Italija Serie A
Datum: nedelja, 8. november 2024
Začne se ob 14. uri v Veliki Britaniji
Prizorišče: Olimpijski stadion Grande Torino, Torino.

Torino je končno prekinil nezaželeni niz v Serie A, ko je v sredo premagal Genoo (1-2), s čimer želi še naprej izboljševati svojo predstavo, medtem ko nadaljuje natrpan urnik z domačim obračunom proti Crotoneju. Ekipa je še vedno v območju izpadanja in eno točko zaostaja za Spezio na 17. mestu, ki si obupano prizadeva, da bi v nedeljo štela dobra priložnost.

Toro je bil v zadnji tretjini v odlični formi in zdaj končno izkorišča, Andrea Belotti pa je na vrhu s štirimi goli od šestih od reprezentančnega premora oktobra. Zdaj upajo, da bo tako tudi ostalo, in vidimo, da to počnejo kljub očitni potrebi po izboljšanju zadnjega dela in ohranjanju stabilnega rezultata.

Crotone je sam dosegel gole, vendar sedijo zadaj, saj že od začetka vidijo podobne težave na zadku. Na zadnjih dveh tekmah Serie A so prejeli šest golov in se umaknili iz Coppa Italia s porazom proti SPAL-u po enajstmetrovkah po remiju 1-1. Cagliari (4-2) in Atalanta (1-2) imata obe točki v prvenstvu in narediti več proti Torinu bi lahko bila zelo težka naloga.

Torino proti Crotone Milanu medsebojni obračun

Torino je premagal Crotone (4-1), ko sta se ekipi nazadnje srečali aprila 2018.

Crotone ni premagal Tora od njihovega dvoboja v Serie B leta 2010.

Videli smo tri zmage Torina in dva remija v zadnjih petih medsebojnih obračunih s skupno devetimi goli v zadnjih dveh.

Napoved Torino vs Crotone

V nedeljo pričakujemo še eno razburljivo tekmo, vendar vidimo, da Torino gradi te rekorde. Podprli jih bomo, da bodo končno povezali dve zaporedni zmagi in zdi se, da je izbira 2.05 najboljša vrednost na trgu. Videti je, da so na začetku pokazali več, kot je bilo predvideno, in vidimo, da je Toro to ujel.

S tem v mislih smo videli, da so prejeli veliko golov in Crotone bi moral imeti možnost vplivati. Zato tudi stavimo na tekmovanje z visokimi rezultati in podpiramo več kot 2,5 gola FT in BTTS ob 2,00. Gostje redno dosegajo zadetke in zagotovo ne želijo biti lahke race v Torinu.