💡Neposredni vir iz LEAGUELANE.com. Za dnevne donosne nasvete obiščite njihovo povezavo PREMIUM NAPOVEDI.

Brazilija – Serie A
Datum: četrtek, 20. avgust 2024
Začetek ob 23:15 UK / 24:15 CET
Prizorišče: stadion Ilha do Retiro (Recife).

Sport Recife po domači zmagi nad Ceará ni uspelo nadaljevati niza zmag. Ekipa ni zmagala na zadnjih dveh tekmah, potem ko je na zadnji tekmi prvenstva v gosteh remizirala z 1:1 proti Atleticu GO.

Gostitelji so v nizu treh zmag na domačih tekmah na koledarju vseh večjih tekmovanj v okolici. Ker prihajajo tekme brez zmage, bodo levi upali, da bodo izkoristili svojo domačo prednost.

Na drugi strani ima Santos FC le eno zmago v zadnjih sedmih tekmah v že prijavljenih glavnih tekmovanjih. Zadnje tri tekme na sporedu so tudi v nizu porazov na gostovanjih.

Santos FC je sezono začel na napačni nogi in potreboval je tretjo tekmo, da je končno osvojil vse tri točke na ligaški tekmi. Po dveh tekmah brez zmage v kampanji je ekipa gostovala po domači zmagi s 3-1 nad ekipami, kot je Athletico PR, v zadnji tekmi prvenstva.

Medsebojni dvoboj Sport Recife proti Santosu (h2h)

• Le eno od zadnjih petih srečanj se je končalo z remijem.
  • Prejšnja tekma je Lionsom prinesla domačo zmago z 2-1.
  • Domačin je doma neporažen že 7 tekem.
  • Na dveh od zadnjih treh tekem sta obe ekipi dosegli gol.
  • Domačin je zabeležil tri od zadnjih petih skupnih zmag.

Napoved Sport Recife vs Santos

Gostitelji bodo po zmagi na zadnji prvenstveni tekmi doma v tej sezoni blizu tega, da to spremenijo v nov domači uspeh. Vendar napredovalo moštvo ne bo grožnja podprvakom Serie A prejšnje sezone.

Ker je domača ekipa še vedno v igri, bo zmaga v gosteh verjetno najboljša stava na tekmi za igralce.

Namig 1,5+ golov bo prav tako služil kot spodobna alternativa v spopadu, saj je bilo zadnjih šest tekem, v katerih je sodeloval Santos, skupaj v pokalu in ligi, videti isto.