UEFA Liga Evrope
Datum: četrtek, 29. oktober 2024
Začetek ob 21:00 UK / 22:00 CET
Prizorišče: stadion Sinobo.

Empresa Onze je že bila favorit za vodenje skupine in je zdaj začela z najboljšimi možnimi ocenami. Proti Nici je zabeležil veliko domačo zmago in se zavihtel na vrh lestvice.

Imajo priložnost, da se tako rekoč prebijejo v naslednji krog z novo dobro zmago ta četrtek. Soočajo se z rojiblancosi in ekipa Češke republike je do zdaj preživela razočaranje na celinskih tekmah.

Verjetno podpira Bayer Leverkusen, da ima zelo dobro predstavo na stadionu Sinobo.

Slavia Praha proti Bayer Leverkusen: medsebojni dvoboj (h2h)

• To je prvo srečanje obeh ekip.

Slavia Praga proti Bayer Leverkusen Napoved

Varovanci Jindricha Trpisovskega so zadnji dan v Evropi izgubili na gostovanju s 3:1. Medtem so varovanci Petra Bosza doma proti Nici zabeležili osupljivo zmago s 6:2. Zmaga je pomenila resnično dvig samozavesti, saj je bila zmaga proti drugi najboljši ekipi v skupini.

In s tako dobro zmago nad njimi so Nemci že vzpostavili prevlado v skupini in se bodo morali odslej pomeriti s precej lažjimi tekmeci.

Poleg tega je ekipa tudi v nizu treh zmag in je v tem procesu skupno dosegla deset golov. Poleg tega ima zgodovino popolne nepremagljivosti skozi celotno sezono in tudi v prejšnji izvedbi tega tekmovanja je uspel dobro zaporedje v četrtfinalu.

Tudi tam so izgubili z 2:1 v tesni tekmi proti Interju, podprvaku.

Kar je še pomembneje, dejstvo, da Company's Eleven prihaja iz Bundeslige (ene najboljših lig v Evropi), igra veliko vlogo pri tem, da so favoriti. Po drugi strani njihovi kolegi spadajo v šibko zgornjo kategorijo Češke.

Rojiblancosi so prav tako v nizu treh tekem brez zmage na zadnjih treh evropskih tekmah in so v tem procesu prejeli sedem golov, vrnili pa so le dva.

Kot tak se pričakuje, da bo Bayer Leverkusen ta četrtek zlahka dobil dominantno igro.

Slavia Praga proti Bayer Leverkusen: stavni nasveti

• Ni stave na izenačenje: Bayer Leverkusen @ 1,44 (4/9)
  • Bayer Leverkusen je polčas dobil z 1.50 (1/2).