvezda Pavliš
FK Unirea Uzdin
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Calarasi
AS Conpet 2006 Ștefan cel Mare
AS Gâldău
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur League 4 București
ACS Sportul D&A
AFC Venus 1914 Bucureşti
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Valcea
AFC Băbeni
ACS Minerul Costeşti
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Valcea
ASFC Păușești Otăsău
ACS Minerul Berbeşti
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur Liga 5 Vâlcea
ACS FC Vlădești
AS Viitorul P. Măglași
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Valcea
CS Oltețul Alunu
ACS Oltul Ionești
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Liga III Serie 2
CSM Ramnicu Sarat
ACS Hamangia Baia
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur Liga 6 Valcea
AFC Rapid Stoenești
AS Forestierul Romani
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur Liga 6 Valcea
AS Sportul Genuneni
AS Progresul Măldărești 2019
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur Liga 6 Valcea
CS Cavalerul Trac Cernișoara
ACS Tractorul Lădești
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur League 4 Mehedinti
CS Drobeta 2024
ACS Viitorul Severin
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Calarasi
AFC Steaua Radovanu
FC 2006 Partizan Crivăț
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur League 4 Mehedinti
AS Victoria Strehaia
AS Coșuștea Căzănești
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Bacau
CS UZU Dărmănești
AS Voința Oituz
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Calarasi
AS Spicul Vâlcelele
ACS Roseti
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Calarasi
AS Colinele Argeșului Mitreni
CS Viitorul Căscioarele
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Bacau
AFC Unirea Bacău
ACS Gauss Bacau
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur League 4 București
ACS Centrul German de Fotbal
ACP 3 Tamaiti Ta'aloga
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Bacau
CS Siretu Săucești
CS Faraoani
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Bulgaria Amateur Peta liga – B OG Sofia (Sever)
FC Zhiten II Zhiten
FC Spartak 1933 Podgumer
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Slaven Trnjani
NK MV Croatia 1976
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever
GFK Strelište Jagodina
FK Sloboda Šuljkovac
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Hungary Amateur Nógrád Megyei I. osztály
Szendehely FC
Pásztó SK
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur Liga 6 Valcea
AS Oltul Dăeşti
ACS Topologul Galicea
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur League 4 București
ACS Alexandru Văidean
ACS NFC Arena
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Bacau
CSM Moinești
AS Voința Cleja
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Bacau
AS Flamura Roșie Săscut
ACS Bamirom Dumbrăveni
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Bacau
AS Negri
AFC Bubu
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Bacau
ACS Viitorul Nicolae Bălcescu
AS Viitorul Dămienești
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Bacau
CS Sportul Oneşti
AS Vulturul Măgirești
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur League 4 Mehedinti
CS Sănătatea Breznița Ocol
ACS Academia De Fotbal Flavius Stoican
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur Liga 6 Valcea
AFC Rapid Stoenești
AS Forestierul Romani
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur Liga 6 Valcea
AS Montana Izvorul Rece
AS Popeşti 2016
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur Liga 6 Valcea
AS Sportul Genuneni
AS Progresul Măldărești 2019
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
15:00
|
Slovakia 3. Liga, Sasa'e
MFK Vranov ma Topľou
Slavia TU Košice
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Alba
CSC Voința Stremț
ACS Energia Săsciori
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
15:00
|
Romania Liga III Serie 5
ACS Muscelul Câmpulung Elite
ASC Olimpic Zărnești
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Alba
CS CIL Blaj
CS Zlatna
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
15:00
|
Iukureini Premier League
Shakhtar Donetsk
Dynamo Kyiv
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
15:00
|
Suetena Ettan, Norra
United IK Nordic
Täby FK
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. FBIH League – Centar
FK Mošćanica Sarajevo
FK UNIS Vogošća
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. FBiH League – Zapad
NK Vitez
NK Rudar Kamengrad
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. FBiH League – Zapad
NK Novi Travnik
NK Podgrmeč Sanski Tele
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
15:00
|
Slovakia 3. Liga, Sisifo
FC Slovan Galanta
MŠK Fomat Martin
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
15:00
|
Polani III Liga, Vaega 3
Unia Turza Slaska
Ślęza Wrocław
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
15:00
|
Austria Amateur Regionalliga Sisifo
VfB Hohenems
TSV St. Johann
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
15:00
|
Austria Amateur Regionalliga Sisifo
Ausetalia Salzburg
SC Rheindorf Altach II
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
15:00
|
Polani Amateur IV. Liki – Wielkopolska
Jarota Jarocin
Nofoaga Tutotonu Ostrów Wielkopolski
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur Liga 6 Timiș
AS VHP Pădureni
AS Crvena Zvezda Stanciova
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:00
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Šibensko-kninska
NK Janjevo Kistanje
HNK Mihovil
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:00
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Šibensko-kninska
NK Janjevo Kistanje
HNK Mihovil
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
CS Păulișana Păuliș II
CS Podgoria Ghioroc
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
CS Păulișana Păuliș II
CS Podgoria Ghioroc
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Hungary Amateur Heves Vármegyi I. osztály
Petőfibányai SK
Lőrinci VSC
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Sălaj
AS Cetate Buciumi
CS Barcău Nușfalău
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
AFC Banatul Arad
CS Voința Mailat
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Regionalna liga RS – Centar
FK Željezničar Doboj
FK Ozren Petrovo
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Liga III Serie 8
CS Phoenix Buziaș
CSC Peciu Nou
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Serbia Srpska Liga Istok
FK Dunav Prahovo
FK Jedinstvo Paraćin
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur Liga 6 Timiș
CSO Făget II
AS Viitorul Ohaba Forgaci
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur Liga 6 Timiș
CSO Făget II
AS Viitorul Ohaba Forgaci
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Slovenia Amateur 3. SNL vzhod
NK Drava Ptuj
NK Brezice 1919
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:00
|
Slovenia Amateur 3. SNL vzhod
NK Dravograd
NK Krško
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:00
|
Slovenia Amateur 3. SNL vzhod
NK Drava Ptuj
NK Brezice 1919
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Slovenia Amateur 3. SNL vzhod
NK Dravograd
NK Krško
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Slovenia Amateur 3. SNL vzhod
NK Drava Ptuj
NK Brezice 1919
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
15:00
|
Slovenia Amateur 3. SNL vzhod
NK Zavrč
NK Šmartno 1928
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
FC Frontiera Pilu
FC Santana 2016
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur Liga 6 Timiș
AS Foresta Mănăștiur
AS Steaua Roșie Stanciova
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
FC Frontiera Pilu
FC Santana 2016
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
CS Viitorul Pereg
CS Gloria Secusigiu
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur League 4 Arad
CS Șoimii Șimand
CS Podgoria Pâncota
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur League 4 Arad
CS Șoimii Șimand
CS Podgoria Pâncota
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur Liga 6 Timiș
CSC Boldur II
CSC Olimpia Bucovăț
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur Liga 6 Timiș
CSC Boldur II
CSC Olimpia Bucovăț
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur Liga 6 Timiș
CSC Boldur II
CSC Olimpia Bucovăț
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
ACS Progresul Pecica II
CS Aluniș
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
ACS Progresul Pecica II
CS Aluniș
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
CS Înfrățirea Iratoșu
CS Moni Horia
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
CS Înfrățirea Iratoșu
CS Moni Horia
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
CS Înfrățirea Iratoșu
CS Moni Horia
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
15:00
|
Romania Liga III Serie 7
CSO Turceni
CS Gilortul Târgu Cărbunești
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
CS Team United Sânpaul
CS Olimpia Bujac
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur Liga 6 Timiș
AS Timișul Hitiaș
AS Progresul Racovița
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur Liga 6 Timiș
AS Timișul Hitiaș
AS Progresul Racovița
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Serbia Amateur Borska Okružna Liga
FK Rudna Glava
FK Poreč Donji Milanovac
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur Liga 6 Timiș
AS Timișul Hitiaș
AS Progresul Racovița
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur League 4 Arad
CS Victoria Zabrani
CS Victoria Nădlac
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur League 4 Arad
CS Victoria Zabrani
CS Victoria Nădlac
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur Liga 6 Timiș
AS Avântul Căpăt
AS Sintești Timiș
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur Liga 6 Timiș
AS Avântul Căpăt
AS Sintești Timiș
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna liki
NK Kranjska Gora
NK Naklo
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:00
|
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna liki
NK Velesovo-Cerklje
NK Niko Železniki
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:00
|
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna liki
NK Bitnje
ŠD Polet
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:00
|
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna liki
NK Bled-Bohinj Hirter
ŠD Preddvor
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. Liga RS – Zapad
FK Alualu i Luma Kneževo
FK FSA Prijedor
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna liki
NK Kranjska Gora
NK Naklo
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna liki
NK Bitnje
ŠD Polet
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna liki
NK Bled-Bohinj Hirter
ŠD Preddvor
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
CS Șoimii Livada
CS Șofronea
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:00
|
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna liki
NK Bled-Bohinj Hirter
ŠD Preddvor
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
15:00
|
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna liki
Britof
NK Sava Kranj
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
15:00
|
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna liki
NK Kranjska Gora
NK Naklo
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
15:00
|
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna liki
NK Velesovo-Cerklje
NK Niko Železniki
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
15:00
|
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna liki
ŠD Visoko
NK Kranj
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
15:00
|
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna liki
NK Bitnje
ŠD Polet
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
15:30
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Varaždinska – Varaždin
NK Vinica
NK Dinamo Babinec
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Zdenka 91
HNK Daruvar
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:30
|
Croatia 3.NL – Centar
NK Zelina
NK Kurilovec
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:30
|
Croatia 2.NL
NK Marsonia
NK Hrvace
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:30
|
Croatia 3.NL – Centar
HNK Segesta
NK Lučko
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Županja
NK Tomislav Cerna
NK Srijemac Strošinci
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:30
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
NK Novakovec
ŠNK Lunjkovec
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:30
|
Sepania Amateur 1st Itumalo Vaega o Aficionados, Primera - Zamora
Santa Croya CF
Kalapu tuuga Benavente
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Đakovo
NK Polet Semeljci
NK Radnik Vrbica
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:30
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
NK Novakovec
ŠNK Lunjkovec
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Valpovo
NK Omladinac Petrijevci
NK Zelčin
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:30
|
Sepania Amateur 1st Itumalo Vaega o Aficionados, Primera - Zamora
Moraleja CF
UD Toresana
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:30
|
Sepania Amateur 1st Itumalo Vaega o Aficionados, Primera - Zamora
Santa Croya CF
Kalapu tuuga Benavente
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
ŠNK Frankopan Sisak
NŠK Sokol Velika Ludina
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:30
|
Croatia 2.NL
NK Marsonia
NK Hrvace
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:30
|
Croatia Amateur 2. Zagrebačka NL
NK ŠN Maksimir
NK Omladinac Odranski Strmec
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Zdenka 91
HNK Daruvar
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Sisak
NK Zeleni Brijeg Sisak
NK Posavina Prelošćica
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:30
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
NK Mladost Sveti Petar
NK Novakovec
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:30
|
Croatia 3.NL – Centar
HNK Segesta
NK Lučko
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Roma Kali Sara
NK Mladost Jakačina Mala
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Mladost Brđani
Atopa'u NK Graničar Magić
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Sloga Gromačnik
NK Graničar Brodski Varoš
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Županja
NK Tomislav Cerna
NK Srijemac Strošinci
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:30
|
Uruguay Primera Division
Miramar Misiona
Vaitafe Plate UY
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
15:30
|
Croatia 2.NL
NK Marsonia
NK Hrvace
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Županja
NK Tomislav Cerna
NK Srijemac Strošinci
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
15:30
|
Sepania Amateur 1st Itumalo Vaega o Aficionados, Primera - Zamora
Santa Croya CF
Kalapu tuuga Benavente
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
15:30
|
Czech Republic 1. Liki
sparta praha
slavia praha
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
15:30
|
Polani Ekstraklasa
Jagiellonia Białystok
MKS Korona Kielce
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Splitsko-dalmatinska
NK Mosor Žrnovnica
NK Vinjani
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
15:30
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Valpovo
NK Gat
NK Zrinski Vinogradci
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:30
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Valpovo
NK Tomislav Šag
NK Hrvatski Sokol
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
15:30
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Valpovo
NK Tomislav Šag
NK Hrvatski Sokol
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:30
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Valpovo
NK Gat
NK Zrinski Vinogradci
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Zadarska
NK Raštane
NK Vrčevo Glavica
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:30
|
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga
FK. Sofex Futog
FK Tatra Kisač
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Zadarska
NK Debeljak
NŠK Sv. Mihovil Ugljan-Pašman
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Zadarska
NK Debeljak
NŠK Sv. Mihovil Ugljan-Pašman
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
15:30
|
Slovenia Amateur 3. SNL vzhod
NK Svoboda Ljubljana
NK Brda
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:30
|
Slovenia Amateur 3. SNL vzhod
ND Adria Miren
NK Šobec Lesce
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:30
|
Slovenia Amateur 3. SNL vzhod
NK Kočevje
ND Slovan
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:30
|
Slovenia Amateur 3. SNL vzhod
NK Svoboda Ljubljana
NK Brda
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
15:30
|
Hungary Amateur BLSZ I. osztály
Testvériség SE
Szent István SE
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Županja 77
NK Slavonac Komletinci
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Županja 77
NK Slavonac Komletinci
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Olimpija Osijek
NK Torpedo Kuševac
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
15:30
|
Hungary Amateur BLSZ I. osztály
Pestszentimrei Sport Kör
43. sz. Epítők SK
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
15:30
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Novigrad 1947
NK Galeb Juricani
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
16:00
|
Suiselani Amateur Erste Liga Classic
FC Emmenbrücke
FC Bassecourt
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
16:00
|
Netherlands Amateur Derde Divisie
GVV Unitas
OJC Rosmalen
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
16:00
|
Farani Amateur Normandie National 3
US Alençon
FC Saint-Lô Manche
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
16:00
|
Farani Amateur Nouvelle-Aquitaine National 3
US Chambray-lès-Tours
Bourges Foot 18 B
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
16:00
|
Potukale Amateur AF Algarve I Vaega
GD Lagoa
CD Odiáxere
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
16:00
|
Suiselani Amateur 2. Liga FVRZ
FC Herrliberg
FC Schaffhausen 2
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
16:00
|
Potukale Amateur AF Algarve I Vaega
FC 11 Esperanças
CU Culatrense
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
16:00
|
Potukale Amateur AF Algarve I Vaega
FC Carvoeiro United
Portimonense SC B
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
16:00
|
Suiselani Amateur Erste Liga Classic
FC Emmenbrücke
FC Bassecourt
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
16:00
|
Potukale U19 siamupini
Benfica U19
FC Porto U19
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
16:00
|
Suiselani Amateur 2. Liga FVRZ
FC Seefeld Zurich
FC Blue Fetu ZH
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
16:00
|
Potukale U19 siamupini
Gil Vicente FC U19
Vizela U19
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
16:00
|
Potukale U19 siamupini
Ta'aloga U19
Vitoria SC U19
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
16:00
|
Potukale Amateur A.F. Evora Elite League
Lusitano de Évora “B”
SC Alcaçovense
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
16:00
|
El Salvador Vaega Lua
CD Titan
CSD Gale
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
16:00
|
Farani Amateur Normandie National 3
AG Caennaise
Flers FC
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
16:00
|
Suiselani Amateur 2. Liga FVRZ
FC Herrliberg
FC Schaffhausen 2
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
16:00
|
Potukale U19 siamupini
Gil Vicente FC U19
Vizela U19
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
16:00
|
Potukale U19 siamupini
Ta'aloga U19
Vitoria SC U19
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
16:00
|
Netherlands Amateur Derde Divisie
GVV Unitas
OJC Rosmalen
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
16:00
|
Farani Amateur Normandie National 3
US Alençon
FC Saint-Lô Manche
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
16:00
|
Estonia ma Siliiga
FC Tallinn
JK Tallinna Kalev U21
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
16:00
|
Finelani Veikkausliiga
Inter Turku
HJK
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
16:00
|
Suiselani Women's Super League
Basel
FC Zurich
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
16:00
|
Estonia Esiliiga B
Läänemaa JK Haapsalu
Narva Trans U21
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
16:00
|
Potukale U19 siamupini
Benfica U19
FC Porto U19
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
16:00
|
Potukale U19 siamupini
Gil Vicente FC U19
Vizela U19
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
16:00
|
Sepania Lua Fa'apotopotoga
RZ Deportivo Aragon
Pontevedra CF
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
16:15
|
Suiselani Women's Super League
FC Aarau
Kalapu Grasshopper Zürich
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
16:15
|
Belgian Pro League
KAS Eupen
RWD Molenbeek
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
16:30
|
Suiselani Amateur 3. Liga FTC
FC Rancate
SAV Vacallo
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
16:30
|
Egelani Premier Liki
Nottingham Forest
Chelsea
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
16:30
|
Siamani Bundesliga
Mainz 05
Borussia Dortmund
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
16:30
|
Siamupini a le Atunu'u a Tamaitai Potukale
Atletico Ouriense
Vilaverdense FC
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
17:25
|
Kuwait Kuwait Liki
al-kuwait
Al-Nasr Kuwait
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
17:30
|
Suiselani Amateur 3. Liga FTC
FC fa'aonaponei
GC Biaschesi
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
18:00
|
Pasila U20 Capixaba – Vaega C
Nova Venécia U20
Rio Branco-ES U20
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
18:00
|
Pasila U20 Capixaba – Vaega C
Nova Venécia U20
Rio Branco-ES U20
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
18:00
|
Belarus Vysshaya Liki
Dinamo Brest
FK Komel
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
18:00
|
Pasila U20 Catariense
International de Lages U20
Marcílio Dias U20
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
18:00
|
Pasila U20 Catariense
International de Lages U20
Marcílio Dias U20
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
18:30
|
Pasila U20 Paranaense – Vaega 1, Vaega A
Campo Mourão U20
Athletico U20
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
18:30
|
Pasila U20 Paranaense – Vaega 1, Vaega A
Campo Mourão U20
Athletico U20
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
18:30
|
Pasila U20 Goiano
Guanabara City GO
Aragoiânia EC U20
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/11
18:30
|
Andorra Primera Vaega
FC Santa Coloma
Atlétic Club Escaldes
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
18:30
|
Pasila Amateur U17 Cearense
AE Station U17
São Gerardo EC U17
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
18:30
|
Pasila Amateur U17 Cearense
Clube Atlético Cearense U17
Ceará U17
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
18:30
|
Pasila Amateur U17 Cearense
FC Acopiara Academy U17
Santa Cruz FC-CE U17
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
18:30
|
Pasila Amateur U17 Cearense
AE Station U17
São Gerardo EC U17
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
18:45
|
Egelani Liki Lua
Milton Keynes Dons
Aai o Crawley
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
18:45
|
Egelani Liki Lua
Milton Keynes Dons
Aai o Crawley
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
18:45
|
Italia Serie A.
