Belgija – Jupiler Pro League
Datum: ponedeljek, 2. november 2024
Začetek ob 19:45 UK / 20:45 CET
Prizorišče: Regenboogstadion (Waregem).

Waregem je v tej sezoni v zadnjih petih tekmah v nizu zmag. Imajo niz treh porazov po porazu v gosteh s 3:0 proti Oostendeju zadnjič v tej sezoni.

Kortrijk ima v letošnji sezoni na prvenstveni lestvici 7 točk prednosti pred domačo ekipo. Ekipa je v zadnjih treh tekmah doživela le en poraz in bo na zadnji tekmi na koledarju spet računala na poraz doma z 1:3 proti igralcem, kot je Anderlecht.

Zulte Waregem proti Kortrijku medsebojni obračun (h2h)

• Le ena od zadnjih desetih tekem se je končala z remijem.
  • Gostujoča ekipa je neporažena že sedem tekem.
  • Prejšnje srečanje se je končalo z neodločenim izidom 2-2.
  • Obe ekipi sta zadeli na treh od zadnjih petih tekem.
  • Gostitelji na zadnjih treh srečanjih doma niso zmagali.

Zulte Waregem vs Kortrijk Napoved

Zulte Waregem preživlja serijo prvenstvenih porazov, kar jim bo preprečilo nastop na naslednji tekmi, kljub prednosti igranja doma. Z njihovimi zadnjimi tremi domačimi tekmami, ki so se končale s porazi z dvema praznima goloma, je njihova uporaba prednosti na sredini vprašljiva.

Medtem je Kortrijk izgubil le eno od zadnjih petih tekem na koledarju. Na zadnjih dveh gostovanjih so bili neporaženi in so v dobri formi, tako da bodo vsekakor podpirali gostujočo ekipo. Poleg tega je De Kerels neporažen v zadnjih sedmih tekmah h2h z gostitelji.

Glede na te statistike bo dvojna možnost, ki daje prednost Kortrijku, verjetno najboljša stava za igralce, da bi zaslužili dostojne donose v varnejših pogojih igre. Poleg tega tekma postaja nizka, saj favoriti dosegajo povprečno 1,2 zadetka v ligi. Zato bo namig za manj kot 3,5 gola služil kot gol za ponedeljkov obračun.