Španija – La Liga
Datum: sobota, 3. oktober 2024
Začetek ob 20:00 UK / 21:00 CET
Prizorišče: stadion Mestalla (Valencia).

Valencia je na začetku nove sezone pokazala mešano formo. In doma so netopirji neporaženi na obeh tekmah v tej sezoni.

Prejšnje srečanje je bilo v gosteh in je premagalo Real Sociedad z rezultatom 0-1. To je bila njihova druga zmaga v štirih tekmah nazadnje v šovu.

Betis je sezono začel z dvema zaporednima zmagama s po eno prazno mrežo. Njihova prva tekma je bila v gosteh in na tej tekmi so premagali Alaves z 0:1.

Kasneje so zmagali na domači tekmi, potem pa sta bila dva zaporedna poraza proti Big Greens. Moštvo bo gostovalo po porazu v gosteh s 3:0 proti Getafeju, zadnjič v sezoni.

Medsebojni obračun med Valencio in Real Betisom (h2h)

• Domačin je zabeležil štiri od zadnjih petih skupnih zmag.
  • Prejšnje srečanje je prineslo domačo zmago Bats z 2-1.
  • Obe ekipi sta zadeli na štirih od zadnjih petih tekem.
  • Le ena od zadnjih petih ligaških tekem se je končala z remijem.
  • Gostitelji so doma neporaženi že štiri tekme.

Valencia proti Real Betis Napoved

Stadion Mestalla bo priča še eni predstavi, ko se bodo netopirji na sredini pomerili z Real Betisom. Slednji sta bili v zadnjih devetih srečanjih h2h uspešni le enkrat. Na podlagi tega lahko domnevamo, da bo domača ekipa z domačo prednostjo verjetno favorit za zmago.

Valencia izkorišča prednost igrišča in je od leta 1990 proti Betisu izgubila le enkrat doma. V tem dolgem obdobju so gostje storili vse, kar so lahko, a nikoli niso imeli sreče. Ker so v nizu porazov, se to kot kaže ne bo spremenilo niti na naslednji tekmi.

Da smo na varni strani, bo dvojna priložnost za naklonjenost Valencie na tekmi verjetno najboljša stava za igralce, da zaslužijo dostojne donose. Poleg tega lahko pričakujemo nekaj zadetkov na tekmi, saj sta na zadnjih dveh tekmah doma za Netopirje obe ekipi dosegli zadetek.

Na podlagi teh statističnih podatkov vam bo nasvet za več kot 1,5 gola verjetno prišel prav. Poleg tega bo namig za BTTS sledil tudi iz vratnice, saj imata oba dobro verjetnost v devetdesetih minutah na igrišču Valencie.