Škotska – Premiership
Datum: petek, 6. november 2024
Začetek ob 19:45 UK / 20:45 CET
Prizorišče: Simple Digital Arena (Paisley).

To je bila preizkušnja za St. Mirren v Premiershipu, niz petih porazov v sezoni pa je razočaral gostitelje pred petkovim obračunom. Gostitelji bodo po porazu z 2:1 na gostovanju pri Aberdeenu zadnjič na koledarju lige.

Dundee United bi lahko izkoristil padec gostiteljev v ligi. Gostje so izgubili le eno od zadnjih petih srečanj in imajo devet točk prednosti pred Buddiesi za mizo. Ekipa bo na obisk prišla po domači zmagi nad Ross Countyjem z 2:1 v tej sezoni.

St Mirren proti Dundee United medsebojni obračun (h2h)

• Gostujoča ekipa je neporažena že pet tekem.
  • Prejšnje srečanje je prineslo domačo zmago z 2-1 za Terrors.
  • Obe ekipi sta zadeli na treh od zadnjih petih tekem.
  • Dve od zadnjih treh tekem sta se končali z remijem.
  • Obiskovalec zabeleži štiri od zadnjih petih skupnih zmag.

St Mirren proti Dundee United Napoved

Porazni niz St. Mirren bi moral dati gostujoči ekipi rahlo prednost. Gostitelji imajo prednost igrišča, a so izgubili zadnje tri tekme doma v Premiershipu.

Vendar bo Jim Goodwin poskušal nadgraditi svoje zadnje zmage v ligaškem pokalu. Toda izboljšanje morale ligaških igralcev je verjetno dolg cilj glede na njihov trenutni padec forme.

Dundee United je neporažen na zadnjih štirih tekmah sezone, skupaj s tremi tekmami zapored. Obiskovalec ima močno formo, ki je bila uspešna proti gostitelju v zadnjih petih srečanjih h2h.

Upoštevajoč to statistiko, bo dvojna možnost, da bo naklonjen Dundee Unitedu, verjetno najboljša stava za igralce stav, da bodo dosegli dostojne donose na tekmi.