Mednarodno – prijazno
Datum: sreda, 7. oktober 2024
Začetek ob 19:45 UK / 20:45 CET
Lokacija: Športni park Stozice.

Možje Franca Varrelle so trenutno uradno najslabša ekipa na svetu. Nahajajo se na 210. mestuº s strani FIFA, na seznamu 210 ekip. In niti ni presenetljivo.

Od začetka so imeli grozljiv niz in, kar je sramotno, v sedmih letih niso zmagali niti na eni tekmi.

V tem trenutku je edini razlog, da sodelujejo na tekmovanjih, pridobivanje izkušenj. Tudi njihovi goreči navijači nimajo upanja, da bi jim kdaj pa kdaj uspelo priti do kakšne zmage.

Ekipa je končala na dnu skupine I v kvalifikacijah za Euro in je obstala na dnu lige D v ligi narodov.

Medtem pa gre varovancem Matjaža Keka v zadnjem času dobro in so prav tako v igri za napredovanje v Ligo B v UNL.

Poleg tega ima rekord 100% zmag nad nasprotnikom, v teh h2h tekmah pa še ni prejel zadetka.

To sredo seveda pričakujte slovensko zmago.

Slovenija proti San Marinu: medsebojni obračun (h2h)

• Kekovi varovanci so s tem nasprotnikom dobili vse dosedanje tekme.
  • Na 100% tekmah je dosegel dva ali več golov.
  • V menjavi doslej še ni prejel zadetka.
  • Skupni rezultat zadnjih štirih tekem je 16-0 v njihovo korist.

Slovenija proti San Marinu: napoved

Varrellini možje so v nizu 39 porazov in izgubili so tudi 47 od prejšnjih 48 tekem. Pravzaprav so bili v nizu porazov (razen remija) zadnjih sedem zaporednih let.

Če gremo naprej, so objavili skupno kartico rezultatov 160-3, iz svojih prejšnjih 36 iger, in samo to dejstvo bi vam moralo dati idejo, kako majhni so.

Na nedavno končanih kvalifikacijah za evropsko prvenstvo niso le končali na dnu razpredelnice, ampak je ekipa v desetih tekmah dosegla skupni izid 50-1.

Po drugi strani pa so njihovi nasprotniki skupno zmagali pet od prejšnjih devetih tekem in bili neporaženi v 11 od prejšnjih 15.

Poleg tega imajo Kekovi varovanci tudi popolno zmago proti temu nasprotniku v padcih h2h in doslej na nobenem od teh obračunov niso prejeli zadetka.

S to statistiko v mislih ta četrtek pričakujemo veliko zmago Slovenije.

Slovenija proti San Marinu: stavni nasveti

• Izredni / Redni delovni čas: Slovenija / Slovenija