Milan
Cagliari
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
19:00
|
Sepania LaLiga
Taaloga kalapu
Osasuna
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
19:00
|
Farani Vaega 1, Tamaitai
Paris Saint-Germain
Paris FC
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
20:30
|
Suriname SVB Eerste Divisie
SV Broki
Inter Moengotapoe
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
21:00
|
Mexico Liga MX, Clausura
Monterrey
Tigres UANL
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/11
22:15
|
Kolomupia Primera A, Apertura
Atlético Bucaramanga
Junior Barranquilla
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
22:30
|
Vaega o le mamalu o Aruba
SV Estrella Papillon
SV Britannia Piedra Plat
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
23:00
|
Atenitina Primera C Metropolitana
Taulaga fou
Deportivo Muñiz
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
23:30
|
ISA MLS
CF Montreal
Inter Miami CF
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/11
23:30
|
ISA MLS
Philadelphia Union
Orlando City SC
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
23:30
|
ISA MLS
CF Montreal
Inter Miami CF
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/11
23:30
|
US National Women's Soccer League
Orlando Pride
Bay FC
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
01:00
|
Liki a Niu Sila
Napier City Rovers
FC Petone
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
01:00
|
Liki a Niu Sila
Napier City Rovers
FC Petone
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
01:00
|
Liki a Niu Sila
Napier City Rovers
FC Petone
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
01:00
|
Mexico Liga Premier Serie A, Vaega 1
Durango Alacranes
Matamoros Gavilanes
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
01:30
|
ISA MLS
Colorado Rapids
Mafuie o San Jose
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
02:00
|
US National Women's Soccer League
Portland Thorns FC
Malo FC
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
02:30
|
US National Premier Soccer League
Oakland Stompers
Vanu o Napa 1839 FC
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
02:30
|
US National Premier Soccer League
Oakland Stompers
Vanu o Napa 1839 FC
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
04:30
|
Ausetalia NPL, Northern New South Wales
Charlestown City
Valentine FC
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
05:00
|
Ausetalia NPL, Niu Saute Uelese
Rockdale City Suns
Sydney FC Academy
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
05:00
|
Ausetalia NPL, Niu Saute Uelese
Blacktown City FC
Marconi Stallions
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
05:00
|
Ausetalia NPL, Niu Saute Uelese
Rockdale City Suns
Sydney FC Academy
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
05:00
|
Ausetalia NPL, Kuiniselani
Brisbane Roar Youth
Gold Coast United
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
05:00
|
Ausetalia NPL, Vitoria
St Albans Au Paia
Melepone i Saute
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
06:00
|
Ausetalia NPL 2, Vitoria
Western United FC Fa'asao
Autalavou Manumalo Melepone
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
07:00
|
Saina CFA Vaega Lua Liki
Atinaʻe o Tekinolosi a Beijing
Hubei Istar
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
07:00
|
Spain Amateur Veterans League Madrid North
CD Algeteno (V)
AD Colmenar Viejo (V)
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
07:00
|
Spain Amateur Veterans League Madrid North
CD Algeteno (V)
AD Colmenar Viejo (V)
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
07:00
|
Spain Amateur Veterans League Madrid North
CD Algeteno (V)
AD Colmenar Viejo (V)
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
07:15
|
Ausetalia NPL, Kuiniselani
Rochedale Rovers
Brisbane City FC
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 7 Prahova
AS Rapid Sălciile
Voinţa Vadu Părului
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Botoşani
Soimii Baluseni
AFC Sulița
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Botoşani
AS Sportivul Trustesti
AS Unirea Săveni
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Alba
AS Voința Beldiu
AFC Kinder Teiuș
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Botoşani
Spicul Iacobeni
AS Flacara 1907 Flamanzi
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Brasov
AS Ludișor
AS Sercaiana Sercaia
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Galati
CSL Foresta Șendreni
Zorile Grivița
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Galati
Zorile Grivița
ACS Luceafărul Berești
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Galati
Prutul Vlădești
AS Siretul Piscu
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 4 Tulcea
AS Naţional Somova
AS Viitorul Murighiol
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liki 4 Vaslui
FC Vultureşti
Clubul Sportiv Orășenesc Negrești
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liki 4 Vaslui
Sporting Club Comstar Vaslui
FC 2007 Gârceni
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Galati
ACS Luceafărul Berești
FC Flacăra Pechea
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Galati
FC Victoria Slobozia Conachi
Prutul Vlădești
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 5 Braila
ACS Communal Cazasu II
ACS Dunărea Tichileşti
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Brasov
AS Luceafărul Mărgineni
AS Prietenii Rupee
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
AFC Raciu
ACS Unirea Ungureni
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
CS Comunal Valea Lungă
AS Vitoria 2018 Văcărești
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
AS Voința Adânca
AS Olimpia Picior De Munte
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
AS FC Dentas Tărtășești
AFC Viitorul Dobra
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Vâlcea
CS Șuşani
ACS Alutus Sălătrucel
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
FC Steagu Roșu Colacu
FC Lungulețu
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
AS Vânătorul 2015 Rățoaia
AS Sportul Lucieni
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Brasov
ACS Asalt Cincu
AS Viitorul Progresul Voivodeni
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liki 5 Constanta
CS Negru Vodă
AS Viisoara
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liki 5 Constanta
AS Flacăra Crucea
Speranța Castelu
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liki 5 Constanta
AS Inter Costinești
AS Progresul Osmancea
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liki 5 Constanta
AS Constructorul Topraisar
AS Unirea Topraisar
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liki 5 Dolj
ACS Unirea Galiciuica
CS Triumf Barca
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liki 5 Dolj
AS Progresul Castranova
ACS Avantul Daneți
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liki 5 Dolj
ACS Unirea Tambureşti
ACS Progresul Amărăștii De Sus
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liki 5 Dolj
ACS Victoria Bratovoești
CS Sporting Leu
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liki 5 Dolj
ACS Recolta Măceșu De Jos
ACS Unirea Vela
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liki 5 Dolj
CS Carcea II
AS Viitorul Lăcrița
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liki 5 Dolj
AS Flacăra Drăgotești
AS Viitorul Țuglui
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liki 5 Dolj
ACS Viitorul Ghercești
ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liki 5 Dolj
ACS Standard Craiova
ACS Voința Rasnic
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liki 5 Dolj
ACS Jiul Breasta
ACS Șimnicu De Sus
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liki 5 Dolj
ACSO Filiași II
ACS Vulturul Cernăteşti
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 6 Teleorman
AS Petrolul Poeni
AS Gloria Merisani
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 6 Teleorman
AS Viitorul Gratia
AS Viitorul Butești
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 6 Teleorman
CS Flacăra Contești
CS Steaua Dracea
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 6 Teleorman
AS Teleormanul Troianul
ACS Oltul Plopii Slavitesti
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 6 Teleorman
AS Viitorul Turris Turnu Măgurele
AS Dinamo Bogdana
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 6 Teleorman
AS Progresul 2007 Bogdana
AS Victoria Ciuperceni
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 4 Mehedinti
Clubul Sportiv Local Gogoșu
CS Viitorul Darvari
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 6 Valcea
AS Făurești
AS Cerna Copăceni
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 6 Valcea
AS Oltețul Bălceşti 2014
AS Zorile Scundu
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 6 Valcea
AS Oltețul Zătreni
CS Dămila Măciuca
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Brasov
AS Cetatea Apața 2001
ACS Hâlchiu
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 7 Prahova
Viitorul Pantazi
Podgoria Vadu Săpat
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Alba
ACS Șoimii Ciubrud
AS Orient Blanddiana
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Alba
AFC Șoimii Vințu de Jos
CS Progresul Fărău
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liki 4 Vaslui
CS Victoria Muntenii De Jos
CS Sporting Juniorul Vaslui
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Calarasi
ACS Viitorul Ileana II
AFC Progresul Perișoru
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Gorj
AS Viitorul Plopșoru
AS Pandurii Padeş 2019
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Gorj
AS Stejari
AS Gilortul Bengești
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 4 Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 4 Mehedinti
CS Viitorul Cujmir
AS Unirea 2023 Gârla Mare
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Brasov
ACS Colțea 1920 Braşov II
SC Bran
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Brasov
ACS Prejmer
ACS Vulcan 2008 II
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 7 Prahova
Şoimii Apostolache
Cricovul Ciocini
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 6 Teleorman
AS Old Boys Alexandria
CS Vitanesti
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 4 Tulcea
ACS Viitorul Horia
AS Triumf Cerna
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 4 Tulcea
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liki 5 Dolj
ACS Sarja Robănești
AFC Milan Academy
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 7 Prahova
CS Șirna Hăbud
Unirea Brăteşti
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Botoşani
FC Viitorul Gorbănești
FC Ripiceni
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liki 5 Constanta
AS Voinţa Siminoc
CS Gloria Albești II
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Filipaina Filipaina Football League
Mendiola FC
Vaegaau a Filipaina
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liki 5 Dolj
ACS Fulgerul Maglavit
ACS Viitorul Seaca de Câmp
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liki 5 Dolj
AS Viitorul Folder
ACS Știința Cerat II
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liki 5 Dolj
ACS Sarja Robănești
AFC Milan Academy
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Brasov
ACS Colțea 1920 Braşov II
SC Bran
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Brasov
ACS Prejmer
ACS Vulcan 2008 II
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 4 Mehedinti
CS Viitorul Cujmir
AS Unirea 2023 Gârla Mare
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 7 Prahova
Şoimii Apostolache
Cricovul Ciocini
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 6 Teleorman
AS Old Boys Alexandria
CS Vitanesti
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 4 Tulcea
ACS Viitorul Horia
AS Triumf Cerna
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 4 Tulcea
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Alba
AFC Șoimii Vințu de Jos
CS Progresul Fărău
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Botoşani
ACS ProSport Varful Campului
AFC Viitorul Albești
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liki 5 Constanta
AS Voinţa Siminoc
CS Gloria Albești II
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liki 5 Constanta
Trophaeum Adamclisi
CS Axiopolis Cernavodă II
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liki 5 Constanta
Voința Cochirleni
AS Marmura Deleni
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liki 4 Vaslui
CS Victoria Muntenii De Jos
CS Sporting Juniorul Vaslui
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Alba
ACS Șoimii Ciubrud
AS Orient Blanddiana
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 4 Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Calarasi
ACS Viitorul Ileana II
AFC Progresul Perișoru
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Gorj
CS International Bălești
CS Unirea Țînțăreni
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Gorj
AS Viitorul Plopșoru
AS Pandurii Padeş 2019
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Gorj
AS Viitorul Brănești
AS Foresta Văgiulești
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Gorj
AS Triumful Borăscu
AS Unirea Bolboși
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Gorj
AS Stejari
AS Gilortul Bengești
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Ausetalia NPL Kuiniselani, Tamaitai
Itumalo i Sasa'e
Brisbane City FC
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 4 Mehedinti
CS Victoria Vinju Mare
CS Recolta Dănceu
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Calarasi
ACS Înainte Modelu II
AS Avântul Pietroiu
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Alba
AS Voința Beldiu
AFC Kinder Teiuș
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Calarasi
ACS Tricolorul Jegălia
AS Șoimii Unirea
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
AFC Raciu
ACS Unirea Ungureni
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Brasov
AS Luceafărul Mărgineni
AS Prietenii Rupee
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 5 Braila
CS Șoimii Tudor Vladimirescu
AS Stanriz Stăncuța
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 5 Braila
CS Dunărea Gropeni
CS Dynamic Unirea
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 5 Braila
ACS Communal Cazasu II
ACS Dunărea Tichileşti
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 4 Tulcea
AS Naţional Somova
AS Viitorul Murighiol
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liki 4 Vaslui
Teugatupe Ta'aloga
Flacara Muntenii De Sus
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liki 4 Vaslui
Sporting Club Comstar Vaslui
FC 2007 Gârceni
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Brasov
AS Ludișor
AS Sercaiana Sercaia
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Brasov
AS Dacia Copăcel
AS Viitorul Recea
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Galati
AS Siretul Piscu
AS Viitorul Costache Negri
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Galati
ACS Mălina Smârdan
Inter 2000 Tudor Vladimirescu
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Galati
AS Viitorul Costache Negri
CSL Foresta Șendreni
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Galati
ACS Luceafărul Berești
FC Flacăra Pechea
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Galati
FC Victoria Slobozia Conachi
Prutul Vlădești
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Galati
Inter 2000 Tudor Vladimirescu
AS Râzeșii Valea Mărului
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Galati
CSL Foresta Șendreni
Zorile Grivița
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Galati
Zorile Grivița
ACS Luceafărul Berești
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Galati
Prutul Vlădești
AS Siretul Piscu
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 7 Prahova
AS Rapid Sălciile
Voinţa Vadu Părului
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Valcea
ACS Foresta Malaia
ATCS Sparta Ramnicu Vâlcea
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
CS Viitorul Aninoasa
AS Victoria Comisani
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
ACS Gura Ocniței
AFC Unirea Colibaşi
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
FC Ravens Corbii Mari
AS Viitorul Gheboaia
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
CS Comunal Valea Lungă
AS Vitoria 2018 Văcărești
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
ACS Voința Crețu
AS Flacăra Zavoiu
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
AS Știinta Finta
AS Sportul Mogoșani
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
AS Voința Adânca
AS Olimpia Picior De Munte
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
AS Spicul Jugureni
AS Luceafărul Poiana
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
FC Steagu Roșu Colacu
FC Lungulețu
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
AS Vânătorul 2015 Rățoaia
AS Sportul Lucieni
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Vâlcea
CS Șuşani
ACS Alutus Sălătrucel
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
AS FC Dentas Tărtășești
AFC Viitorul Dobra
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
ACS Dinamo Odaia Turcului
CS Viitorul Cojasca
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
FC Viitorul IL Caragiale
AS Dragomirești
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Botoşani
Soimii Baluseni
AFC Sulița
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Botoşani
AS Sportivul Trustesti
AS Unirea Săveni
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
AS Luceafărul Dărmănești
ACS Gloria Bucşani
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 7 Prahova
Viitorul Pantazi
Podgoria Vadu Săpat
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Galati
AS Râzeșii Valea Mărului
FC Victoria Slobozia Conachi
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Gorj
AS Jupînești
AS Petrolul Stoina
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 6 Teleorman
AS Petrolul Poeni
AS Gloria Merisani
