Kvalifikacije za evro
Datum: četrtek, 8. oktober 2024
Začetek ob 19:45 UK / 20:45 CET
Lokacija: Hampden Park (Glasgow).

Škotska je v nizu petih tekem brez poraza, z le enim neodločenim izidom, po zmagi z 1:2 v gosteh proti Češki na tekmi letošnje sezone UNL. Vrnitev domov po zmagi v gosteh bo dvignila moralo igralca za naslednjo tekmo.

Medtem pa Izrael na zadnjih nekaj tekmah na vseh velikih tekmovanjih v koledarju ni bil najsvetlejši. V zadnjih devetih tekmah so dosegli le eno zmago in so v zadnjih štirih tekmah v nizu brez zmage, ko nabirajo svojo formo do konca.

Obiskovalec registrira več iger brez zmage v gosteh. Ekipa bo gostovala po domačem remiju 1-1 proti Slovaški v tekmi UNL. S težko skupno formo modro-beli na tekmi ne bodo veliko ogrozili domačih.

Medsebojni obračun med Škotsko in Izraelom (h2h)

• Domačin je zabeležil tri od štirih skupnih zmag.
  • Prejšnje srečanje se je končalo z izidom 1-1.
  • Obe ekipi sta zadeli na štirih od zadnjih petih tekem.
  • Le eno od zadnjih petih srečanj se je končalo z remijem.

Škotska proti Izraelu Napoved

Škotska uživa terensko prednost v igri in ima tri tekme neporažena doma v svoji zadnji formi na vseh večjih tekmovanjih. To kaže na to, da je izkoristil vmesni teren, kjer lahko trener računa na svojo ekipo na naslednji tekmi.

Poleg tega ima Izrael le dve zmagi na zadnjih desetih tekmah v gosteh. Zaradi slabe forme na razporedu modro-beli verjetno ne bodo ustvarili veliko priložnosti v 90 minutah. Na podlagi tega so domači bližje trem točkam na tekmi.

Najvarnejša stava za igralce bo remi brez stave na Škotsko v igri. Nasvet za 1,5+ golov ob polnem delovnem času bo prav tako prišel prav, saj bo v njunem spopadu verjetno prišlo do BTTS. Razlog za odobritev BTTS je njegova zgodovina h2h v zadnjih letih.