💡Neposredni vir iz LEAGUELANE.com. Za dnevne donosne nasvete obiščite njihovo povezavo PREMIUM NAPOVEDI.

Danska – Super liga
Datum: petek, 30. oktober 2024
Začetek ob 18:00 UK / 19:00 CET
Lokacija: stadion Vejle (Vejle).

Vejle je v tej sezoni zasedel prvo mesto na lestvici Superlige, tako kot se je prebil na vrh. Domačin ima 13 točk iz dosedanjih 6 ligaških tekem, s 4 zmagami in remijem. Prejeli bodo po nizu treh zmag, potem ko so zadnjič zmagali v gosteh z 1:3 proti Aalborgu.

Randers ni uspel zmagati na otvoritvi sezone. Gostje v letošnji sezoni niso zmagali že pet tekem, v zadnjih tednih so doživeli štiri zaporedne poraze. Ekipa bo na obisk prišla po domačem porazu z 1:2 proti Sonderjyskeju na prejšnji ligaški tekmi, ki je na programu.

Vejle proti Randersu Iz oči v oči (h2h)

• Gost je na zadnjih treh tekmah neporažen.
  • Konji so zabeležili štiri od zadnjih petih skupnih zmag.
  • Le eno od zadnjih petih srečanj se je končalo z remijem.
  • Obe ekipi sta zadeli le na dveh od zadnjih petih tekem.
  • Prejšnje srečanje je Konjem prineslo domačo zmago z 2-0.

Vejle proti Randersu Napoved

Vejle vodi na sedanji lestvici danske superlige, kar izboljša moralo igralcev v napredovalem moštvu na sredini. Domači so v dosedanjem delu v povprečju dosegli 2,6 gola, prejeli pa 10 golov na vseh 6 tekmah v programu.

Druga stvar, ki jo morate imeti v mislih, je, da so imeli Redsi težave z visokimi rezultati na vseh svojih domačih tekmah v tem delu sezone. Trije domači poskusi so prinesli vsaj 4 zadetke. To zagotavlja afero z visokim številom točk, tako da bo nasvet za 2,5+ golov deloval odlično v vratarjevem prostoru.

Napredovanje je Vejletova edina slaba stran. Vendar Randers ni v najboljši formi, da bi se soočil z najvišjimi položaji v sezoni. Zadnji dve prvenstveni tekmi je izgubil, v devetdesetih minutah pa ni dosegel niti zadetka.

Na podlagi te statistike bo gostitelj verjetno ustvaril več priložnosti v igri. Zato bo dvojna priložnost v korist Vejle Boldkluba verjetno najboljša stava za igralce.