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 6 Teleorman
CS Viitorul Drăgănești De Vede
AS Recolta Sfințești
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 6 Teleorman
CS Olimpia Dobroteşti 2023
FCS Viitorul Perii Brosteni
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 6 Teleorman
CS Flacăra Contești
CS Steaua Dracea
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 6 Teleorman
AS Viitorul Turris Turnu Măgurele
AS Dinamo Bogdana
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 6 Teleorman
AS Progresul 2007 Bogdana
AS Victoria Ciuperceni
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 4 Tulcea
AS Progresul Isaccea
AS Heracleea Enisala
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 4 Tulcea
AS Pescărușul 1969 Sarichioi
AS Șoimii Topolog
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 4 Mehedinti
Clubul Sportiv Local Gogoșu
CS Viitorul Darvari
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 6 Valcea
AS Făurești
AS Cerna Copăceni
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 6 Valcea
AS Oltețul Bălceşti 2014
AS Zorile Scundu
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 6 Valcea
AS Oltețul Zătreni
CS Dămila Măciuca
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 5 Braila
AS Spicul Râmnicelu
AS Siretul Vadeni
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liki 5 Constanta
Manatua Nicolae Bălcescu
Pescarul Ghindărești
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liki 5 Constanta
Litoralul 22 Corbu
Viitorul Fîntînele
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liki 5 Constanta
AS Pescăruşul Gîrliciu
CS Petera
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liki 5 Constanta
AS Tutoatasi
AS Aurora 23 Aukuso
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liki 5 Constanta
AS Constructorul Topraisar
AS Unirea Topraisar
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liki 5 Constanta
CS Negru Vodă
AS Viisoara
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liki 5 Constanta
Inter Ion Corvin
CS Gloria Băneasa II
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liki 5 Dolj
ACS Desnatuiul Giurgița
ACS Viitorul Ciupercenii Noi
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liki 5 Dolj
AS Voința Puțuri
ACS Inter Secui
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liki 5 Dolj
ACS Viitorul Teasc
AFC Coșoveni
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liki 5 Dolj
ACS Victoria Bratovoești
CS Sporting Leu
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liki 5 Dolj
ACS Recolta Măceșu De Jos
ACS Unirea Vela
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liki 5 Dolj
CS Carcea II
AS Viitorul Lăcrița
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liki 5 Dolj
AS Știința Calopăr
ACS Știința Malu Mare
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liki 5 Dolj
AS Flacăra Drăgotești
AS Viitorul Țuglui
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liki 5 Dolj
ACS Viitorul Ghercești
ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liki 5 Dolj
ACS Standard Craiova
ACS Voința Rasnic
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liki 5 Dolj
ACS Jiul Breasta
ACS Șimnicu De Sus
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liki 5 Dolj
ACSO Filiași II
ACS Vulturul Cernăteşti
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liki 5 Dolj
AS Betis Craiova
ACS Viitorul Predești
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Gorj
AS Viitorul Plopșoru
AS Pandurii Padeş 2019
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 4 Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 7 Prahova
CS Șirna Hăbud
Unirea Brăteşti
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 4 Tulcea
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Alba
AS Voința Beldiu
AFC Kinder Teiuș
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
AFC Raciu
ACS Unirea Ungureni
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 7 Prahova
AS Rapid Sălciile
Voinţa Vadu Părului
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Vâlcea
CS Șuşani
ACS Alutus Sălătrucel
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liki 5 Constanta
AS Constructorul Topraisar
AS Unirea Topraisar
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liki 5 Dolj
ACS Viitorul Teasc
AFC Coșoveni
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liki 5 Dolj
ACS Viitorul Ghercești
ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liki 5 Dolj
ACS Standard Craiova
ACS Voința Rasnic
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liki 5 Dolj
ACSO Filiași II
ACS Vulturul Cernăteşti
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 4 Mehedinti
Clubul Sportiv Local Gogoșu
CS Viitorul Darvari
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 6 Teleorman
AS Petrolul Poeni
AS Gloria Merisani
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 6 Valcea
AS Oltețul Bălceşti 2014
AS Zorile Scundu
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
08:00
|
Filipaina Filipaina Football League
Mendiola FC
Vaegaau a Filipaina
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 5 Sibiu
AS Gloria Loamnes
CS Săliște 2012
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 5 Sibiu
AS Silvatex Orlat
AS Gloria Pauca
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Suceava
AS Bucovina Dărmănești
ACS Moldova Drăgușeni
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Suceava
ACS Șomuzul Preuteşti
FC Șoimii Gura Humorului
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 4 Bihor
FC Universitatea Oradea
CS Oşorhei
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
AS Locomotiva Pașcani
AS 2023 Todirești
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
FC Recolta Conțești
CS Unirea Mircești
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
AS Biruința Miroslovești
Voința Moțca
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
ASA Avântul Tătăruși
AS Viitorul Brăești
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
AS Biruința Miroslovești
Voința Moțca
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
ASA Avântul Tătăruși
AS Viitorul Brăești
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
AS Locomotiva Pașcani
AS 2023 Todirești
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
FC Recolta Conțești
CS Unirea Mircești
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 7 Prahova
AS Tineretul Poiana Vărbilău
Viitorul Iordăcheanu
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 7 Prahova
Steaua Măgineni
AS Avântul Cerașu
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 7 Prahova
AS Podenii Vechi
Voinţa Măgurele
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 7 Prahova
AS Podenii Vechi
Voinţa Măgurele
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 7 Prahova
AS Podenii Vechi
Voinţa Măgurele
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 7 Prahova
AS Tineretul Poiana Vărbilău
Viitorul Iordăcheanu
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 5 Prahova
AS Targşorul Vechi Stăncești
AS Starchiojd
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Olt
ACS Dârjovul Valea Mare
AS Recolta Movileni
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Olt
AS Avântul Oporelu
AS Vulturelul Poboru
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Olt
ACS Lupii Profa
AS Voința Margineni
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 5 Giurgiu
AS Tineretul Vadu Lat
CS Zmeii Ogrezeni II
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 5 Giurgiu
CS Padureni
AS Olimpia Mirsa
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 5 Giurgiu
ASFC Podisor
AS Roneda Naipu
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 5 Giurgiu
CS Padureni
AS Olimpia Mirsa
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 5 Giurgiu
ACS Mihai Voda
AS Crevedia Mare
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 5 Giurgiu
AS Iepurești
CS Progresul Palanca
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 5 Giurgiu
AS Tineretul Vadu Lat
CS Zmeii Ogrezeni II
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 5 Giurgiu
CS Padureni
AS Olimpia Mirsa
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 5 Sibiu
AS Recolta Apoldu De Jos
ACS Vurpar
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 5 Sibiu
ACS Oltul Turnu Rosu
ACS Progresul Bogatu
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 5 Sibiu
AS Unirea Ocna Sibiului
AS Nocrich
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 5 Sibiu
ACS Chirpăr
ACS Cibinul Cristian
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 5 Sibiu
ASA Sibiu
ACS Vulturul Poplaca 2017
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 5 Sibiu
ACS Chirpăr
ACS Cibinul Cristian
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 5 Sibiu
AS Recolta Apoldu De Jos
ACS Vurpar
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 5 Sibiu
AS Unirea Ocna Sibiului
AS Nocrich
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 5 Sibiu
ASA Sibiu
ACS Vulturul Poplaca 2017
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 5 Sibiu
ACS Chirpăr
ACS Cibinul Cristian
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 5 Sibiu
ACS Oltul Turnu Rosu
ACS Progresul Bogatu
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 5 Sibiu
AS Unirea Ocna Sibiului
AS Nocrich
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 5 Sibiu
ASA Sibiu
ACS Vulturul Poplaca 2017
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria North
AS Contabilite Stoenesti
ACSC Vointa Titesti
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria North
ACS Vulturii Vulturesti
AFCS Cetateni
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria North
AS Partizanul Vladesti
AS Rapid Davidesti
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
Viitorul Poienarii Burchii
CS Avântul Măgureni
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
CS Ariceştii Rahtivani
AS Gorgota
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 4 Iasi
AS Tonmir Iaşi
Stejarul Sinești
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 4 Iasi
Stejarul Dobrovăț
AS USV Iaşi
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
Prahova Tinosu
AS Prahova Nedelea
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 4 Iasi
ASS Zimbru Boureni
CS Stejarul Bârnova
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 4 Iasi
AS Țuțora
Gloria Balțați
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 4 Iasi
AS Tonmir Iaşi
Stejarul Sinești
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 4 Iasi
AS Victoria Lețcani
Moldova Cristești
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 4 Iasi
Stejarul Dobrovăț
AS USV Iaşi
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
AS Viitorul Colceag
Tirana Homorâciu
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
Viitorul 2018 Ceptura
FC Unirea Valea Dulce
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
CS Bucov Pleasa
Avântul Tomşani
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
FC Vulturul Zănoaga
Progresul Coslegi
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
Ştiinţa Albeşti
Voinţa 2009 Gornet
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
FC Vulturul Zănoaga
Progresul Coslegi
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
Ştiinţa Albeşti
Voinţa 2009 Gornet
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
AS Viitorul Colceag
Tirana Homorâciu
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
Viitorul 2018 Ceptura
FC Unirea Valea Dulce
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
AS Viitorul Colceag
Tirana Homorâciu
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
Viitorul 2018 Ceptura
FC Unirea Valea Dulce
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
CS Bucov Pleasa
Avântul Tomşani
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
FC Vulturul Zănoaga
Progresul Coslegi
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
Ştiinţa Albeşti
Voinţa 2009 Gornet
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Olt
AS Cetatea Noua Vadastra
ACS Valea Oltului Cilieni
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Olt
ACS Gloria Visina Veche
AS Traian Column
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Olt
AS Victoria Ianca
ACS Oltul Tia Mare
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Olt
ACS Gloria Visina Veche
AS Traian Column
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 5 Sibiu
AS Viitorul Ațel
ACS Celectro Micasasa
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 5 Sibiu
AS Arsenal Dirlos
AS Gloria Smig
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 5 Sibiu
AS Viitorul Valchid
AS Fotbal Curciu
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 5 Sibiu
AS Sorostin Șeica-Mică
AS Speranța Biertan
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 5 Sibiu
AS Viitorul Târnava
AS Atletic Paucea
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 5 Sibiu
AS Viitorul Ațel
ACS Celectro Micasasa
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 5 Sibiu
AS Arsenal Dirlos
AS Gloria Smig
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 5 Sibiu
AS Sorostin Șeica-Mică
AS Speranța Biertan
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 5 Sibiu
AS Valea Viilor
ACS Flacăra Gaz-Metan
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 5 Sibiu
AS Viitorul Târnava
AS Atletic Paucea
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 5 Sibiu
AS Arsenal Dirlos
AS Gloria Smig
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 5 Sibiu
AS Viitorul Târnava
AS Atletic Paucea
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria North
CS Sporting Pitești
FC Star Sport Argeș Pitești
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria North
AS Micești 2002
CS Real Bradu
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria North
ACS Balilesti
AFC Frizian Cateasca 2023
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria North
AS Micești 2002
CS Real Bradu
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria North
AFC Juventus Vitoria 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria North
ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria North
ACS Miroşi
AS Speranța Cornățel
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria North
AFC Juventus Vitoria 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria North
ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria North
AS Flacara Leordeni
ACS Fefe
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria North
ACS Miroşi
AS Speranța Cornățel
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria North
ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria North
AS Flacara Leordeni
ACS Fefe
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria North
ACS Steaua Negrasi
ACS Lunca Corbului 2000
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria North
AFC Juventus Vitoria 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
08:00
|
Spain Amateur Veterans League Madrid North
Haro Villanueva FC (V)
CF Fuente el Saz (V)
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Spain Amateur Veterans League Madrid North
Haro Villanueva FC (V)
CF Fuente el Saz (V)
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
ACS DP Cornu II
Gloria Vâlcăneşti
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
Tineretul Poienarii Burchii
Flacăra Mălăieşti
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
CS Şotrile
AS Viitorul Ţipăreşti
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
ACS DP Cornu II
Gloria Vâlcăneşti
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
AS Voința Adunați
Viitorul Proviţa de Sus
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
ACS Caraimanul Busteni
Progresul Itumalo o Jos
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
Tineretul Poienarii Burchii
Flacăra Mălăieşti
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
ACS DP Cornu II
Gloria Vâlcăneşti
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
08:00
|
Spain Amateur Veterans League Madrid North
CD Loeches (V)
FC Bulgaria Alcalá de Henares (V)
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Spain Amateur Veterans League Madrid North
CD Futuro San Francisco (V)
Bar La Herradura Torrejón (V)
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Spain Amateur Veterans League Madrid North
CD Loeches (V)
FC Bulgaria Alcalá de Henares (V)
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Spain Amateur Veterans League Madrid North
CD Futuro San Francisco (V)
Bar La Herradura Torrejón (V)
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
AS Biruinta Movileni
Poiana Popești
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
AS Avântul Golăiești
CS Dumești
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
CS Tomești
FC Fulgerul Țibănesti
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
ACS Sportul Studentesc Iaşi
CS Gloria Românești
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
AS Biruinta Movileni
Poiana Popești
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
CS Tomești
FC Fulgerul Țibănesti
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
ACS Sportul Studentesc Iaşi
CS Gloria Românești
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
CS Viitorul Belcesti
FC Viitorul Plugari
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:15
|
Suiselani Amateur 2. Liga FVRZ
FC Diessenhofen
FC Bassersdorf
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:15
|
Mongolian Premier League
TUV Buganuud
Khaan Khuns – Erchim FC
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:30
|
Eleni Amateur A EPS Makedonias Vaega 1
PAOK U16
Omonoia Sindou
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
08:30
|
Ausetalia Queensland Premier League 1
Capalaba Bulldogs
South West Queensland Faititili
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:30
|
Eleni Amateur A EPS Makedonias Vaega 1
PAOK U16
Omonoia Sindou
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
08:30
|
Ausetalia Queensland Premier League 1
Capalaba Bulldogs
South West Queensland Faititili
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
08:30
|
liki muamua a Hong Kong
Hong Kong F.C.
