Swansea – Millwall statistika

Bwin nasveti in napovediSwansea – Millwall napovedi

Swansea – Millwall Nasveti in kvote. 3. oktober, 15:00 ANGLA: Championship – 4. krog.

• Swansea City je svojo ligaško kampanjo začel brez poraza na treh tekmah (G2, L1) in še ni prejel zadetka. So tudi edini klub v ligi, ki še ni prejel rumenega kartona, in ker so na svojih petih od zadnjih šestih tekem v H2H proti Millwallu dosegli manj kot 2,5 gola, so lahko podčrtani v številnih različnih meritvah.
  • Lansko sezono je Swansea dosegel le dva ligaška zadetka doma po 75. minuti, a je imel tudi drugo največje (skupaj) število remijev na domačih tekmah (13). Njihov domači "razpon golov" je tako ali tako zmeren, pri čemer je Swansea prejel 2+ golov samo enkrat na 15 tekmah lokalne lige, vendar je dosegel 3+ gole le dvakrat.
  • Na splošno je Millwall že nekaj časa težko premagati, saj je izgubil le štiri od prejšnjih 18 ligaških tekem (G7, D7, L4), pri čemer so samo štiri priča več kot 2,5 gola. Še več, šef Millwalla Gary Rowett se osebno rad sooči s Swanseajem, saj se je izognil porazu v svojih prejšnjih treh H2H srečanjih (G2, D1), pri čemer sta oba zmagala z 1-0.
  • Levi so zmagali v petih od zadnjih devetih dvobojev v ligi v gosteh (G5, D2, L2), sedem zmag in neodločenih rezultatov pa je pustilo prazen gol. Čeprav pogosto zmagujejo na tesnih tekmah, je njihovih zadnjih pet ligaških porazov v gosteh v povprečju doseglo relativno visokih 4,20 gola na tekmo.
  • Igralci na ogled: Swansea je zmagal na zadnjih petih domačih ligaških tekmah, na katerih je dosegel Andre Ayew, vključno s štirimi zadetki po 60 minutah.
  • Igralec Millwalla Jed Wallace je za svoj klub zadel na zaporednih prvenstvenih tekmah, medtem ko je sedem od zadnjih devetih prvenstvenih golov dosegel v gosteh.
  • Ključna statistika: Millwall je v zadnji sezoni prejel najmanj golov v gosteh v zgornji polovici divizije (povprečno 0,30 na tekmo).
Heads-up tekma: SWANSEA – MILLWALL
30/06/20 CHA Millwall Swansea 1: 1
23.11.19 CHA Swansea Millwall 0: 1
09.02.19 CHA Swansea Millwall 1: 0
01.09.18 CHA Millwall Swansea 1: 2
30.04.11 CHA Millwall Swansea 0: 2