💡Neposredni vir iz LEAGUELANE.com. Za dnevne donosne nasvete obiščite njihovo povezavo PREMIUM NAPOVEDI.

Nemčija – 2. Bundesliga
Datum: nedelja, 15. december 2019
Začetek ob 12:30 RU / 12:30 CET
Prizorišče: Hardtwaldstadion (Sandhausen).

Ker sta obe ekipi na vrhu lestvice, lahko pričakujemo ofenzivno igro obeh strani, saj sta obe ekipi dosegli gol v obračunu.

• Forma Sandhausna: 16 tekem – 5 zmag – 7 remijev – 4 porazi – 22 točk.
  • Hamburger SV v formi: 16 tekem – 8 zmag – 5 remijev – 3 porazi – 29 točk.

Sandhausen proti Hamburger SV medsebojni obračun (h2h)

• Ekipi sta se v sezoni 2018 in 2019 srečali le dvakrat.
  • Hamburger je obe srečanji dobil z 2:1 doma in z 0:3 v gosteh.

Sandhausen proti Hamburger SV Napoved

Scheu R je dosegel izenačujoči zadetek in Sandhausen odnesel vsaj eno točko pred gostovanjem pri Dresdnu. Toda 57-odstotna posest v gosteh daje Sandhausenovi klopi samozavest.

Poleg tega so gostitelji neporaženi na zadnjih petih ligaških tekmah te sezone. Kljub temu, da je polno več remijev kot zmag, domači obetajo doma.

Očitno je Sandhausen izgubil le eno od svojih 8 domačih tekem v kampanji doslej. Poleg tega je domača ekipa v nizu dveh zaporednih domačih zmag.

Medtem pa Hamburger SV ni v dobri formi, saj je izgubil zadnjo tekmo v gosteh po štirih remijih v karieri brez zmage. Poleg tega je na 8 tekmah zabeležil le dve zmagi v gosteh.

Sicer pa je Hamburger drugi na lestvici. Izgubili pa so zadnji dve zaporedni prvenstveni tekmi, na zadnji pa doma z 1:0 proti Heidenheimu.

Če bo Sandhausen lahko nadgradil svojo domačo prednost in izkoristil tudi nedavne poraze Hamburgerja, lahko pričakujemo, da bodo gostitelji zmagali v roku devetdesetih minut.

Da bi bili na varni strani, je najbolje, da v igri izberete dvojno priložnost. Kljub rezultatu bi morali obe ekipi doseči zadetke na tekmi.