Itumalo o Golik North
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
09:00
|
Romania Amateur Liga 4 Galati
Siretul Cosmești
Muncitorul Ghidigeni
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
09:00
|
Romania Amateur Liga 4 Galati
CS Gloria Iveşti
Șoimii Foltești
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
09:00
|
Romania Amateur League 5 Buzau
AS Sport Club Vernesti
AS Flamura Racovițeni
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
09:00
|
Romania Amateur League 5 Buzau
AS Voința Căldărăști
AS Unirea Padina
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
09:00
|
Romania Amateur League 5 Buzau
AS Progresul Movila Banului
AS Unirea Largu
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
09:00
|
Romania Amateur League 5 Buzau
AS FC Glodeanu Silistea
AS Viitorul Rusetu
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
09:00
|
Romania Amateur Liga 4 Galati
Siretul Cosmești
Muncitorul Ghidigeni
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
09:00
|
Romania Amateur Liga 4 Galati
Voința Cudalbi 2015
ACS Lascăr Schela
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
09:00
|
Suiselani Amateur 2. Liga FVRZ
TLM Albisrieden
FC Witikon
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
09:00
|
Slovakia U19
FC ViOn Zlaté Moravce U19
FC Petržalka U19
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
09:00
|
Romania Amateur League 5 Buzau
AS Sport Club Vernesti
AS Flamura Racovițeni
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
09:00
|
Romania Amateur League 5 Buzau
AS Viitorul Candeşti
AS Viitorul Tisău
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
09:00
|
Romania Amateur League 5 Buzau
AS Luceafărul CA Rosetti
AS Olimpia Pogoanele
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
09:00
|
Romania Amateur League 5 Buzau
AS Voința Căldărăști
AS Unirea Padina
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
09:00
|
Romania Amateur League 5 Buzau
AS Progresul Movila Banului
AS Unirea Largu
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
09:00
|
Romania Amateur League 5 Buzau
AFC Puiești
AS Viitorul Știubei
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
09:00
|
Romania Amateur League 5 Buzau
AS Victoria Buda
AS Știința Bălăceanu
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
09:00
|
Slovakia U19
FC ViOn Zlaté Moravce U19
FC Petržalka U19
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
09:00
|
Romania Amateur League 5 Buzau
AS Săhăteni
AS Diadema Gheraseni
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
09:00
|
Slovakia U19
FC ViOn Zlaté Moravce U19
FC Petržalka U19
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
09:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FCI Levadia Tallinn U19
FC Ararat TTU
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
09:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FCI Levadia Tallinn U19
FC Ararat TTU
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
09:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FCI Levadia Tallinn U19
FC Ararat TTU
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
09:30
|
Estonia ma Siliiga
FC Elva
Flora Tallinn U21
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
09:30
|
Romania Amateur Liga 5 Teleorman
AS Spicul Balaci
ACS Vointa Dunarea Pietrosani
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
09:30
|
Romania Amateur Liga 5 Teleorman
ACS Atletic Orbeasca
ACS Tineretul Suhaia
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
09:30
|
Romania Amateur Liga 5 Teleorman
AS Tineretul Silistea
CS Flacara Calinesti
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
09:30
|
Sepania Amateur Tercera Federación, Vaega 7
Rayo Vallecano B
CD Canillas
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
09:30
|
Estonia Meistriliiga Tamaitai
Lootos Polva Tamaitai
JK Tallinna Kalev Tamaitai
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
09:30
|
Estonia ma Siliiga
FC Elva
Flora Tallinn U21
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
10:00
|
Polani Amateur Liga Okręgowa – Siedlce
Orzeł Unin
Sęp Żelechów
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
10:00
|
Suiselani Amateur 2. Liga FVRZ
FC Oerlikon/Polizei Zh
FC Regensdorf
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
10:00
|
Hanikeri NB III Kelet
Budapest Honvéd FC II
Ceglédi VSE
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
10:00
|
Romania Amateur Liki 4 Vaslui
FC Viitorul Văleni
Speranţa Drânceni
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
10:00
|
Sepania Amateur 1st Itumalo Vaega o Aficionados, Primera - Zamora
Le igoa CD
Sanabria CF
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
10:00
|
Nouei Vaega 3, Vaega 4
Rana FK
Strømsgodset II
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
10:00
|
Nouei Vaega 3, Vaega 4
Rana FK
Strømsgodset II
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
10:00
|
Polani Amateur V. Liga – Wielkopolska
Polonia II Środa Wielkopolska
Przemysław Poznań
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
10:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Rakvere JK Tarvas
Tartu JK Welco II
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
10:00
|
Macao Elite Liki
Tak Chun Ka I
Gala FC
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
10:00
|
Macao Elite Liki
Tak Chun Ka I
Gala FC
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
11:00
|
Belarus Pershaya Liki
BATE Borisov Fa'asao
Lokomotiv Gomel
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
11:00
|
Romania Amateur Liga 5 Brasov
AS Ileni
AS Beclereana Beclean
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
11:00
|
Romania Amateur Liga 5 Brasov
AS Săgeata Drăguș
AS Mândra
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
11:00
|
Romania Amateur Liga 5 Suceava
ACS Viitorul Vadu Moldovei
AS Unirea Salcea
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
11:00
|
Romania Amateur Liga 5 Suceava
ACS Dream Team
AS Bradul Vama
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
11:00
|
Romania Amateur Liga 5 Suceava
ACS Valea Suhei
ACS Somuz Fălticeni 2
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
11:00
|
Romania Amateur Liga 5 Suceava
AS Larix Dornisoara
AS Juniorul Fălticeni
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
11:00
|
Romania Amateur Liga 5 Suceava
AS Vanatorul Dorna Candrenilor
ACS Carpatic Suceava
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
11:00
|
Romania Amateur Liga 5 Suceava
ACS Valea Suhei
ACS Somuz Fălticeni 2
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
11:00
|
Romania Amateur Liga 5 Suceava
AS Marginea
ACS Sporting Siminicea
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
11:00
|
Romania Amateur Liga 5 Suceava
ACS Viitorul Vadu Moldovei
AS Unirea Salcea
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
11:00
|
Romania Amateur Liga 5 Suceava
CS Sporting Vointa Bunesti
AS Viitorul Forasti
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
11:00
|
Romania Amateur Liga 5 Suceava
ACS Dream Team
AS Bradul Vama
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
11:00
|
Romania Amateur Liga 5 Brasov
AS Bazaltul Racos
AS Transylvania Felmer
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
11:00
|
Romania Amateur Liga 5 Brasov
AS Ileni
AS Beclereana Beclean
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
11:00
|
Romania Amateur Liga 5 Brasov
AS Săgeata Drăguș
AS Mândra
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
11:00
|
Romania Amateur Liga 5 Brasov
AS Săgeata Drăguș
AS Mândra
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
11:00
|
Suetena Vaega 2, Norra Götaland
BK Luma
Herrestads AIF
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
11:00
|
Siamani Amateur Regionalliga Nordost
VSG Altglienicke
Greifswalder FC
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
11:00
|
Suetena Amateur Elitettan, Tamaitai
Umeå IK
IFK Kalmar
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
11:00
|
Belarus Pershaya Liki
BATE Borisov Fa'asao
Lokomotiv Gomel
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
11:00
|
Nouei Vaega 3, Vaega 6
Bodø/Glimt II
Kongsvinger 2
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
11:00
|
Suetena Vaega 2, Södra Götaland
Österlen FF
Kristianstad FC
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
11:00
|
Nouei Vaega 3, Vaega 1
tagata 'ōnā i vailāʻau
Aasane Fotball 2
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
11:00
|
Bulgaria Amateur Chetvarta Liga - AOG Shumen, Matu
FC Zarya Zvegor
FC Bliznatsi 2022
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
11:00
|
Sepania Amateur Lliga Elit Catalana
EU Figueres
EU Ruby
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
11:00
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
FC Maardu Aliens
FC Kose
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
11:00
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
FC Maardu Aliens
FC Kose
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
11:30
|
Romania Amateur Liga 6 Giurgiu – North
AS Viitorul Vedea II
AS Dunarea Gaujani II
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
11:30
|
Nouei Vaega 2 Vaega 2
Junkeren
Skeid
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
11:30
|
Siamani Amateur Oberliga NOFV i Matu
TSG Neustrelitz
SG Dynamo Schwerin
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
11:30
|
Estonia Premium Liiga
FCI Levadia Tallinn
Nõmme Kalju
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
11:30
|
Romania Amateur Liga 6 Giurgiu – North
ACS Maxima Hobaia II
AS Gaiseni 2023 Giurgiu
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
11:30
|
Romania Amateur Liga 6 Giurgiu – North
AS Real Drăgăneasca
AS Podul Doamnei II
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
11:30
|
Romania Amateur Liga 6 Giurgiu – North
ACS Maxima Hobaia II
AS Gaiseni 2023 Giurgiu
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
11:30
|
Romania Amateur Liga 5 Olt
AS Speranța Sopârlița 2024
ACS Victoria Dobrun
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
11:30
|
Romania Amateur Liga 5 Olt
ACS Haiducii Iancu Jianu
ACS Voineasa
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
11:30
|
Romania Amateur Liga 5 Olt
ACS Atletico Dranovatu
AS Morunglav
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
11:30
|
Romania Amateur Liga 5 Olt
AS Ceramica Oboga
AS Viitorul Leotești
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
11:30
|
Romania Amateur Liga 5 Olt
AS Rapid Piatra Olt
AS FC Birza
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
11:30
|
Romania Amateur Liga 5 Olt
AS Speranța Sopârlița 2024
ACS Victoria Dobrun
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
11:30
|
Romania Amateur Liga 5 Olt
ACS Haiducii Iancu Jianu
ACS Voineasa
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
11:30
|
Romania Amateur Liga 5 Olt
ACS Atletico Dranovatu
AS Morunglav
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
11:30
|
Romania Amateur Liga 5 Olt
AS Ceramica Oboga
AS Viitorul Leotești
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
11:30
|
Romania Amateur Liga 5 Olt
AS Rapid Piatra Olt
AS FC Birza
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
11:30
|
Romania Amateur League 5 Giurgiu
AS Greaca
AS Olimpia Melita
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
11:30
|
Romania Amateur League 5 Giurgiu
AS Scarisoara
AS Fortuna Herasti
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
11:30
|
Romania Amateur League 5 Giurgiu
AS Sabarelul Cioceveni
AS Viitorul Baneasa
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
11:30
|
Romania Amateur League 5 Giurgiu
ACS Pro Gostinu
AS Gloria Schitu
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
11:30
|
Romania Amateur League 5 Giurgiu
AS Greaca
AS Olimpia Melita
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
11:30
|
Romania Amateur League 5 Giurgiu
AS Unirea Slobozia
AS Agrogold Vlad Tepes
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
11:30
|
Romania Amateur League 5 Giurgiu
AS Scarisoara
AS Fortuna Herasti
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
11:30
|
Romania Amateur League 5 Giurgiu
AS Sabarelul Cioceveni
AS Viitorul Baneasa
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
11:30
|
Romania Amateur League 5 Giurgiu
ACS Unirea Pietrisu
AS Viitorul Hulubesti
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
11:30
|
Romania Amateur League 5 Giurgiu
AS Greaca
AS Olimpia Melita
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
11:30
|
Romania Amateur League 5 Giurgiu
ACS Pro Gostinu
AS Gloria Schitu
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
12:00
|
Romania Amateur Liga 5 Maramureș
AS Ulmeni 2023
AS Athletic Remetea Chioarului
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
12:00
|
Siamani Amateur Oberliga NOFV i Matu
Eintracht Mahlsdorf
Anker Wismar
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
12:00
|
Suetena Vaega 2, Norra Svealand
Hudiksvalls FF
IK Franke
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
12:00
|
Siamani Amateur Berlin Herren Kreisliga B Stufe 2
SC Gatow II
ASV Berlin II
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
12:00
|
Romania Amateur Liki 5 Vaslui
FC Ghergheleu
ACS Phoenix Team Tanacu
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
12:00
|
Romania Amateur Liga 4 Maramureș
AS Manatua
CS Plimob Sighetu Marmației
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
12:00
|
Bulgaria Amateur Peta liga – B OG Sofia (Sever)
FC Sokol-Benkovski Sofia
FC Kremikovtsi Sofia
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
12:00
|
Romania Amateur Liga 6 Dambovita
AS Universitatea Băleni
AS Viitorul Gorgota 2019
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
12:00
|
Romania Amateur Liga 6 Dambovita
ACS Sportul Vlădeni
AS Olimpicii Ulmi
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
12:00
|
Siamani Amateur Oberliga NOFV i Matu
SC Staaken
FSV Optik Rathenow
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
12:00
|
Czech Republic 1. Liga, Fafine
1. FC Slovácko
sparta praha
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
12:00
|
Romania Amateur Liga 5 Maramureș
AS Fulgerul Lăschia
AS Gloria Chechiș
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
12:00
|
Romania Amateur Liga 5 Maramureș
AS Ulmeni 2023
AS Athletic Remetea Chioarului
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
12:00
|
Netherlands Amateur 1e Klasse Zondag – A Sisifo
Wormerveer Fortune
IVV Landsmeer
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
12:00
|
Romania Amateur Liga 6 Dambovita
AS Juventus Crovu
ACS Miulesti
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
12:00
|
Bulgaria Amateur Peta liga – B OG Sofia (Sever)
FC National Sofia
FC Levski-Spartak 1962
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
12:00
|
Romania Amateur Liga 5 Maramureș
ACS Măgura Coaș
CS Rapid Satu Nou de Sus
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
12:00
|
Romania Amateur Liga 4 Maramureș
AS Manatua
CS Plimob Sighetu Marmației
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
12:00
|
Bulgaria Amateur Peta liga – B OG Sofia (Sever)
OFC Sofia 1992 Sofia
FC Vrazhdebna Sofia
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
12:00
|
Bulgaria Amateur Peta liga – B OG Sofia (Sever)
FC Sokol-Benkovski Sofia
FC Kremikovtsi Sofia
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
12:00
|
Suiselani Amateur 2. Liga OFV
FC Amriswil
AS Calcio Kreuzlingen
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
12:00
|
Romania Amateur Liga 6 Dambovita
ACS Muscelul Văleni
AS Sportul Runcu
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
12:00
|
Romania Amateur Liga 6 Dambovita
FC Gura Foii
ACS Voința Ioneşti
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
12:00
|
Romania Amateur Liga 6 Dambovita
ACS Voința Visina
AS Viitorul Străoști
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
12:00
|
Romania Amateur Liga 6 Dambovita
FC Viitorul Sălcioara
AFCS Flacăra Ghinești
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
12:00
|
Romania Amateur Liga 6 Dambovita
AS Voința Valea Voievozilor
AS Luceafărul Dărmănești II
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
12:00
|
Romania Amateur Liga 6 Dambovita
AS Viitorul Șelaru
AS Petrolul Răscăeți
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
12:00
|
Suiselani Amateur 2. Liga FVRZ
SC YF Juventus II
FC Wiedikon
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
12:00
|
Sikotilani Premier League Tamaitai
Spartans WFC
Hamilton Academic WFC
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
12:00
|
Siamani Amateur Schleswig-Holstein-Liga
SV Todesfelde
Inter Turkspor Kiel
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
12:00
|
Suiselani Amateur Erste Liga Classic
FC Thun Berner Oberland II
FC Langenthal
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
12:00
|
Romania Amateur Liga 5 Maramureș
ACS UAC Europa
ACS Speranța Cerneşti
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
12:00
|
Romania Amateur Liga 5 Maramureș
AS Fulgerul Lăschia
AS Gloria Chechiș
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
12:00
|
Romania Amateur Liga 5 Maramureș
CS Seini
AS Speranța Fersig
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
12:00
|
Romania Amateur Liga 5 Maramureș
ACS Viitorul Gârdani
ACS Gloria Sălsig
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
12:00
|
Siamani Amateur Oberliga NOFV i Matu
SV Sparta Lichtenberg
Hertha Zehlendorf
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
12:00
|
Romania Amateur Liga 5 Maramureș
AS Ulmeni 2023
AS Athletic Remetea Chioarului
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
12:00
|
Suiselani Amateur Erste Liga Classic
FC Thun Berner Oberland II
FC Langenthal
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
12:00
|
Romania Amateur Liga 5 Maramureș
ACS UAC Europa
ACS Speranța Cerneşti
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
12:00
|
Romania Amateur Liga 5 Maramureș
AS Fulgerul Lăschia
AS Gloria Chechiș
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
12:00
|
Siamani Amateur Oberliga NOFV i Matu
SC Staaken
FSV Optik Rathenow
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
12:00
|
Suetena Vaega 2, Norra Svealand
Hudiksvalls FF
IK Franke
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
12:00
|
Siamani Amateur Oberliga NOFV i Matu
Eintracht Mahlsdorf
Anker Wismar
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
12:00
|
Siamani Amateur Oberliga NOFV i Matu
SC Staaken
FSV Optik Rathenow
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
12:00
|
Latvia 1.Liga
Rēzeknes FA
Olaine
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
12:00
|
Siamani Amateur Oberliga NOFV Süd
FC Einheit Wernigerode
FSV Budissa Bautzen
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
12:00
|
Finelani Kakkonen, Vaega B
Inter Turku/2
SexyPöxyt
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
12:00
|
Siamani Amateur Oberliga NOFV i Matu
SV Sparta Lichtenberg
Hertha Zehlendorf
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
12:00
|
Nouei Vaega 2 Vaega 1
Hødd IL
Vard Haugesund
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
12:00
|
Suetena Vaega 2, Västra Götaland
Laholms FK
Varbergs GIF FK
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
12:00
|
Romania Amateur Liga 5 Maramureș
AS Fulgerul Lăschia
AS Gloria Chechiș
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
12:00
|
Rusia Vaega Lua, Vaega 2
Enisey 2 Krasnoyarsk
Zvezda St. Petersburg
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
12:00
|
Nouei Vaega 3, Vaega 5
Tæff
Alalesund FK II
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
12:00
|
Czech Republic 1. Liga, Fafine
1. FC Slovácko
sparta praha
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
12:00
|
Siamani Amateur Oberliga NOFV i Matu
Eintracht Mahlsdorf
Anker Wismar
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
12:00
|
Sikotilani Premier League Tamaitai
Hibernian WFC
Loto ole Midlothian WFC
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
12:00
|
Siamani Amateur Schleswig-Holstein-Liga
SV Todesfelde
Inter Turkspor Kiel
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
12:15
|
Hanikeri NB I
Kisvárda FC
Mezőkövesd Zsóry
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
12:30
|
Netherlands Amateur 5e Klasse Zondag – A
SNC '14
VV Vaega 33
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
12:30
|
Netherlands Amateur 4e Klasse Zondag – A
RKVVM
SV Geuldal
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
12:30
|
Netherlands Amateur 5e Klasse Zondag – A
SNC '14
VV Vaega 33
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
12:30
|
Suetena Amateur U19 Allsvenskan
Djurgårdens U19
IFK Göteborg U19
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
12:30
|
Netherlands Amateur 4e Klasse Zondag – A
RKVV Vijlen
Rood Groen LVC'01
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
12:30
|
Suetena Amateur U19 Allsvenskan
Djurgårdens U19
IFK Göteborg U19
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
12:30
|
Suiselani Fa'alauiloa Liki
MR Delemont
FC Zürich II
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
12:30
|
Nouei Vaega 2 Vaega 2
Strømmen IF
Stjørdals/Emo
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
13:00
|
Siamani Amateur Verbandsliga Hessen Nord
FSV Dornberg
SG Bronzell
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
13:00
|
Romania Amateur Liga 5 Calarasi
AS Atletico Nicolae Bălcescu
AFC Viitorul Dragoș Vodă 2019
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
13:00
|
Sepania Amateur Tercera Federación, Vaega 7
Kuc Villalba
Real Madrid C
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
13:00
|
Nouei Vaega 3, Vaega 3
Åskollen
Mjøndalen 2
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
13:00
|
Siamani Amateur Landesliga Mittelrhein
Victoria Arnoldsweiler
DJK Arminia Eilendorf
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
13:00
|
Sikotilani Premier League Tamaitai
Aberdeen L.F.C.
