Stoke – Brentford Napovedi in nasveti

Bwin nasveti in napovediStoke – Brentford Napovedi

Stoke – Brentford Nasveti in kvote. 24. oktober, 15:00 ANGLA: Championship – 7. krog.

Predogled Stoke proti Brentfordu

• Stoke City pod Michaelom O'Neillom kaže nekaj prave odpornosti, saj je v zadnjih treh tekmah remiziral tri od enega poraza. Kljub temu, da je Stoke od O'Neillovega prihoda doma zadržal deset golov, je Stoke dvakrat v tej sezoni dosegel natanko dva zadetka na šestih domačih tekmah v istem obdobju.
  • Z gostitelji, ki so zmagali z 1-0 na ustrezni medsebojni tekmi prejšnje sezone, je pri vsaki od zadnjih štirih zmag Stokea v domači ligi, potem ko je ohranil prazen gol, odločilni dogodek prišel pred HT. Namen Pottersovih je dodatno okrepljen z visoko 60-odstotno stopnjo zmag na tekmah lokalne lige, ki so bile vpisane kot zunanje stave od začetka sezone 2019/20.
  • Ker je dosegel dva ali več golov v 70,0 % svojih desetih nastopov v vseh dosedanjih tekmovanjih (90 minut: G5, L3, L2), je Brentford videti vreden nasprotnik. Poleg tega je Brentford dosegel svoj prvi zadetek v štirih zaporednih tekmah, kar dodatno prispeva k dejstvu, da je 72,73 % od zadnjih 11 H2H v vseh tekmovanjih doseglo skupno manj kot 2,5 gola.
  • Brentford uživa v nizu štirih iger brez poraza v vseh tekmovanjih, vendar boste vedeli, da niso poškodovali Stokea v nobeni od svojih zgodovinskih 13 H2H od leta 1936 (D4, L9), izgubili pa so na štirih od zadnjih petih gostovanj v Ceramics. Poleg tega je gostujoči trener Thomas Frank tri od zadnjih petih gostovanj videl, da je njegova ekipa izgubila z enim golom razlike.
  • Igralci, ki si jih morate ogledati: Nick Powell iz ekipe Stoke je zadel na dveh od zadnjih treh prvenstvenih tekem in glede na to, da je pred kratkim zadel z glavo, boste vedeli, da je Brentford zadnjič prejel gol z glavo.
  • Ivan Toney iz Brentforda je zadel na štirih zaporednih ligaških tekmah in na vsaki od zadnjih treh tekem dosegel pol dvojčka.
  • Vroča statistika: od avgusta 2019 je Stoke pri vsakem od zadnjih devetih ligaških porazov trpel po točno eni uri.
Heads-up tekma: STOKE – BRENTFORD
18.07.20 CHA Predsednik Brentford 1: 0
01.04.20 FCC Brentford Predsednik 1: 0
21.09.19 CHA Brentford Predsednik 0: 0
01.12.19 CHA Brentford Predsednik 3: 1
11.08.18 CHA Predsednik Brentford 1: 1