Datum: nedelja, 1. november 2024
Začetek ob 20:00 UK / 21:00 CET
Lokacija: stadion Ceramic (Villareal).

Villarreal je izgubil le eno od svojih sedmih ligaških tekem v tej sezoni in je pred nedeljskim obračunom v La Ligi v dobri formi.

Gostitelji so do zdaj na svojem koledarju osvojili 12 točk iz treh zmag in remija.

Prejel ga bo po remiju brez golov v gosteh pri napredovalem Cádizu, zadnjič v ligi.

Real Valladolid je z nizom zaporednih zmag v tej sezoni zdrsnil na dno lestvice.

Štirje od njihovih sedmih nizov brez zmage so se končali z zaporednimi porazi in so v ligi s tremi točkami iz treh neodločenih rezultatov v tej sezoni.

Ekipa bo v zadnji prvenstveni tekmi na koledarju gostovala pri ekipi z domačim porazom z 0:2 proti CD Alavés.

Iz oči v oči Villarreal proti Valladolidu (h2h)

• Dve od zadnjih treh iger sta se končali z remijem.
  • Domačin je zabeležil tri od zadnjih petih skupnih zmag.
  • Obe ekipi sta zadeli le na enem od zadnjih petih srečanj.
  • Prejšnje srečanje se je končalo z izidom 1-1.
  • Obiskovalec je bil uspešen le pri enem od zadnjih štirih obiskov.

Napoved Villarreal proti Valladolid

Villarreal ima v prvenstvu serijo štirih tekem brez poraza, z izmenično zmago in remijem. Gostitelji imajo na lestvici letošnje sezone devet točk prednosti pred gosti. Z nasprotnikom na dnu razpredelnice ni dvoma, da se tekma obrača v polno zmago doma.

Domača ekipa na tekmi uživa prednost domačega igrišča in niz štirih zaporednih domačih zmag na vseh večjih tekmovanjih v koledarju bo domači ekipi pomagal izkoristiti svojo prednost. Vseeno sta na zadnjih petih domačih tekmah obe ekipi dosegli gol v devetdesetih minutah.

Medtem pa Valladolid v zadnjih sedmih ligaških tekmah ni zmagal na nobeni tekmi na koledarju. Gostje so na zadnjih desetih tekmah v gosteh dosegli le eno zmago. Po tako slabem nastopu na gostovanju Pucela ne bi smel predstavljati nevarnosti za gostitelje.

Glede na statistiko bo domača zmaga v polnem času verjetno najboljša stava za igralce na tekmi. Poleg tega bo nasvet Villarrealu, naj zmaga v enem od polčasov tekme, prav tako prišel prav za spodoben izkupiček iz tekme.