Motherwell LFC
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
13:00
|
Suetena Vaega 2, Södra Svealand
Mjölby AI FF
IFK Eskilstuna
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
13:00
|
Romania Amateur Liga 5 Calarasi
AS Phoenix Ulmu 2024
AFC Victoria Potcoava 2024
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
13:00
|
Suetena Vaega 2, Norra Svealand
Dalkurd FF
FC Gute
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
13:00
|
Siamani Amateur Oberliga Baden Wuerttemberg
Offenburger FV
1. CfR Pforzheim
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
13:00
|
Siamani Amateur Oberliga Baden Wuerttemberg
1. Goppinger SV
SSV Reutlingen
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
13:00
|
Farani Amateur Auvergne Rhône-Alpes National 3
Hauts Lyonnais
AS Saint-Étienne 2
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
13:00
|
Siamani Amateur Verbandsliga Hessen Nord
CSC 03 Kassel
FSV Rot-Weiß Wolfhagen 1925
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
13:00
|
Siamani Amateur Verbandsliga Hessen Nord
SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II
OSC Vellmar
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
13:00
|
Romania Amateur Liga 5 Calarasi
AS Unirea Făsinet 2024
AFC Viitorul Valea Argovei
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
13:00
|
Siamani Amateur Verbandsliga Hessen Nord
CSC 03 Kassel
FSV Rot-Weiß Wolfhagen 1925
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
13:00
|
Romania Amateur Liga 5 Calarasi
AS Atletico Nicolae Bălcescu
AFC Viitorul Dragoș Vodă 2019
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
13:00
|
Farani Amateur Auvergne Rhône-Alpes National 3
Hauts Lyonnais
AS Saint-Étienne 2
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
13:00
|
Siamani Amateur Oberliga Niedersachsen
TuS Bersenbrück
Kickers Emden
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
13:00
|
Nouei Vaega 3, Vaega 4
Orkla
Stabæk Fotball II
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
13:00
|
Romania Amateur Liga 5 Calarasi
AS Phoenix Ulmu 2024
AFC Victoria Potcoava 2024
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
13:00
|
Farani siamupini National U19
Bastia U19
AS Monaco U19
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
13:00
|
Nouei Vaega 3, Vaega 3
Åskollen
Mjøndalen 2
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
13:00
|
Siamani Amateur Verbandsliga Hessen Nord
TSG Sandershausen
SG Leaga Soden
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
13:00
|
Siamani Amateur Schleswig-Holstein-Liga
Eckernförder SV
TSB Flensburg
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
13:00
|
Siamani Amateur Landesliga Mittelrhein
Victoria Arnoldsweiler
DJK Arminia Eilendorf
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
13:00
|
Farani siamupini National U19
Strasbourg U19
US Orleans U19
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
13:00
|
Farani siamupini National U19
FC Chambly Oise U19
Le Havre U19
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
13:00
|
Farani siamupini National U19
AS Pagny Sur Moselle
Bobigny U19
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
13:00
|
Farani siamupini National U19
Montpellier U19
Manaia U19
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
13:00
|
Sikotilani Premier League Tamaitai
Aberdeen L.F.C.
Motherwell LFC
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
13:00
|
Italia Serie A Tamaitai
va
Sassuolo
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
13:00
|
Siamani Amateur Verbandsliga Hessen Nord
FSV Dornberg
SG Bronzell
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
13:00
|
Romania Amateur Liga 5 Calarasi
AS Unirea Făsinet 2024
AFC Viitorul Valea Argovei
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
13:00
|
Siamani Amateur Verbandsliga Hessen Nord
TSG Sandershausen
SG Leaga Soden
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
13:00
|
Slovenia PrvaLiga
NK Celje
FC Koper
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
13:00
|
Suetena Vaega 2, Norra Svealand
Dalkurd FF
FC Gute
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
13:00
|
Siamani Amateur Landesliga Mittelrhein
Victoria Arnoldsweiler
DJK Arminia Eilendorf
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
13:00
|
Siamani Amateur Landesliga Mittelrhein
SV Helpenstein
SV Rott
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
13:00
|
Farani siamupini National U19
Chateauroux U19
Nantes U19
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
13:00
|
Siamani Amateur Oberliga Westfalen
ASC Dortmund
1. FC Gievenbeck
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
13:00
|
Siamani Amateur Oberliga Baden Wuerttemberg
Offenburger FV
1. CfR Pforzheim
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
13:00
|
Siamani Amateur Oberliga Niedersachsen
TuS Bersenbrück
Kickers Emden
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
13:00
|
Italia Serie D, Girone B
Piacenza
Varesin
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
13:00
|
Siamani Amateur Schleswig-Holstein-Liga
Eckernförder SV
TSB Flensburg
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
13:00
|
Azerbaijan Misli Premier League
Gabala FK
Sabah FK
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
13:00
|
Aferika i Saute Palemia
Lamontville Golden Arrows
Chippa United
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
13:00
|
Sikotilani Premier League Tamaitai
Aberdeen L.F.C.
Motherwell LFC
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
13:00
|
Siamani Amateur Hessenliga
FC Eddersheim
Hünfelder SV
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
13:00
|
Siamani Amateur Oberliga Hamburg
Union Tornesch
FC Alsterbrüder
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
13:00
|
Czech Republic 1. Liga, Fafine
FC Slovan Liberec
SK Slavia Prague
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
13:00
|
Farani siamupini National U19
Paris FC U19
Auxerre U19
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
13:00
|
Farani siamupini National U19
AS Montferrand U19
Troyes U19
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
13:00
|
Farani siamupini National U19
AS Pagny Sur Moselle
Bobigny U19
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
13:00
|
Farani siamupini National U19
Toulouse U19
US Colomiers U19
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
13:00
|
Italia Campionato Spring 1
Sassuolo U19
Fiorentina U19
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
13:00
|
Italia Serie D, Girone D
Corticella
Victor San Marino
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
13:00
|
Farani siamupini National U19
Bourg-en-Bresse U19
Dijon U19
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
13:00
|
Sepania Amateur Tercera Federación, Vaega 4
Anorga Kke
CD Derio
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
13:00
|
Romania Amateur Liga 5 Mureș
AS Viitorul Hărănglab
ACS Locomotiv Agrișteu
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
13:00
|
Romania Amateur Liga 5 Mureș
AS Viitorul Hărănglab
ACS Locomotiv Agrișteu
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
13:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
NK Mostar
NK Neretva Čeljevo
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
13:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
NK Mostar
NK Neretva Čeljevo
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
13:00
|
Romania Amateur Liga 5 Mureș
AS Progresul Dumbrăvioara
AS Farel Roteni
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
13:00
|
Romania Amateur Liga 5 Mureș
AS Progresul Dumbrăvioara
AS Farel Roteni
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
13:00
|
Eleni Amateur B EPS Korinthias
Aetos Kryoneriou
Korinthos 2006 FC
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
13:00
|
Eleni Gamma Ethniki – Vaega 1
Niki Efkarpias
Asteras Petriti
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
13:00
|
Romania Amateur Liga 5 Mureș
AS Viitorul Delenii
ACS Pescarii Sântioana de Mureș
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
13:00
|
Romania Amateur Liga 5 Mureș
AS Viitorul Delenii
ACS Pescarii Sântioana de Mureș
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
13:15
|
Egelani Siamupini
West Bromwich Albion
Southampton
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
13:30
|
Italia Amateur Prima Category Alto Adige – 1. Amateurliga, Vaega B
SC Plose
SSV Taufers
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
13:30
|
Italia Amateur Prima Category Calabria Girone C
ASD Garibaldina
ASD San Mauro Marchesato
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
13:30
|
Siamani Amateur Landesliga Mittelrhein
Weiden Teutonia
VfL Sindorf
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
13:30
|
Italia Amateur Aso Lua Category Calabria – Girone A
ASD Hora Jone
Valle Del Crocchio Sports Center
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
13:30
|
Italia Amateur Prima Category Alto Adige – 1. Amateurliga, Vaega B
SC Plose
SSV Taufers
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
13:30
|
Italia Amateur Prima Category Alto Adige – 1. Amateurliga, Vaega B
SV Campo Trens Freienfeld
ASV Schabs
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
13:30
|
Italia Amateur Prima Category Calabria Girone C
ASD Santa Cristina
ASD Real Cittanova
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
13:30
|
Italia Amateur Prima Category Calabria Girone C
ASD Garibaldina
ASD San Mauro Marchesato
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
13:30
|
Italia Amateur Seconda Category Calabria Girone B
ASD Sersalese
US Petrona 1980
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
13:30
|
Italia Amateur Aso Lua Category Calabria – Girone A
ASD Faradomus
ASD MDA Belvedere Spinello
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
13:30
|
Italia Amateur Aso Lua Category Calabria – Girone A
ASD Hora Jone
Valle Del Crocchio Sports Center
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
13:30
|
Italia Amateur Aso Lua Category Calabria – Girone A
ASD Tiriolo 2023
ACD Maida
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
13:30
|
Italia Amateur Aso Lua Category Calabria – Girone A
ASD Staletti
US Girifalco
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
13:30
|
Siamani Amateur Oberliga Niederrhein
Mülheimer FC 97
SF Hamborn 07
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
13:30
|
Siamani Bundesliga
Darmstadt 98
Hoffenheim
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
13:30
|
Italia Amateur Eccellenza Trentino - Alto Adige - Oberliga
ASV Tramin Fussball
St. George
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
13:30
|
Egelani FA Cup, Tamaitai
Tottenham FC Tamaitai
Manchester United Women
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
13:30
|
Italia Amateur Promozione Alto Adige - Landesliga
AFC St. Martin Moos
SSV Weinstrasse Süd
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
13:30
|
Italia Amateur Promozione Alto Adige - Landesliga
FC Gherdёina
SSV.D. Voran Leifers
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
13:30
|
Italia Amateur Promozione Alto Adige - Landesliga
FC Gherdёina
SSV.D. Voran Leifers
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
13:30
|
Siamani Amateur Westfalenliga – Staffel 2
BSV Schüren
SV Sodingen
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
13:30
|
Siamani Amateur Westfalenliga – Staffel 2
BSV Schüren
SV Sodingen
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
14:00
|
Suetena Amateur U19 Allsvenskan
IFK Stocksund U19
GIF Sundsvall U19
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
14:00
|
Eleni Amateur B EPS Kerkyras - Vaega A Fa'asalaga
AS Odysseas Avlioton
AE Megas Alexandros
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
14:00
|
Italia Amateur Prima Category Sardegna - Girone A
ADP Baunese
ASD Ulassai
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
14:00
|
Italia Amateur Prima Category Sardegna - Girone A
SSD Calcio Decimoputzu
ASD Ussana Calcio
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
14:00
|
Italia Amateur Prima Category Sardegna - Girone A
ASD Sadali
GSD Freccia Parte Montis
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
14:00
|
Potukale Amateur AF Viana Castelo I Vaega
TA Ponte da Barca
Deucriste SC
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
14:00
|
Italia Amateur Prima Category Sardegna - Girone A
ASD Castor 1977
ASD Uragano Pirri
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
14:00
|
Italia Amateur Prima Category Sardegna - Girone A
ASD Seoul 2010
AC Cortoghiana
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
14:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
AS Miklos Marton Mădăraș
AS Fisag Ciucsângiorgiu
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
14:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
AS Hegyalja Vârșag
CS Corundi Ifjusag
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
14:00
|
Romania Amateur Liga 4 Maramureș
CS Progresul Şomcuta Mare
AS Unirea Șișești
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
14:00
|
Potukale Amateur AF Viana Castelo I Vaega
Matafaga taula
Vitorino de Piães
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
14:00
|
Potukale Amateur AF Viana Castelo I Vaega
SC Melgacense
Nofoaga Fa'afiafiaga ma Aganuu a Távora
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
14:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
AS Medvenyelv Satu Mare
ACS Praid
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
14:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
AS Târnava Mică Beteşti
AS Testveriseg Atid
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
14:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
AS Andycom Avrămești
AS Gagyvize Goagiu
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
14:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
AS Nyiko Cobătești
AS Radicza Sânpaul
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
14:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
AS MÜ Frumoasa
CS Toviske Sântimbru
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
14:00
|
Romania Amateur Liga 4 Maramureș
CS Fărcașa
CF Lăpuș R
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
14:00
|
Suiselani Amateur 2. Liga OFV
Valposchiavo Calcio
FC Mels
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
14:00
|
Luxembourg Fa'alauiloaina o Honneur
CS Grevenmacher
FC Rodange 91
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
14:00
|
Tenimaka Superliga
Brøndby IF
FC Kobenhavn
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
14:00
|
Suetena Ettan, Norra
Karlbergs BK
Friska Viljor FC
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
14:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
AS Străduinţa Mihăileni
CS Bastya Lăzarea
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
14:00
|
Nouei Vaega 3, Vaega 6
FK Mjølner
Hønefoss BK
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
14:00
|
Romania Amateur Liga 4 Maramureș
CS Fărcașa
CF Lăpuș R
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
14:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
AS Târnava Mică Beteşti
AS Testveriseg Atid
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
14:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
AS Ocna de José
AS Subcetate
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
14:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
AS Nyiko Bisericani
AS Gordon Bulgăreni
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
14:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
AS Mohos Lăzărești
AS Dr. Lukacs Mihaly Plăieșii de Jos
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
14:00
|
Luxembourg Division Nationale
Racing FC Union Luxembourg
lalolagi
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
14:00
|
Polani Amateur Liga Okręgowa – Siedlce
Czarni Wegrów
SKS Jabłonianka Jabłonna Lacka
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
14:00
|
Suiselani Amateur 2. Liga OFV
Valposchiavo Calcio
FC Mels
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
14:00
|
Luxembourg Fa'alauiloaina o Honneur
CS Grevenmacher
FC Rodange 91
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
14:00
|
Italia Amateur Prima Category Sardegna - Girone A
ASD Seoul 2010
AC Cortoghiana
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
14:00
|
Eleni Amateur A EPS Makedonias Vaega 1
AS Neapolis
Ethnikos Metewrwn
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
14:00
|
Italia Amateur Prima Category Sardegna - Girone A
SSD Calcio Decimoputzu
ASD Ussana Calcio
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
14:00
|
Italia Amateur Prima Category Sardegna - Girone A
ASD Sadali
GSD Freccia Parte Montis
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
14:00
|
Potukale Amateur AF Viana Castelo I Vaega
TA Ponte da Barca
Deucriste SC
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
14:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
AS Csikszentmarton SE Sânmartin
AS Piliske Tuşnad Sat
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
14:00
|
Suetena Amateur U19 Allsvenskan
IFK Stocksund U19
GIF Sundsvall U19
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
14:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
AS Borsaros Sâncrăieni
ACS Sandomic
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
14:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
AS Miklos Marton Mădăraș
AS Fisag Ciucsângiorgiu
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
14:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
ACS Kustaly Ocland
AS Tineretul Şimoneşti
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
14:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
AS Hegyalja Vârșag
CS Corundi Ifjusag
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
14:00
|
Romania Amateur Liga 4 Maramureș
CS Progresul Şomcuta Mare
AS Unirea Șișești
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
14:00
|
Potukale Amateur AF Viana Castelo I Vaega
Matafaga taula
Vitorino de Piães
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
14:00
|
Potukale Amateur AF Viana Castelo I Vaega
SC Melgacense
Nofoaga Fa'afiafiaga ma Aganuu a Távora
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
14:00
|
Nouei Vaega 3, Vaega 2
Sandnes Ulf II
Fa'amau lima
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
14:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
ACS Kustaly Ocland
AS Tineretul Şimoneşti
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
14:00
|
Romania Amateur Liga 4 Maramureș
CS Progresul Şomcuta Mare
AS Unirea Șișești
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
14:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
AS Târnava Mică Beteşti
AS Testveriseg Atid
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
14:00
|
Potukale Amateur AF Viana Castelo I Vaega
TA Ponte da Barca
Deucriste SC
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
14:00
|
Italia Amateur Prima Category Sardegna - Girone A
ASD Seoul 2010
AC Cortoghiana
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
14:00
|
Italia Amateur Prima Category Sardegna - Girone A
SSD Calcio Decimoputzu
ASD Ussana Calcio
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
14:00
|
Italia Amateur Prima Category Sardegna - Girone A
ASD Sadali
GSD Freccia Parte Montis
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
14:00
|
Potukale Amateur AF Viana Castelo I Vaega
Matafaga taula
Vitorino de Piães
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
14:00
|
Potukale Amateur AF Viana Castelo I Vaega
SC Melgacense
Nofoaga Fa'afiafiaga ma Aganuu a Távora
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
14:00
|
Suetena Amateur U19 Allsvenskan
IFK Stocksund U19
GIF Sundsvall U19
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
14:00
|
Romania Amateur Liga 4 Maramureș
CS Fărcașa
CF Lăpuș R
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
14:00
|
Luxembourg Division Nationale
Swift Hesperang
Seafood Mersch
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
14:00
|
Romania Amateur Liga 4 Maramureș
CS Progresul Şomcuta Mare
AS Unirea Șișești
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
14:00
|
Luxembourg Division Nationale
Union Titus Petange
Jeunesse Esch
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
14:00
|
Rusia Vaega Lua, Vaega 2
Baltika-BFU im.I.Kanta
Luki-Energiya Velikiye Luki
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
14:00
|
Suetena Ettan, Norra
Sollentuna FF
IF Karlstad Fotboll
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
14:00
|
Suetena Ettan, Norra
Assyriska FF
Örebro Syrianska BK
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
14:00
|
Austria Amateur Regionalliga Sisifo
SC Röthis
FC Wolfurt
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
14:00
|
Luxembourg Division Nationale
Victoria Rosport
U91 Dudelange
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
14:00
|
Tenimaka Superliga
Brøndby IF
FC Kobenhavn
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
14:00
|
Nouei Vaega 3, Vaega 6
FK Mjølner
Hønefoss BK
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
14:00
|
Eleni Amateur B EPS Ilias
APO Kourtesiou
Aris Dimitras AC
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
14:00
|
Eleni Amateur B EPS Ilias
Kavasilon atromites
Aetos Alpokhoriou AO
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
14:00
|
Eleni Amateur B EPS Ilias
APO Kourtesiou
Aris Dimitras AC
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
14:00
|
Eleni Amateur B EPS Ilias
Kavasilon atromites
Aetos Alpokhoriou AO
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
14:00
|
Eleni Amateur B EPS Ilias
AO Andritsainas 2023
Alfeios Epitaliou AC
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
14:00
|
Eleni Amateur B EPS Ilias
Agios Georgios Pyrgou AC
argonautis katakolou
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
14:00
|
Eleni Amateur B EPS Ilias
Olympiakos Zacharos
Alfeionis Alfeiousas AC
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
14:00
|
Eleni Amateur B EPS Ilias
Agios Georgios Pyrgou AC
argonautis katakolou
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
14:00
|
Eleni Amateur B EPS Ilias
Olympiakos Zacharos
Alfeionis Alfeiousas AC
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
14:00
|
Eleni Amateur B EPS Ilias
AO Andritsainas 2023
Alfeios Epitaliou AC
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
14:00
|
Bulgaria Amateur Chetvarta Liga - AOG Shumen, Matu
FC Yasen 2007 Yasenkovo
FC Bortsi
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
14:00
|
Bulgaria Amateur Chetvarta Liga - AOG Shumen, Matu
