💡Neposredni vir iz LEAGUELANE.com. Za dnevne donosne nasvete obiščite njihovo povezavo PREMIUM NAPOVEDI.

Danska – Super liga
Datum: ponedeljek, 2. november 2024
Začetek ob 18:00 UK / 19:00 CET
Lokacija: park Sydbank (Haderslev).

SoenderjyskE je blizu dosegu vrha lestvice za ta izraz, kakršen je. Na dosedanjih 13 ligaških tekmah so osvojili 6 točk. Gostitelji so v nizu štirih tekem brez poraza po zmagi z 1-2 v gosteh proti Randersu zadnjič na programu.

AGF je padel na peto mesto na lestvici, drugi podprvak Superlige v lanski sezoni pa za gostitelji zaostaja le 2 točki. Njihov niz petih tekem brez poraza v sezoni se je končal z domačim porazom z 1:0 proti ekipi FC Copenhagen na zadnji tekmi.

SønderjyskE proti AGF Aarhus Head to Head (h2h)

• Gostujoča ekipa je neporažena že devet tekem.
  • Le tri od zadnjih desetih srečanj so se končala z remijem.
  • Prejšnje srečanje je Aarhusu prineslo domačo zmago s 4-2.
  • Na dveh od zadnjih treh tekem sta obe ekipi dosegli gol.
  • Domača ekipa doma ni zmagala že štiri tekme.

SønderjyskE proti AGF Aarhus Napoved

SonderjyskE je dostojno začel novo izdajo danske super lige. V kampanji bodo poskušali nadgraditi svoj niz dveh zmag. Domača ekipa uživa domačo prednost in, ker je v tej sezoni izgubila samo eno ligaško tekmo, je videti dobro za svojo naslednjo tekmo.

AGF ne zaostaja veliko, le da je ujet na dnu lige. Njihov niz neporaženosti je bil skrajšan na njihovem urniku, a gostujoča ekipa bi se morala kmalu vrniti. Glede na to, da je bil to njegov edini poraz v dosedanji sezoni, bo imel David Nielsen čas, da svojo ekipo vrne po tem porazu.

Pomembno je poudariti, da je Aarhus v skupnem seštevku neporažen v zadnjih devetih tekmah h2h z domačo ekipo. Tudi na zadnjih štirih gostovanjih so beli ohranili dobro formo.

Zato je dvojna možnost, ki daje prednost AGF, verjetno najboljša stava za igralce. Pričakujemo lahko, da bosta obe strani našli hrbet mreže v devetdesetih minutah, zato bo prav prišel tudi BTTS.