nemška bundesliga
Datum: torek, 17. december 2019
Začetek ob 19:30 UK / 20:30 CET
Prizorišče: Stadion An der Alten Försterei (Berlin).

Union Berlin bo gostil Hoffenheim v drugem obračunu Bundeslige. Domače moštvo je favorit na tekmi glede na ligaško uspešnost in prednost domačih.

• Stanje forme Union Berlin: 15 tekem – 6 zmag – 2 remija – 7 porazov – 20 točk.
  • Forma Hoffenheima: 15 tekem – 6 zmag – 3 remiji – 6 porazov – 21 točk.

Union Berlin proti Hoffenheimu (h2h).

Ekipi se pred kratkim nista srečali.

Union Berlin proti Hoffenheim Napoved

Nedavni niz dobre forme Union Berlina v zadnjih osmih tekmah Bundeslige kaže na obetavno stran gostiteljev.

Nedavni remi s Paderbonom v gosteh (1:1) je zaznamoval njihovo četrto tekmo brez poraza v zadnjih petih tekmah. Poleg tega so s tem za evropskimi kvalifikacijskimi mesti zaostali pet točk.

So pa doma močni. Očitno so bile v zadnjih petih zmagah štiri čiste, vključno z zadnjima doma.

Zato bo Union Berlin doma težko premagati.

Medtem je Augsburg na nedavnem gostovanju pri Hoffenheimu doživel tretji poraz v zadnjih petih tekmah.

Poleg tega bo obiskovalec odpotoval na gostovanje s svojim prejšnjim potovanjem in s 3-1 porazil nasprotnike, kot je RB Leipzig.

Razen tega je bil Hoffenheim neporažen na štirih gostujočih tekmah, ki so vodile do tega poraza. Tako lahko pričakujemo bližnje srečanje v Berlinu.

Kljub temu, da je po 10 letih napredovala ekipa v mešanici nižjega ranga, je Union Berlin pokazal boljšo zbranost v primerjavi s prekaljenimi ekipami v kampanji.

Torej lahko vdremo v gostitelja, da bo dobro deloval. Ker je gost močan tudi v sporu, tudi tega ne gre zavreči. Zato je varneje iti z dvojno priložnostjo v igri.

Poleg tega je Union Berlin na 19 tekmah dosegel le 15 golov. Medtem je Hoffenheim v istem obdobju dosegel 21 golov.

Kljub temu so gostitelji prejeli le 9 od 20 golov, ki so jih skupaj prejeli doma. Tako lahko pričakujemo, da bo domača obramba zadržala goste.

Zato obstaja možnost nizkega rezultata, ki ne presega 3,5 gola v devetdesetih minutah.