FC Cosmos Branichevo
FC Zenit Chernoglavtsi
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
14:00
|
Bulgaria Amateur Chetvarta Liga - AOG Shumen, Matu
FC Zarya Todor Ikonomovo
FC Pobeda 2016 Pristoe
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
14:00
|
Bulgaria Amateur Chetvarta Liga - AOG Shumen, Matu
FC Yasen 2007 Yasenkovo
FC Bortsi
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
14:00
|
Bulgaria Amateur Chetvarta Liga - AOG Shumen, Matu
FC Cosmos Branichevo
FC Zenit Chernoglavtsi
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
14:00
|
Bulgaria Amateur Chetvarta Liga - AOG Shumen, Matu
FC Zarya Todor Ikonomovo
FC Pobeda 2016 Pristoe
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
14:00
|
Bulgaria Amateur Chetvarta Liga - AOG Shumen, Matu
FC Cosmos Branichevo
FC Zenit Chernoglavtsi
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
14:00
|
Bulgaria Amateur Chetvarta Liga - AOG Shumen, Matu
FC Zarya Todor Ikonomovo
FC Pobeda 2016 Pristoe
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
14:00
|
Bulgaria Amateur Chetvarta Liga - AOG Shumen, Matu
FC Zvezda Studenitsa
FC Veliki Presslav
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
14:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Tallinna FC Zapoos
Pärnu JK Vaprus U21
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
14:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Raplamaa JK
Talofa JK
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
14:00
|
Italia Amateur Promozione Sardegna Girone A
ASDSC Calcio Pirri
USD Arborea
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
14:00
|
Italia Amateur Promozione Sardegna Girone A
ASDSC Calcio Pirri
USD Arborea
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
14:00
|
Polani Amateur Klasa Okręgowa – Krosno
ZKS Nafta Jedlicze
LKS Czeluśnica
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
14:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
NK Taaloga Taleni Mostar
FK Bjelopoljac Potoci
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
14:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
FK Blagaj
NK Cim Mostar
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
14:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
JK Tabasalu U21
FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
14:30
|
Eleni Amateur B EPS Veotia – Vaega 1
AEO Orxomenos
AO Pavlou
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
14:30
|
Eleni Amateur B EPS Veotia – Vaega 1
Neos PAOK Kyriakiou
ASA Parnassos Arachovas
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
14:30
|
Eleni Amateur B EPS Veotia – Vaega 1
AE Pangeorgikos
AO Dionysou
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
14:30
|
Czech Republic Divize E
SK Batov 1930
Rymarov
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
14:30
|
Eleni Amateur B EPS Veotia – Vaega 1
AO Pigasos Agias Annas
AO Neos Trofonios
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
14:30
|
Eleni Amateur B EPS Veotia – Vaega 1
AS Xostion
Amvrysseas Distomou
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
14:30
|
Eleni Amateur B EPS Veotia – Vaega 1
AEO Orxomenos
AO Pavlou
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
14:30
|
Eleni Amateur B EPS Veotia – Vaega 1
Neos PAOK Kyriakiou
ASA Parnassos Arachovas
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
14:30
|
Eleni Amateur B EPS Veotia – Vaega 1
AO Pigasos Agias Annas
AO Neos Trofonios
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
14:30
|
liki portugal portugal
Gil Vicente
SC Farense
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
14:30
|
Czech Republic Divize E
SK Batov 1930
Rymarov
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
14:30
|
Italia Amateur Eccellenza Campania Girone A
FC Pompei
Nola
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
14:30
|
Eleni Amateur B EPS Evoias
APO Kastellas
Enosi Mesopotamias TMP
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
14:30
|
Serbia Amateur Druga Liga Kragujevca
FK Sloga 1934
FK Šumadinac Kragujevac
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
14:30
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Područna liga RS – Doboj
OFK Zborište
FK BSK Bušletić
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
14:30
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Područna liga RS – Doboj
FK Polet Podnovlje
FK Borac Kotorsko
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
14:30
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Područna liga RS – Doboj
OFK Zborište
FK BSK Bušletić
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
14:30
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Područna liga RS – Doboj
FK Sloboda GS Grabovica
FK Mineral Banja Vrućica
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
14:30
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Područna liga RS – Doboj
FK Polet Podnovlje
FK Borac Kotorsko
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
14:30
|
Eleni Amateur B EPS Evoias
A.E. Katenon
AO Dystou
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
14:30
|
Serbia Amateur Prva Liga Kragujevca
FK Maršić
FK Kolonija 1929
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
14:30
|
Serbia Amateur Prva Liga Kragujevca
FK Maršić
FK Kolonija 1929
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
14:30
|
Serbia Amateur Prva Liga Kragujevca
FK Kutlovo 1977
FK Mladost Pajazitovo
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
14:30
|
Serbia Amateur Druga Liga Kragujevca
FK Seljak Cvetojevac
FK Apolo Kragujevac
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
14:30
|
Serbia Amateur Druga Liga Kragujevca
FK Jadran Kragujevac
FK Slavija Bresnica
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
14:30
|
Serbia Amateur Međuopštinska liga Dunav
FK Stig Beranje
FK Napredak Bubušinac
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
14:30
|
Serbia Amateur Druga Liga Kragujevca
FK Jadran Kragujevac
FK Slavija Bresnica
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
14:30
|
Serbia Amateur Druga Liga Kragujevca
OFK Žeželj Donja Sabanta
FK Borba Kragujevac
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
15:00
|
Sepania Liga F
Levante Las Planas FC
Levante UD
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Polani Amateur Liga Okręgowa – Siedlce
ŁDK Łosice
Wektra Zbuczyn
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Vulturul Grebenac
FK Sloga Plandište
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Drava Podravska Selnica
NK Buspan Kozarevac
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur 2. Liki Južnobanatska “Istok”
FK Banat Vršac
FK Omladinac Zagajica
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
OFK Kolonija Kovin
FK Omladinac 1927 Opovo
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Slovenia Amateur Pomurska nogometna liki
NK Odranci
NK Polana
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Slovenia Amateur 1. MNL Murska Sobota
ŠD NK Križevci
NK Dokležovje
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Austria Amateur Regionalliga Sisifo
RW Rankweil
SC Imst 1933
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Potukale Amateur AF Porto I Vaega - Fa'asologa 2
FC Parada
UCR Boim
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur Liga 5 Alba
ACS Olimpia Petrisat
ACS Târnavele Tiur
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Potukale Amateur AF Porto Vaega mamalu
Aparecida FC
Leixões B
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Kantonalna Liki USK
NK Željezničar Bosanska Krupa
NK Omladinac Pokoj
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur League 4 Mehedinti
AS Noapteșa
AS Decebal Eșelnita
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Kantonalna Liki USK
NK Mladost Polje
NK Mladost Vrnograč
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur Liga 5 Alba
CS Viitorul Roșia Montană
ACS Recolta Crăciunel
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Bulgaria Amateur Peta liga – B OG Sofia (Sever)
FC Vihar Trebich Sofia
FC Partizan 2023 Svetovracene
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Bulgaria Amateur Chetvarta liki - OG Sofia
FC Zenit Filipovtsi
FC Bankya 2009 Bankya
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur League 4 Mehedinti
AS Strehaia
CS Pandurii Cerneți
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur Liga 5 Ialomita
FC Dridu
ACS Valea Măcrișului
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur Liga 5 Ialomita
CS Recolta Gheorghe Lazăr 2017
FC Rapid Perieti
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur Liga 5 Ialomita
Flacăra Andrasești
Spicul Milosesti
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur Liga 5 Ialomita
Voința Maia
Gloria Alexeni
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Borac Pločica
FK Jedinstvo Dubovac
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Slavia Kovačica
FK Vojvodina Crepaja
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur League 4 Mehedinti
AS Avantul Bistrita
AS Inter Salcia
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Sepania Amateur 1st Itumalo Vaega o Aficionados, Primera - Zamora
Morales del Vino Atlético
CD Inter Los Valles
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Polani Amateur IV. Liki Warmińsko-Mazurska
Stomil II Olsztyn SA
GKS Polani Iłowo
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever
FK Mladi Radnik Novo Lanište
OFK Dragoševac
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever
FK Vinorača
FK Jedinstvo Duboka
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Bulgaria Amateur Chetvarta liki - OG Sofia
FC Zenit Filipovtsi
FC Bankya 2009 Bankya
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Bacau
AS Bârsănești
AS Viitorul Căiuți
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur League 4 Mehedinti
AS Strehaia
CS Pandurii Cerneți
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Borac Pločica
FK Jedinstvo Dubovac
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Slavia Kovačica
FK Vojvodina Crepaja
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur Liga 5 Ialomita
FC Dridu
ACS Valea Măcrișului
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur Liga 5 Ialomita
CS Recolta Gheorghe Lazăr 2017
FC Rapid Perieti
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur Liga 5 Ialomita
Flacăra Andrasești
Spicul Milosesti
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur Liga 5 Ialomita
Avantul Grindu
AS Juventus Borănești
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur Liga 5 Ialomita
Voința Maia
Gloria Alexeni
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur League 4 Mehedinti
AS Avantul Bistrita
AS Inter Salcia
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Polani Amateur Liga Okręgowa – Siedlce
ŁDK Łosice
Wektra Zbuczyn
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Polani Amateur Liga Okręgowa – Siedlce
ULKS Gołąbek
Zryw Sobolew
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. FBIH League – Centar
NK Žepče 1919
NK Bosna Visoko
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Bulgaria Amateur Chetvarta liki - OG Sofia
FC Vastanik 26 Voinegovtsi
FC Sofia Ta'aloga Sofia
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Vulturul Grebenac
FK Sloga Plandište
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Kutina
NK Strijelac Banova Jaruga
NK Dinamo Osekovo
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Kutina
NK Ekonomik Donja Vlahinička
NK Sloga Potok
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Kutina
ŠNK Mladost Repušnica
NK Garić Ilova
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur League 4 Harghita
CS Roseal Odorheiu Secuiesc
CS Bradul Zetea
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur League 4 Harghita
CS Minerul Bălan
ACS Unirea Cristuru Secuiesc
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Czech Republic CFL
Povltavska FA
Viktoria Plzeň B
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Prekodravac Ždala
NK Omladinac Herešin
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Drava Podravska Selnica
NK Buspan Kozarevac
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Slovenia Amateur 1. MNL Murska Sobota
ŠD NK Križevci
NK Dokležovje
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Šumadijska Okružna Liga
BSK Borač
FK Mladi Rudar Bukovik
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Budućnost Banatski Brestovac
FK Sloga Banatsko Faailoga Fou
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Hajdučica
FK Dolovo
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur 2. Liki Južnobanatska “Istok”
FK Banat Vršac
FK Omladinac Zagajica
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur 2. Liki Južnobanatska “Zapad”
FK Partizan Gaj
FK BSK Bavanishte
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
OFK Kolonija Kovin
FK Omladinac 1927 Opovo
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Potukale Amateur AF Leiria I Vaega - Fa'asologa A
ACD Caseirinhos
Atlético Clube Avelarense
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur Liga 5 Alba
ACS Băgău
ACS Fa'atinoga Ighiu II
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur Liga 5 Alba
ACS Olimpia Petrisat
ACS Târnavele Tiur
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur Liga 5 Alba
CS Unit Alba Iulia
CS Spicul Bucerdea
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur Liga 5 Alba
CS Arieșul Apuseni Baia de Arieș
AS Inter Ciugud
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Bulgaria Amateur Peta liki – BOG Pazardzhik
FK Bratanitsa
FK Shipka Dragor
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Potukale Amateur AF Braga Pro-national
Merelinense FC
AD Ninense
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Polani Amateur Klasa Okręgowa – Lublin
Polesie Kock
Cisy Nałęczów
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur PFL Sombor
FK BSK Backi Brestovac
FK Kula
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Kantonalna Liki USK
NK Kamenica
NK Omladinac Sanica
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Bulgaria Amateur Peta liga – B OG Sofia (Sever)
FC Vihar Trebich Sofia
FC Partizan 2023 Svetovracene
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur Liga 5 Alba
CS Viitorul Roșia Montană
ACS Recolta Crăciunel
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur Liga 5 Ialomita
Libertatea Sălcioara
Infrățirea Jilavele II
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Kantonalna Liki USK
NK Željezničar Bosanska Krupa
NK Omladinac Pokoj
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur League 4 Mehedinti
AS Noapteșa
AS Decebal Eșelnita
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Sepania Amateur 1st Itumalo Vaega o Aficionados, Primera - Zamora
Morales del Vino Atlético
CD Inter Los Valles
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever
FK Mladi Radnik Novo Lanište
OFK Dragoševac
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever
FK Vinorača
FK Jedinstvo Duboka
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever
FK Bratstvo Medjureč
FK Partizan Glogovac
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. FBIH League – Centar
NK Žepče 1919
NK Bosna Visoko
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
15:00
|
Bulgaria Amateur Chetvarta liki - OG Sofia
FC Vastanik 26 Voinegovtsi
FC Sofia Ta'aloga Sofia
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
15:00
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Prekodravac Ždala
NK Omladinac Herešin
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
15:00
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Radoboj
NK Jedinstvo Sveti Križ Začretje
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
OFK Kolonija Kovin
FK Omladinac 1927 Opovo
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
15:00
|
Slovakia 3. Liga, Sisifo
TJ Kovo Beluša
FK Podkonice
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur League 4 Mehedinti
AS Avantul Bistrita
AS Inter Salcia
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur Liga 5 Ialomita
CS Recolta Gheorghe Lazăr 2017
FC Rapid Perieti
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
15:00
|
Potukale Amateur AF Porto I Vaega - Fa'asologa 2
ADC Penamaior
ISC Sobreirense
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Kantonalna Liki USK
NK Željezničar Bosanska Krupa
NK Omladinac Pokoj
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever
FK Mladi Radnik Novo Lanište
OFK Dragoševac
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever
FK Vinorača
FK Jedinstvo Duboka
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. FBIH League – Jug
NK Ljubuški
HNK Višići
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. FBIH League – Jug
NK Kamešnica Podhum
NK Troglav 1918 Livno
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. FBIH League – Jug
HNK Brotnjo Čitluk
HNK Čapljina
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
15:00
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Tomislav Radnik Sveti Ivan Žabno
NK Osvit Đelekovec
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
15:00
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Lipa Hlebine
NK Rudar Glogovac
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
15:00
|
Austria Bundesliga
Dr.V Hartberg
Red Bull Salzburg
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
15:00
|
Turkey Super Lig
Kasimpasa
Antalyaspor
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
15:00
|
Slovakia 3. Liga, Sisifo
TJ Kovo Beluša
FK Podkonice
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
15:00
|
Slovakia 3. Liga, Sasa'e
TJ Tatran Oravské Vesélé
FTC Fiľakovo
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
15:00
|
Nigeria Professional League
Taaloga Lagos FC
Enugu Rangers International
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
15:00
|
Austria Amateur Regionalliga Sisifo
RW Rankweil
SC Imst 1933
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
15:00
|
Sepania Liga F
Levante Las Planas FC
Levante UD
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
CS Recolta Apateu
ACS Cetate Dezna
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
15:00
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Hajduk 1932 Vela Luka
NK Omladinac Lastovo
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Hajduk 1932 Vela Luka
NK Omladinac Lastovo
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Eleni Amateur A2 EPS Ilias
Pelopas Pyrgou AGPC
AO Makrision
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. Liga RS – Istok
FK Stakorina Čajniče
FK Glasinac 1936 Sokolac
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur 2. Liga RS – Istok
FK Jedinstvo Roćević
FK Rudar 1925 Ugljevik
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Eleni Amateur A2 EPS Ilias
Thyella Kardama AC
Digenis Charias AC
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor – 1. razred
FK Omladinac Deronje
FK Terekveš Svilojevo
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Ghana GAED Vaega 3 – Sone 1
YDS 18 Farm Trust
FC Soka
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Ghana GAED Vaega 3 – Sone 1
Adneta Youth Sporting Academy
FC Aferika Panthers
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur League 5 Bihor
ACS Transilvania Sport Academy
CS Minerul Șuncuiuș
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur League 4 Covasna
ACS FC Păpăuți
AFC Cernat
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur League 5 Bihor
ACS Transilvania Sport Academy
CS Minerul Șuncuiuș
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Regionalna liga RS – Centar
FK Zvijezda Kakmuž
FK Rudar Stanari
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Sepania Amateur Preferente Galicia – Vaega i Matu
CD Allaríz
Kalapu Juventud Cambados
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Regionalna liga RS – Centar
FK Omladinac Modriča
FK Skugrić
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Regionalna liga RS – Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Batkuša
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola
FK Tulež
FK Šamot Aranđelovac
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola
FK Tulež
FK Šamot Aranđelovac
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Regionalna liga RS – Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Batkuša
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Regionalna liga RS – Centar
FK Crvena Zvijezda Obudovac
FK Hajduk Kožuhe
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Regionalna liga RS – Centar
FK Omladinac Modriča
FK Skugrić
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola
FK Tulež
FK Šamot Aranđelovac
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Regionalna liga RS – Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Batkuša
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Regionalna liga RS – Centar
FK Crvena Zvijezda Obudovac
FK Hajduk Kožuhe
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Područna Liki – Banja Luka
FK Krupa
Rekreativo Banja Luka
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Područna Liki – Banja Luka
FK Krupa
Rekreativo Banja Luka
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Područna Liki – Banja Luka
OFK Spartak 2013
FK Mladost Zalužani
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur Liga 5 Cluj
ACS Speranța Jucu II
FC Ardealul Cluj Napoca
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur Liga 5 Cluj
ACS Speranța Jucu II
FC Ardealul Cluj Napoca
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur Liga 5 Cluj
ACS Speranța Jucu II
FC Ardealul Cluj Napoca
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
AS Flacăra Țipar
CS Avântul Târnova
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
AS Flacăra Țipar
CS Avântul Târnova
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Serbia Srpska Liga Istok
FK Žitorađa 1957
GFK Jagodina
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Sălaj
FC Venus Giurtelec
CS Someșul Someș Odorhei
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Našice
NK Seona
NK Vuka
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Ghana GAED Vaega 3 – Sone 1
FC Hospas
FC Young Mauga
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur League 5 Bihor
CS Inter Aștileu
CSC Nojorid Livada
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Ghana GAED Vaega 3 – Sone 1
FC Hospas
FC Young Mauga
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Polani Amateur Klasa Okręgowa – Świętokrzyska
LKS Victoria Skalbmierz
Partyzant Radoszyce
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Sălaj
CS Luceafărul Bălan
ACS Bănișor Peceiu
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur Liga 5 Cluj
