💡Neposredni vir iz LEAGUELANE.com. Za dnevne donosne nasvete obiščite njihovo povezavo PREMIUM NAPOVEDI.

Belgijska Jupiler liga
Datum: sobota, 17. oktober 2024
Začetek ob 19:45 UK / 20:45 CET
Prizorišče: Stade Maurice Dufrasne (Liège).

Standard Liege je ob koncu sezone v ligi Jupiler v mešani formi. Na zadnjih petih prvenstvenih tekmah imajo le tri zmage, vsak pa remi in poraz.

Prejšnje srečanje je bilo v gosteh in je premagalo Charleroi z rezultatom 1-2.

Club Brugge je pripravljen to sezono ohraniti nedotaknjen naslov, potem ko je bil v pretekli sezoni okronan za prvaka. Njihov zmagoviti niz v zadnjih petih tekmah kampanje je dokaz njihove močne forme.

Ekipa bo gostovala po domači zmagi s 3:0 nad Anderlechtom na zadnji prvenstveni tekmi.

Medsebojni dvoboj (h2h) Standard Liege proti Club Brugge

• Njuna zadnja srečanja sta se končala z remijem.
  • Obiskovalec zabeleži tri od zadnjih petih skupnih zmag.
  • Obe ekipi sta zadeli na eni od zadnjih petih tekem.
  • Prejšnje srečanje se je končalo z remijem brez golov.
  • Domačin je na zadnjih šestih srečanjih neporažen doma.

Napoved Standard Liege proti Club Brugge

Liège se bo zanašal na svojo tekočo prednost na tekmi in je v zadnjih petih tekmah dosegel in prejel gol brez poraza v skupnem razporedu.

Podprli smo prvake prejšnje sezone, da so dosegli vsaj en gol v nizu petih zmag v ligi. Zato je BTTS verjetno idealna izbira za stavnice.

Z nizom petih zmag v tej kampanji bo Club Brugge vodil v naslednjem dvoboju na Stade Maurice Dufrasne v soboto.

Gostje so na zadnjih treh ligaških tekmah v svojem koledarju ohranili dve prazni mreži. To zagotavlja močno obrambo za gostujočo stran, zato je nasvet za Club Brugge, naj zmaga v enem od dveh polčasov tekme, verjetno najboljša stava za igralce.