mednarodno prijateljsko
Datum: sreda, 11. november 2024
Začetek ob 17. uri v Veliki Britaniji
Prizorišče: Olimpijski stadion Serravalle, Serravalle.

San Marino je na koncu osvojil točko Lige narodov, ko je nazadnje remiziral z Liechtensteinom brez golov, a to verjetno ne bo veliko pomenilo ob koncu sezone, saj nimajo možnosti za napredovanje. Gostijo Latvijo na prijateljskih tekmah, kjer ni veliko na kocki, toda Franco Varrella bo želel čim prej prekiniti niz brez golov, to je gotovo.

Latvija je prav tako zamudila priložnost, da bi se povzpela iz skupine 1, saj je Malta oktobra z udarcem v sodnikovem dodatku zmagala z 0:1. Ob koncu dneva so videli niz štirih zaporednih neodločenih rezultatov in zdaj si želijo opomoči ter ga uspešno nadaljevati na stadionu Olímpico de Serravalle. Vidimo jih kot velike favorite, da bi se to zgodilo, vendar mislimo, da ne bo tako enostavno.

Res so se gostje trudili doseči veliko golov in to je bilo drago, vendar smo jih še vedno videli pomeriti s težjimi ekipami. Njihova nezmožnost, da naredijo vtis na cesti, bo bolj zaskrbljujoča, vendar vseeno pričakujemo, da bodo v tesni tekmi v Serravalleju zmagali.

Medsebojni dvoboj San Marino proti Latviji

Latvija je v štirih medsebojnih dvobojih dosegla tri zmage in remi.

Ekipi sta se nazadnje srečali leta 2003 in 11 Wolves je s 3:0 zagotovil zmago nad domačimi navijači.

San Marino je na štirih tekmah dosegel le en gol, prejel pa jih je šest.

San Marino proti Latviji Napoved

Verjamemo, da bo Latvija lahko dvignila te rekorde in se veselimo, da bo zdaj na svoj način izvedla še eno podobno medsebojno tekmovanje. S tem v mislih iščemo gostujočo zmago proti Nilu, kar se zdi najboljši pristop za tekmo pri 1,83.

Kljub temu tega ne vidimo kot zelo enostransko tekmovanje na olimpijskem stadionu Serravalle. V sredo pričakujemo malo golov, zdaj pa stavimo tudi na gole manj kot 2,5 na FT, ki znašajo 1,85 in so pritegnili pozornost mnogih, saj sta obe ekipi v zadnjem času redno spremljali te tekme, kljub očitni razliki v kakovosti. ki ga vidimo.