AS Viitorul Poieni
ACS Pădureni Chinteni 2019
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur Liga 5 Cluj
AS Viitorul Poieni
ACS Pădureni Chinteni 2019
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Potukale Amateur A.F. Leiria Honor Division LizSport
Guiense Sports Group
Ta'aloga Pombala
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Vojvođanska Liga “Istok”
FK Polet Idvor
FK Jedinstvo Vlajkovac
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Sone “Centar”
FK Orrjane
FK Zemljoradnik Balajnac
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Sone “Centar”
FK Orrjane
FK Zemljoradnik Balajnac
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur League 5 Bihor
ACS Voința Ciumeghiu
CSC Viitorul Bratca
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur League 5 Bihor
ACS Voința Ciumeghiu
CSC Viitorul Bratca
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola
FK Budućnost Blaznava
FK Mladost Jelenac
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur Liga 5 Cluj
AS Amefa Cluj Napoca
AS Progresul Sânnicoară
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur Liga 5 Cluj
AS Amefa Cluj Napoca
AS Progresul Sânnicoară
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
AS Vârfurile
CS Viitorul Satu Nou
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Fugaplast Collar
NK Zagorec Koprivnica
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
AS Vârfurile
CS Viitorul Satu Nou
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur League 5 Bihor
ACS Vida Pomezeu
CSC Hidișelul de Sus
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur League 5 Bihor
ACS Vida Pomezeu
CSC Hidișelul de Sus
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur League 5 Bihor
ACS Vida Pomezeu
CSC Hidișelul de Sus
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
15:00
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Ponikve Pelješac
NK Enkel Popovici
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Ponikve Pelješac
NK Enkel Popovici
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Sălaj
FC Rapid Zimbor
CS Unirea Mirșid
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Bulgaria Amateur Chetvarta liki - AOG Pazardzhik
FK Yunak Ivaylo
FK Zvezda Semchinovo
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Bulgaria Amateur Chetvarta liki - AOG Pazardzhik
FK Yunak Ivaylo
FK Zvezda Semchinovo
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Opštinska liga Lučani
FK Jelica Goračići
FK Voćar Kotraža
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor – 2. razred
FK Jedinstvo 1947 Kolut
FK Dunav Bački Monoštor
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor – 2. razred
FK Jedinstvo Stanišić
FK Pik 2023 Sombor
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor – 2. razred
FK Bratstvo 2019 Prigrevica
FK Telečka
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Opštinska liga Lučani
FK Jelica Goračići
FK Voćar Kotraža
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor – 2. razred
FK Jedinstvo Ribarevo
FK Dinamo Sonta
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor – 2. razred
FK Jedinstvo 1947 Kolut
FK Dunav Bački Monoštor
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor – 2. razred
FK Jedinstvo Stanišić
FK Pik 2023 Sombor
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor – 2. razred
FK Bratstvo 2019 Prigrevica
FK Telečka
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Opštinska liga Ruma
FK Borac Klenak
FK Donji Petrovci
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Opštinska liga Ruma
FK Jedinstvo Kraljevci
FK Graničar Grabovci
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Opštinska liga Ruma
FK Jedinstvo Kraljevci
FK Graničar Grabovci
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Opštinska liga Ruma
FK Borac Stejanovci
FK PSK Putinci
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Regionalna liga RS – Zapad
FK Plamen Donje Vodičevo
OFK Lauš Banja Luka
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Regionalna liga RS – Zapad
FK Plamen Donje Vodičevo
OFK Lauš Banja Luka
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur League 5 Bihor
ACS Biharea Marmogranit Vaşcău
AS Olcea
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor – 2. razred
FK Ta'aloga Bezdan
FK Panonija Lalić
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Sălaj
AS Cosniciu
AS Creaca Jac
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Karlovac
HNK Plaški
NK Frankopan Brežani
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Karlovac
NK Vrlovka Kamanje
NK Petrova Gora Vojnić
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Mladost Belec
NK Milengrad 2005 Budinščina
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Županja
NK Budućnost Šiškovci
NK Sloga Račinovci
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Karlovac
NK Tuškani
NK Krnjak
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Karlovac
NK Dobra Novigrad i Dobri
NK Josipdol
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Županja
NK RAŠK Rajevo Selo
NK Jadran Gunja
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Vinkovci
NK Meteor
NK Šokadija Stari Mikanovci
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Vukovar
NK Mohovo
HNK Radnički Vukovar
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Vukovar
ŠNK Dunav Sotin
NK Rusin Mikluševci
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
HNK Rovišće
NK Ribar Koncanica
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Sisak
ŠNK Mladost Greda
NK Mahovo
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Rakovec
NK Croatia Nova Kapela
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Farkaš Farkaševac
NK Mladost Obedišće
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Kupinec
NK Krašić
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK BSK Brdovec
NK Sveta Jana
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Tomislav Berek
NK Bilo Velika Pisanica
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. Zagrebačka NL
NK Kašina
NK Šparta
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Voloder
NK Jelengrad Gornja Jelenska
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Sisak
ŠNK Češko Selo Petrinja
HNK Petrovec
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Valpovo
NK Dubrava Ivanovci
NK BSK Bizovac
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Kamen Sirč
NK Bilogora Kapela
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Bonk Bebrina
NK ASK Gornji Andrijevci
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Slavonija Bodovaljci
NK Soko 1970 Orubica
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Karlovac
NK Vrlovka Kamanje
NK Petrova Gora Vojnić
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Karlovac
NK Kupa Donje Mekušje
NK Cetingrad
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Županja
NK Budućnost Šiškovci
NK Sloga Račinovci
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Vinkovci
NK Borac Retkovci
NK Slavonac Prkovci
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Toplice Krapinske Toplice
NK Vatrogasac Brezova
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Sisak
NK Hajduk Sela
NK Una-Mladost Hrvatska Dubica
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Sisak
NK AŠK Staro Praćno
NK Gvozd
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Sisak
ŠNK Mladost Greda
NK Mahovo
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Sisak
NK Zeleni Brijeg Sisak
NK Posavina Prelošćica
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK BSK Brdovec
NK Sveta Jana
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 2. Zagrebačka NL
NK Hrašće
NK Čulinec
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Tomislav Berek
NK Bilo Velika Pisanica
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Trnski Nova Rača
NK Brestovac Garešnički Brestovac
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
HNK Rovišće
NK Ribar Koncanica
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Karlovac
NK Ogulin
NK Croatia 78 Žakanje
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Vinkovci
NK Meteor
NK Šokadija Stari Mikanovci
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Vukovar
NK Mohovo
HNK Radnički Vukovar
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Vukovar
NK Tompojevci
HNK Lipovača
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Vinkovci
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci
NK Hajduk Mirko Mirkovci
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
NK Karlovec
NK Struga-Rovokop
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Županja
NK RAŠK Rajevo Selo
NK Jadran Gunja
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Varaždinska
NK Mladost Varaždinske Toplice
NK Čevo Podevčevo
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Đakovo
NK HOŠK Gašinci
NK Slavonija Budrovci
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Sunjski Sunja
NK Sloga Jazavica-Roždanik
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Kupinec
NK Krašić
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Rakovec
NK Croatia Nova Kapela
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Farkaš Farkaševac
NK Mladost Obedišće
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Sisak
ŠNK Češko Selo Petrinja
HNK Petrovec
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. Zagrebačka NL
NK Kašina
NK Šparta
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Voloder
NK Jelengrad Gornja Jelenska
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Valpovo
NK Hajdin Cret
NK Croatia Veliškovci
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Podvinje
NK Dilj Klokočevik
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Splitsko-dalmatinska
NK Prugovo
NK Čaporice-Trilj
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Karlovac
NK Tuškani
NK Krnjak
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Karlovac
NK Dobra Novigrad i Dobri
NK Josipdol
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. Zagrebačka NL
NK Kašina
NK Šparta
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Voloder
NK Jelengrad Gornja Jelenska
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Vukovar
NK Tompojevci
HNK Lipovača
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Vinkovci
NK Borac Retkovci
NK Slavonac Prkovci
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. Međimurska NL
NK Croatia Orehovica
NK Sokol Vratišinec
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Mladost Belec
NK Milengrad 2005 Budinščina
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Kamen Sirč
NK Bilogora Kapela
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Voloder
NK Jelengrad Gornja Jelenska
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
15:30
|
Siamani Bundesliga
Bayern Munich
Wolfsburg
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Toplice Krapinske Toplice
NK Vatrogasac Brezova
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
15:30
|
Finelani Ykkönen
SalPa
TPS
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
15:30
|
Uruguay Primera Division
Rampla Juniors
Vaitafe o Boston
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Sunjski Sunja
NK Sloga Jazavica-Roždanik
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Valpovo
NK Gaj Brođanci
NK Mladost Harkanovci
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Valpovo
NK Jadran Habjanovci
NK Bistrinci
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Valpovo
NK Gaj Brođanci
NK Mladost Harkanovci
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Valpovo
NK Jadran Habjanovci
NK Bistrinci
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Ipu
NK Ostrna
NK Buna
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Beli Manastir
NK Jovan Lazić Bolman
NK Ribar Kopačevo
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:30
|
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga
FK Vinogradar Ledinci
FK Slanobarac Novi Faanoanoa
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Slavonac Gradiste
NK Vrbanja
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Osijek
NK LIO Osijek
NK Laslovo '91
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Osijek
NK LIO Osijek
NK Laslovo '91
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Osijek
NK Goleo Dopsin
NK Sloga Ernestinovo
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Ipu
NK Vatrogasac Kobilić
NK Donja Kupčina
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Osijek
NK Dunav Dalj
NK Elektra Osijek
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Osijek
NK Dunav Dalj
NK Elektra Osijek
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Ipu
NK Brcko Božjakovina
NK Novaki Sveta Nedelja
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Ipu
NK Brcko Božjakovina
NK Novaki Sveta Nedelja
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Željezničar Moravice
NK Goranka Ravna Gora
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga
NK Zmaj Zmajevac
NK Mladost Čeminac
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga
NK Graničar Torjanci
NK Davor Branjina
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga
NK Croatia Branjin Vrh
ŠNK Grozd Kotlina
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga
NK Zmaj Zmajevac
NK Mladost Čeminac
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga
NK Graničar Torjanci
NK Davor Branjina
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga
NK Radnički Mirkovac
NK Luč
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga
NK Croatia Branjin Vrh
ŠNK Grozd Kotlina
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga
NK Croatia Branjin Vrh
ŠNK Grozd Kotlina
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Baranjska liga
NK Zmaj Zmajevac
NK Mladost Čeminac
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
15:30
|
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga
FK Dinamo Budisava
FK Stražilovo Sremski Karlovci
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:30
|
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga
FK Borac Rakovac
FK Borac Novi Faanoanoa
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:30
|
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga
FK Hajduk Gardinovci
FK Obilić Vilovo
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:30
|
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga
FK Borac Rakovac
FK Borac Novi Faanoanoa
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga
FK Hajduk Gardinovci
FK Obilić Vilovo
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Mrkopalj
NK Polet Skrad
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Mrkopalj
NK Polet Skrad
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Zadarska
NK Hajduk Pridraga
NŠK Zemunik Zemunik Donji
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Ipu
NK Posavec
NK Bestovje
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Motičina
NK Radnik Josipovac
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Dračice Đakovo
NK Omladinac Josipovac
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Slavonac Tenja
NK Omladinac Vukojevci
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Gordowa Veliki Grđevac
NK Imsovac
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Gordowa Veliki Grđevac
NK Imsovac
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Gordowa Veliki Grđevac
NK Imsovac
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Ipu
NK Dinamo-Hidrel Novo Čiče
NK Samoborski Otok
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Sloga Borovo
NK Mladost Cerić
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Draganec
NK Zrinski Topolovac
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Draganec
NK Zrinski Topolovac
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Grožnjan-Oprtalj
NK Livade
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Marušići
NK Babići 1947
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Marušići
NK Babići 1947
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Mladost Vođinci
NK Borac Drenovci
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Mladost Vođinci
NK Borac Drenovci
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Istarska
NK Valbandon 72
NK Brtonigla-Nova Vas
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
HNK Fruškogorac Ilok
NK Lovor Nijemci
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
HNK Fruškogorac Ilok
NK Lovor Nijemci
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
15:45
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK Eminovci
NK BSK Biškupci
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
15:45
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK Eminovci
NK BSK Biškupci
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
15:45
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK Eminovci
NK BSK Biškupci
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
15:45
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK Eminovci
NK BSK Biškupci
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
15:45
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK Croatia Donja Obrijež
NK Graničar Bučje
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
15:45
|
Croatia Amateur MŽNL SB-PŽ
NK Omladinac Gornja Vrba
NK Vinogorac Brodsko Vinogorje
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
16:00
|
Potukale Amateur AF Lisboa II Vaega
GD Rio de Mouro
Belenenses
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
16:00
|
Potukale Amateur A.F. Evora Elite League
GD Portel
SC Arcoense
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
16:00
|
Potukale Amateur AF Santarém I Vaega
Atlético Ouriense
ADRC Vasco Gama
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
16:00
|
Potukale Amateur AF Vila Vaega Moni o le mamalu – Fa'asologa A
SC Cumieira
GD Cerva
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
16:00
|
Potukale Amateur A.F. Setubal I Vaega
Manumalo Setúbal B
Faifaiva Costa Caparica
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
16:00
|
Potukale Amateur A.F. Setubal I Vaega
Botafogo FC Cabanas
CO Montijo
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
16:00
|
Potukale Amateur AF Santarém I Vaega
Atlético Ouriense
ADRC Vasco Gama
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
16:00
|
Potukale Amateur AF Lisboa II Vaega
Asosi a Murteiense
Camarate Eagles
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
16:00
|
Potukale Amateur AF Santarém II Vaega
Tramagal
AC Junction
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
16:00
|
Potukale Amateur AF Santarém I Vaega
Fátima Sports Center
GD Samora Correia
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
16:00
|
Potukale Amateur AF Vila Vaega Moni o le mamalu – Fa'asologa A
SC Cumieira
GD Cerva
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
16:00
|
Sepania Amateur Tercera Federación, Vaega 3
Bezana Sports Center
CD Colindres
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
16:00
|
Kuperu 1. Vaevaega
Nea Salamina Famagusta
AEZ Zakakou
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
16:00
|
Sepania Amateur Tercera Federación, Vaega 13
CD Algar
CD Plus Ultra
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
16:00
|
Serbia Mozzart Bet Superliga
FK Partizan
FK Mladost Lučani
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
16:05
|
Kuwait Kuwait Liki
Al-Qadsia
Al Fahaheel
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
16:30
|
Andorra Primera Vaega
CF Atleti Amerika
FC Pas de la Casa
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
16:30
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Tallinna JK Metropol
Tallinna FC Smsraha
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
16:30
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Tallinna JK Metropol
Tallinna FC Smsraha
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
17:00
|
Eleni Stoiximan Super League
PAOK
Olympiacos
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
17:30
|
Polani CLJ
Arka Gdynia U19
Legia Warszawa U19
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
18:00
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Posavac Ruščica
NK Graničar Klakar
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
18:00
|
Pasila Brasileiro Série A, Tamaitai
Kindermann
SC International
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Vaega A
Kalapu Atlético San Telmo
Club Social Deportivo ma Cultural Río Negro
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Vaega B
Club Deportivo ma Social Lux
Asosi Ta'aloga ma Ta'aloga BANCO
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Vaega B
Kalapu Atlético Fisherton
Leones de Rosario FC
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Vaega C
Asociación Civil Sarmiento Fútbol Club
Botafogo Sports Group
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Vaega C
Asociación Civil Club María Reina
Kalapu Ta'aloga Ta'aloga 14 Iuni
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Vaega C
Jorgito Juniors Fútbol Club
Kalapu Atlético Sparta
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Vaega C
A'oga Soka Olimipeka
Polideportivo Country Club San José
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Vaega C
Kalapu Ta'aloga Ta'aloga 14 Iuni
Polideportivo Country Club San José
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Vaega C
Kalapu Atlético Sparta
Asociación Civil Club María Reina
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Vaega C
Botafogo Sports Group
Kalapu del Gran Rosario
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Vaega C
Asociación Civil Club María Reina
Kalapu Ta'aloga Ta'aloga 14 Iuni
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Vaega C
Jorgito Juniors Fútbol Club
Kalapu Atlético Sparta
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Vaega C
A'oga Soka Olimipeka
Polideportivo Country Club San José
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Vaega C
Kalapu Ta'aloga Ta'aloga 14 Iuni
Polideportivo Country Club San José
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Vaega C
Kalapu Atlético Sparta
Asociación Civil Club María Reina
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Vaega C
Botafogo Sports Group
Kalapu del Gran Rosario
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Vaega A
Rosario Central B
Sportivo Fútbol Club
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Vaega A
Club Atlético Unión ma Sociedad Italiana
Rosario Central B
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Vaega C
Jorgito Juniors Fútbol Club
Kalapu Atlético Sparta
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Vaega C
A'oga Soka Olimipeka
Polideportivo Country Club San José
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/12
18:45
|
Italia Serie A.
