Nizozemska – Eerste Divisie
Datum: petek, 4. december 2024
Začetek ob 17:45 UK / 18:45 CET
Prizorišče: Rabobank IJmond Stadion (Velsen-Zuid).

Telstar se je po nedavnem dvojnem porazu vrnil v ligo. Gostitelji so zmagali na zadnjih dveh tekmah zapored in se tako povzpeli na sedmo mesto lestvice.

Poskušali bodo nadgraditi zmago v gosteh z 1-2 proti Jong Utrechtu zadnjič v tej sezoni.

Cambuur je v tej sezoni na vrhu lestvice s 34 točkami na 14 ligaških tekmah. Gost je v tej sezoni izgubil le 2 tekmi.

V tej sezoni so v nizu štirih zmag, potem ko so v prejšnji tekmi v gosteh zmagali z 1:0 proti Jong PSV.

Telstar proti Cambuurju medsebojni obračun (h2h)

• Prejšnje srečanje je Cambuurju prineslo zmago v gosteh z 0-2.
  • Nobeno od njunih zadnjih sedmih srečanj se ni končalo z remijem.
  • Obiskovalec zabeleži devet od zadnjih desetih skupnih zmag.
  • Obe ekipi sta zadeli na šestih od zadnjih desetih tekem.
  • Domačin ima na zadnjih šestih tekmah doma le eno zmago.

Telstar vs Cambuur Napoved

Nobenega dvoma ni, da bo tekma v celoti zmagala v gosteh nad splošno formo gostujoče ekipe v tej sezoni. Gost je bil dosleden skozi celotno sezono in je izgubil le dvakrat, medtem ko je Telstar pravkar okreval po dvojnem porazu na svojem urniku.

Domači izkoriščajo prednosti igrišča, zadnji dve zmagi pa jim bosta dvignili samozavest na sredini. Pričakujemo lahko, da bodo na neki točki tekme spodkopali obrambo vodilnega, zato je BTTS verjetno primerna možnost v vratarjevem prostoru.

Prav tako ne pričakujte nič manj kot afero z visokimi zadetki, ko se obe ekipi odpravita na naslednjo tekmo po nizu zmag. Torej bo nagnitev nad 2,5 gola verjetno najboljša stava za igralce, skupaj z namigom, da Cambuur zmaga polni čas s kvoto 1,44 za dostojne donose.