Rusija – Premier League
Datum: ponedeljek, 14. september 2024
Začetek ob 16:30 UK / 17:30 CET
Prizorišče: Gazprom Arena (Sankt Peterburg).

Po osvojitvi naslova v pretekli sezoni bo Gazprom Arena priča obračunu med Zenitom in Arsenalom iz Tule v še eni ruski premier ligi v tej sezoni.

Vsaka ekipa je imela v tej sezoni šest tekem. Z le enim porazom doslej je Zenit na poti do novega naslova v tej sezoni. Zaostajali bodo pri remiju brez golov na gostovanju pri Lokomotivi iz Moskve.

Arsenal Tula je medtem zdrsnil še bolj na dno lestvice. Ekipa ima le 5 točk v 6 odigranih tekmah, zahvaljujoč 1 zmagi in 2 remijem v tem obdobju. Na obisk bodo prišli po načrtovanem domačem porazu proti Spartaku iz Moskve z 2:1.

Zenit proti Arsenal Tula medsebojni obračun (h2h)

• Domačin je zabeležil sedem od skupno devetih zmag.
  • Prejšnje srečanje je Zenitu prineslo zmago v gosteh z 0:1.
  • Obe ekipi sta dosegli tri od zadnjih petih tekem.
  • Le ena od zadnjih petih iger se je končala z remijem.
  • Gostitelji so v šestih domačih tekmah izgubili le enkrat.

Napoved Zenit proti Arsenal Tula

Zenit je zdrsnil z vrha lestvice, ko je njihov niz štirih zaporednih zmag na začetku sezone iztiril poraz v gosteh proti moskovskemu Dinamu.

Ker so izgubili le eno tekmo in glede na to, da so se vrnili na pravo pot izenačeno od zadnje tekme, bodo levi imeli prednost, vsaj v kateri koli polovici tekme.

Kljub temu Zenitersov ni na njihovem seznamu strelcev, saj so doslej dosegli le 10 ligaških golov. Njena obramba ostaja nedotaknjena z le tremi prejetimi zadetki v istem obdobju.

Arsenal Tula je dosegel 6 golov in prejel 8 v zameno, tako da noben BTTS ne bo primerna možnost za stavnice, skupaj z napitnino za manj kot 3,5 golov v XNUMX minutah.