Atalanta
Roma
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
19:00
|
USA MLS Next Pro
Columbus Crew 2
FC Cincinnati 2
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
19:00
|
USA MLS Next Pro
Minnesota United FC 2
LA Galaxy II
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
19:00
|
USA MLS Next Pro
Taaloga Kansas City II
Colorado Rapids 2
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
19:00
|
USA MLS Next Pro
Minnesota United FC 2
LA Galaxy II
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
19:00
|
Sepania LaLiga
Real Betis
Almería
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
20:00
|
Argentina Amateur Liga Regional Futbol del Sur - Corral de Bustos
CA Vaitafe Plate
Sportivo Isla Verde
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
21:00
|
Pasila Pasila Fa'asologa D
Faʻafefiloi
Iuni o Rondonópolis
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
22:00
|
US National Women's Soccer League
Kansas City i le taimi nei
North Carolina Lototele
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
22:30
|
USA Amateur UPSL Midwest East – Palemia
FK Olimpic Macomb
PASS FC PRO
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/12
22:30
|
USA Amateur UPSL Midwest East – Palemia
FK Olimpic Macomb
PASS FC PRO
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/12
23:00
|
Atenitina Professional Football League
Independiente
Talleres
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
23:00
|
Costa Rica Primera Division, Tamaitai
Puerto Viejo FC
LD Alajuelense
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
23:00
|
Costa Rica Primera Division, Tamaitai
Blue Tsunami FF
Deportivo Saprissa Tamaitai
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/12
23:00
|
Costa Rica Primera Division, Tamaitai
Municipal Pococí
CCdr Perez Seledon
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/13
00:00
|
Jamaica Premier League
Cavalier FC
Arnett Gardens
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/13
03:10
|
Mexico Liga MX, Clausura
Monterrey
Tigres UANL
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/13
10:00
|
Belarus Vysshaya League, Tamaitai
Dyussh-Polesgu
FC Smorgon
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/13
10:00
|
Belarus Vysshaya League, Tamaitai
Dyussh-Polesgu
FC Smorgon
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/13
11:00
|
Vietnam V-Liki 1
Hồng Lĩnh Hà Tĩnh
Faʻafei
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/13
11:00
|
Belarus Vysshaya League, Tamaitai
FK Komel
ABFF WU-19
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/13
12:00
|
Belarus Vysshaya League, Tamaitai
Dinamo Brest
Bobruichanka Bobruisk
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/13
12:00
|
Belarus Vysshaya League, Tamaitai
Dinamo Brest
Bobruichanka Bobruisk
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/13
13:00
|
Belarus Vysshaya League, Tamaitai
Dnepr Mogilev
Zorka-BSU
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/13
13:00
|
Belarus Vysshaya League, Tamaitai
Dnepr Mogilev
Zorka-BSU
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/13
14:00
|
Nouei Vaega 2 Vaega 1
SK Brann II
Brattvåg
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/13
14:00
|
Nouei Vaega 2 Vaega 1
SK Brann II
Brattvåg
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/13
14:00
|
Nouei Vaega 2 Vaega 1
SK Brann II
Brattvåg
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/13
15:00
|
Belarus Vysshaya League, Tamaitai
Dinamo Minsk FC
FC Minsk
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/13
15:00
|
Nigeria NLO Vaega Muamua Liki - Akure Center
Valiant FC
First Bank Football Club
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/13
15:00
|
Belarus Vysshaya League, Tamaitai
Dinamo Minsk FC
FC Minsk
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/13
15:00
|
Belarus Vysshaya League, Tamaitai
Dinamo Minsk FC
FC Minsk
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/13
16:00
|
Nouei Vaega 3, Vaega 2
Amata II
BK II faigata
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/13
16:00
|
Italia Serie A Tamaitai
Juventus
Roma
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/13
16:00
|
Croatia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Hask Sokol Stari Jankovci – Veterani
HNK Vinkovci – Veterani
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/13
16:00
|
Croatia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Hask Sokol Stari Jankovci – Veterani
HNK Vinkovci – Veterani
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/13
16:00
|
Croatia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Hask Sokol Stari Jankovci – Veterani
HNK Vinkovci – Veterani
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/13
16:00
|
Croatia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci – Veterani
NK Slavonac Gradište – Veterani
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/13
16:00
|
Croatia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci – Veterani
NK Slavonac Gradište – Veterani
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/13
16:00
|
Croatia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
HNK Fruškogorac Ilok – Veterani
NK Otok – Veterani
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/13
16:00
|
Croatia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
HNK Fruškogorac Ilok – Veterani
NK Otok – Veterani
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/13
16:15
|
Croatia Amateur Veteran League Zagrebačke Županije Istok
NK Dubrava – Veterani
NK Donja Zelina – Veterani
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/13
17:00
|
Suetena Damallsvenskan
BK Hacken FF
Rosengård
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/13
17:00
|
Nouei Vaega 3, Vaega 3
Gamle Oslo FK
Skeid 2
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/13
17:00
|
Nouei Vaega 3, Vaega 3
Sarpsborg 08 II
Bærum SK
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/13
17:00
|
Polani Ekstraklasa
Radomiak Radom
Ruch Chorzów
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/13
17:30
|
Faroe Islands Premier Liki
Skála ÍF
Havnar Bóltfelag
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/13
19:00
|
Egelani Premier Liki
Aston Villa
Liverpool
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/14
00:30
|
Paraguay Primera Division, Apertura
Guarani
Ta'avale Ti'eti'e solofanua
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/14
10:00
|
Romania Amateur Liki 4 Constanta
CSO Murfatlar
CS Agigea
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/14
10:00
|
Romania Amateur Liki 4 Constanta
CSO Ovidiu
AS Viitorul 20 Cobadin
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/14
10:00
|
Romania Amateur Liki 4 Constanta
CS Farul Tuzla
AS Viitorul Pecineaga
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/14
10:00
|
Romania Amateur Liki 4 Constanta
Știința ACALAB Poarta Alba
CSC Mihail Kogalniceanu
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/14
10:00
|
Romania Amateur Liki 4 Constanta
CS Sparta Techirghiol
CS Năvodari
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/14
10:00
|
Romania Amateur Liki 4 Constanta
CS Poseidon Limanu
AS Portugal Constanța
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/14
10:00
|
Romania Amateur Liki 4 Constanta
CS Medgidia
CS Lumina
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/14
10:00
|
Romania Amateur Liki 4 Constanta
CSO Murfatlar
CS Agigea
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/14
10:00
|
Romania Amateur Liki 4 Constanta
CS Poseidon Limanu
AS Portugal Constanța
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/14
10:00
|
Romania Amateur Liki 4 Constanta
CSO Ovidiu
AS Viitorul 20 Cobadin
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/14
10:00
|
Romania Amateur Liki 4 Constanta
CS Farul Tuzla
AS Viitorul Pecineaga
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/14
10:00
|
Romania Amateur Liki 4 Constanta
Știința ACALAB Poarta Alba
CSC Mihail Kogalniceanu
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/14
10:00
|
Romania Amateur Liki 4 Constanta
CS Medgidia
CS Lumina
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/14
10:00
|
Romania Amateur Liki 4 Constanta
CS Viitorul Harşova
CS Eforie
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/14
10:00
|
Romania Amateur Liki 4 Constanta
CS Sparta Techirghiol
CS Năvodari
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/14
12:00
|
Egelani Amateur Professional Atinae Liki
Barnsley U21
Burnley U21
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/14
12:00
|
Egelani Amateur Professional Atinae Liki
Barnsley U21
Burnley U21
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/14
12:00
|
Egelani Amateur Professional Atinae Liki
Barnsley U21
Burnley U21
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/14
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Dambovita
FC 1976 Potlogi
ACS Recolta Gura Șutii
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/14
15:00
|
Polani III Liga, Vaega 3
Rekord Bielsko-Biała
Odra Bytom Odrzanski
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/14
16:00
|
Finelani Kakkonen, Vaega B
Tampere United
HJS
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/14
16:00
|
Finelani Kakkonen, Vaega B
Tampere United
HJS
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/14
16:20
|
Vaega 1 Saudi Arabia
AL Arapi (SA)
Kalapu Al-Taraji
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/14
16:20
|
Vaega 1 Saudi Arabia
AL Arapi (SA)
Kalapu Al-Taraji
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/14
16:20
|
Vaega 1 Saudi Arabia
AL Arapi (SA)
Kalapu Al-Taraji
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/14
17:00
|
Faroe Islands Premier Liki
B68 Toftir
Ítróttarfelag Fuglafjarðar
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/14
17:00
|
Suetena Vaega 2, Södra Svealand
IK Sleipner
Åtvidabergs FF
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/14
17:30
|
Czech Republic 1. Liki
sparta praha
Baník Ostrava
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/14
18:00
|
Iceland Urvalsdeild, Tamaitai
Þór/KA Akureyri
Fafine Keflavik
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/14
18:00
|
Iceland Urvalsdeild, Tamaitai
Þór/KA Akureyri
Fafine Keflavik
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/14
18:00
|
Iceland Urvalsdeild, Tamaitai
Stjarnan
FH Hafnarfjörður Tamaitai
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/14
18:00
|
Pasila U20 Catariense
Marcílio Dias U20
Araquari U20 Malo
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/14
18:30
|
Egelani Amateur Professional Atinae Liki
Bournemouth U21
Crewe Alexandra U21
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/14
18:30
|
Egelani Amateur Professional Atinae Liki
Bournemouth U21
Crewe Alexandra U21
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/14
18:30
|
Suiselani Super Liki
Kalapu Grasshopper Zürich
Yverdon-Sport FC
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/14
18:30
|
Egelani Amateur Professional Atinae Liki
Bournemouth U21
Crewe Alexandra U21
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/14
19:00
|
Egelani Premier Liki
Tottenham Hotspur
Manchester City
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/14
20:00
|
Sepania LaLiga
Girona
Villarreal
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/14
22:00
|
Amerika i Saute CONMEBOL Libertadores
LDU
Junior Barranquilla
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/14
22:00
|
Amerika i Saute CONMEBOL Libertadores
Penarol
Atlético Mineiro
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/15
01:00
|
Pasila Roraimense
São Raimundo-RR
GAS RR
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/15
01:30
|
Fiti Digicel Premier League
FC Labasa
Rewa FC
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/15
08:00
|
Romania Amateur Liki 5 Constanta
CS Gloria Albești II
CS Negru Vodă
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/15
08:00
|
Romania Amateur Liki 5 Constanta
AS Progresul Osmancea
AS Tutoatasi
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/15
08:00
|
Romania Amateur Liki 5 Constanta
AS Unirea Topraisar
AS Inter Costinești
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/15
08:00
|
Romania Amateur Liki 5 Constanta
AS Viisoara
AS Șoimii Topraisar
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/15
08:00
|
Romania Amateur Liki 5 Constanta
CS Gloria Albești II
CS Negru Vodă
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/15
08:00
|
Romania Amateur Liki 5 Constanta
AS Unirea 23 Cobadin
AS Voinţa Siminoc
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/15
08:00
|
Romania Amateur Liki 5 Constanta
Luceafărul Amzacea
AS Constructorul Topraisar
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/15
08:00
|
Romania Amateur Liki 5 Constanta
AS Unirea Topraisar
AS Inter Costinești
|
Au uma e lua e sikoa
|
05/15
08:00
|
Romania Amateur League 5 Prahova
CS Scorţeni Bordeni
ACS Viitorul Puchenii Mari
|
Sili atu i le 1.5 sini
|
05/15
11:00
|
Czech Republic U19 Vaega Muamua
MFK Karviná U19
Baník Ostrava U19
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/15
13:00
|
Armenia Muamua Liki
Noa Yerevan 2
Onor
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/15
13:00
|
Slovakia U19
MFK Ružomberok U19
ŠK Slovan Bratislava U19
|
Sili atu i le 2.5 sini
|
05/15
13:00
|
Armenia Muamua Liki
Noa Yerevan 2
Onor
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|
05/15
13:00
|
Eleni Betsson Super League 2
Chania FC
Ilioupoli
|
Sili atu i le 0.5 sini – Sini Afa Muamua
|