Škotska – Premiership
Datum: petek, 6. november 2024
Začetek ob 19:45 UK / 20:45 CET
Lokacija: McDiarmid Park (Perth).

sv. Johnston ima v tej sezoni težave v ligi in je do zdaj zbral le 11 točk na 12 tekmah. Na zadnjih dveh tekmah so neporaženi in bodo gostitelji po remiju brez golov doma proti Dundee Unitedu na koledarju.

Kilmarnock je končno nekoliko napredoval v kampanji z zgodnjim nizom zmag. Vseeno pa na sporedu lovijo niz dveh porazov. Na obisk bodo prišli po domačem porazu z 1:0 proti Rangersom v ligi.

St Johnstone proti Kilmarnocku (h2h)

• Svetniki na zadnjih treh srečanjih niso bili poraženi.
  • Na zadnjih dveh tekmah sta obe ekipi dosegli gol na tekmi.
  • Prejšnje srečanje je prineslo zmago Svetnikov z 1-2.
  • Obiskovalec zabeleži tri od zadnjih petih skupnih zmag.
  • Le eno od zadnjih petih srečanj se je končalo z remijem.

Stavni nasveti in napovedi za St Johnstone proti Kilmarnocku

Igra naj bi imela nekakšno akcijo v 90 minutah, čeprav ni jasno, ali bosta obe ekipi del tega. Zadnji dve srečanji sta se končali z zadetkoma obeh ekip in z enakim izidom 2-1.

Na povratni tekmi letošnje sezone smo videli, kako se je Kilmarnock trudil, da bi enega igral doma. Zdaj, ko so na gostovanju, lahko pričakujemo več nadzora žoge za svetnike na njihovi naslednji tekmi ta vikend.

Doseči več kot 1,5 gola je verjetno najboljša stava glede na njihov nedavni rekord h2h in splošno formo v Premiershipu.

Pomembno je omeniti, da domača ekipa uživa terensko prednost in ima tudi boljšo predstavo v dvobojih h2h z gosti. Neodločena stava na St. Johnston bo verjetno primerna možnost za stavnice, da bodo na tekmi dosegli varnejše dobitke.