💡Neposredni vir iz LEAGUELANE.com. Za dnevne donosne nasvete obiščite njihovo povezavo PREMIUM NAPOVEDI.

Anglija – prvenstvo
Datum: sreda, 11. december 2019
Začetek ob 19:45 UK / 20:45 CET
Lokacija: stadion DW (Wigan).

Prvi na lestvici, West Brom, bo verjetno iskal lahko zmago, ko bo gostoval pri Wiganu na stadionu DW.

Wigan Athletic proti West Brom medsebojni obračun (h2h)

• Gost je dodal tri od zadnjih petih zmag v njunih obračunih.
  • Prejšnje srečanje je Albionom zagotovilo domačo zmago.
  • Gostitelji so od leta 2003 doma štiri zmagali in dva izgubili.
  • West Brom še ni premagal Wigana na tukajšnji ligaški tekmi.

Napoved Wigan Athletic proti West Brom

Nove tri točke bi Wigan dvignile iz območja izpada, a zdi se, da se to na dogodku verjetno ne bo zgodilo.

Nedavni poraz z 2:1 v gosteh proti Lutonu je bil njihov četrti poraz v zadnjih petih ligaških tekmah.

Laticsi niso zmagali na osmih tekmah v koledarju kampanje. Poleg tega je njihova edina zmaga nedavno prišla proti Nottingham Forestu.

Tudi z domačo prednostjo bo Wigan v bekhendu, saj je izgubil zadnje tri zaporedne domače tekme.

Poleg tega je na 18 tekmah dosegel le 20 golov, v istem obdobju pa jih je prejel 33.

Medtem je West Brom na svojem sanjskem nizu sezone. V upanju na napredovanje v najvišjo ligo so Albioni v nizu desetih tekem brez poraza v tekmovanju.

Medtem pa bi še tri točke povečale točkovni zaostanek za Leedsom na prvenstveni lestvici.

Albioni so v 41 tekmah dosegli 20 golov, a so jih v tem procesu prejeli le 20.

Poleg tega je do danes na 13 gostovanjih dosegel 10 golov. Zato lahko računamo, da bodo domači dosegli več kot 2,5 zadetka na tekmi.

Poleg tega je gost izgubil le enkrat na potovanju, in to proti Leedsu. Poleg tega so Albions neporaženi na zadnjih štirih gostovanjih.

Kot tak ima gostitelj veliko manj nadzora nad izidom igre v primerjavi z obiskovalci. Glede na uspešnost in skupno ligaško lestvico je West Brom najboljši, da zmaga.