angleško prvenstvo
Datum: torek, 11. februar 2024
Začne se ob 19 v Veliki Britaniji
Lokacija: Stadion Liberty, Swansea

Swanseajeva forma in uvrstitev še naprej padata. Ena najbolj priljubljenih ekip v Walesu je v zadnjih tednih igrala presenetljivo slabo, saj je na zadnjih treh tekmah osvojila le eno točko.

Ali se lahko črni niz končno konča med akcijo sredi tedna doma proti QPR? Posredniki menijo tako in ponujajo 2,00 možnosti, da bo Swans zmagal.

QPR je bila v tej sezoni ena bolj nekonstantnih ekip v prvenstvu, zato bo zanimivo videti, kdo bo zmagal tukaj.

Na srečo domačih navijačev QPR preživlja še večji padec, saj je izgubil štiri tekme zapored proti Sheffield Wednesdayju, Blackburn Roversu, Bristol Cityju in Huddersfield Townu. Vendar jih ti porazi niso drago stali, saj zaostanek za ekipami v coni izpada ostaja velik, kar devet točk. QPR je v tej sezoni v gosteh zmagal pet in izgubil devet tekem.

Moštvu Steva Cooperja na Libertyju leta 2024 ne kaže slabo. Swansea je zmagal na treh od zadnjih petih ligaških tekem tukaj, premagal je Middlesbrough, Charlton Athletic in Wigan. Edini poraz je bil nedavni proti Derby Countyju z 2-3 FT.

Swansea proti QPR: dvoboj

Ti dve ekipi sta se v tej sezoni srečali že dvakrat. QPR je v pokalu FA s 5:1 razbil valižanskega predstavnika, ligaško tekmo pa doma izgubil z 1:3. Pet od zadnjih sedmih neposrednih obračunov se je končalo s tremi ali več goli.

Swansea proti QPR: Napoved

Spet pričakujemo veliko akcije. Vedno so bili prisotni goli, ko sta se ti dve ekipi križali. QPR se je izognil porazu na dveh od zadnjih treh tekem in stavili bomo na njih, da bodo ta niz podaljšali.

Nad 2,5 FT je tudi dobra možnost, če upoštevamo, da se je 20 od 31 iger končalo z več kot 2,5 FT za QPR.

Swansea proti QPR: stavni nasveti