Liga prvakov Napoved Sevilla proti Rennes by LeagueLane

UEFA Liga prvakov
Datum: sreda, 28. oktober 2024
Začne se ob 20. uri v Veliki Britaniji
Prizorišče: stadion Ramon Sanchez Pizjuan, Sevilla.

Sevilla bo v sredo gostila Ligue 1 pri Rennesu z namenom prekiniti niz porazov v pokalu in ligi.

Najbolj priljubljena ekipa Andaluzije je bila v zadnjem času slabša v La Ligi, medtem ko njihova uvodna tekma Lige prvakov proti Chelsea FC ni bila tako slaba, saj so se iz Londona vrnili s točko v žepu.

Skoraj mesec dni je minil od zadnje zmage Seville. Zmaga tukaj bi bila za gostitelje velikega pomena, trenutek pa je odličen glede na to, da francosko moštvo preživlja težko obdobje. Domača zmaga je trenutno ocenjena na 1,50.

Se lahko niz brez zmage konča to sredo doma proti Rennesu?

Medsebojni obračun Sevilla proti Rennesu

To bo prvič v zgodovini, da se bo Sevilla pomerila z Rennesom.

Napoved Sevilla proti Rennes

Trener Lopetegui ni zadovoljen s formo svoje ofenzivne linije. Sevilla je na zadnjih štirih tekmah v vseh tekmovanjih dosegla le en gol. To je izjemno nizko glede na kakovost njihovih napadalcev, kot so De Jong, Munir, Idrissi ali En Nesyri.

Vrnitev Ivana Rakitića je velika prednost, saj on in Suso pogosto nadzorujeta sredino igrišča in drug drugemu ustvarjata priložnosti.

Vendar prejšnji konec tedna ni bilo tako, saj je na tem prizorišču izgubil proti Eibarju z 1:0. Ta poraz je Sevillo padel na 13. mesto z le sedmimi točkami iz petih tekem. Remi prejšnji teden brez golov proti Chelseaju velja za dober začetek nove kampanje UCL.

Rennes je imel veliko višja pričakovanja od njihovega prvega obračuna Lige prvakov prejšnji teden proti Krasnodarju.

Francoska ekipa si je ustvarila toliko priložnosti in na splošno igrala dobro, a ji ni uspelo zagotoviti treh točk. Rusi so večino tekme ostali tako rekoč na svoji polovici in v drugem polčasu imeli srečo, da so dosegli gol.

Rennesu gre zelo dobro v Ligue 1, saj zaseda tretje mesto s 15 točkami iz osmih točk. Vendar ne verjamemo, da se bodo izognili porazu v Andaluziji. V Sánchez Pizjuanu pričakujemo tesno tekmo z malo goli.