Francija - Ligue 1
Datum: sobota, 26. september 2024
Začetek ob 16 UK / 17 CET
Lokacija: Stade Geoffroy-Guichard (Saint Etienne).

Ta tekma bo zagotovo zanimiv spektakel, saj se soočita dve ekipi blizu vrha Ligue 1.

Saint Etienne in Rennes ostajata neporažena, oba sta zmagala po 3 tekme in po 1 izenačila vsak po 10 točk ter sta trenutno na 1. oziroma 2. mestu. Zato bo zelo razburljivo spremljati to tekmo v soboto popoldne.

Saint Etienne je minuli vikend izgubil prve točke sezone v gosteh pri Nantesu, ko se je tekma končala z 2:2, doma pa ima 100-odstotni izkupiček, kjer je že premagal Strasbourg in Lorient.

Rennes bi z zmago prišel na vrh lige, zato ima vso motivacijo, ki jo potrebuje. Ekipa prihaja na to tekmo z zmago v zadnjih 3 zaporednih zmagah, zadnja tekma pa se je končala z zmago nad Monacom z 2-1, kar je impresiven rezultat.

Rennes je v gosteh ugnal Nimes in remiziral z Lillom. V gosteh so dosegli že 5 golov.

Saint-Etienne proti Rennesu: medsebojni dvoboj

• Lansko sezono se je ta ligaška tekma končala z 1-1.
  • Rennes pri Saint Etiennu ni zmagal že od leta 2011.
  • Šest od zadnjih desetih srečanj Ligue 1 med kluboma se je končalo z remijem.
  • V 5 od zadnjih šestih tekem sta obe ekipi dosegli gol.

Saint-Etienne vs Rennes: Napoved

Oba kluba se soočata z najtežjima tekmama v sezoni in zaskrbljenost je, da bi lahko drug drugega odpovedala. Toda zmagovalec je lahko odločen v drugem polčasu, ko se noge utrudijo.

Zato bomo izid polčasa potrdili z neodločenim izidom in več golov v 2. polčasu. Oba kluba bosta igrala zelo tesno in se odpirala ter tvegala, ko bo tekma napredovala, morali bi videti zelo zanimivo tekmo, v kateri nihče ne bo želel popustiti.

Saint-Etienne proti Rennesu: stavni nasveti:

• Polčas: izenačenje na 1,91 (10/11)
  • Najboljši polčas: 2. polčas pri 2,10 (11/10)
  • Najboljši strelec kadar koli: Serhou Guirassy (Saint Etienne) ob 3,00 (2/1).

Iščete več iger? preberi vse Napovedi francoske Ligue 1 tukaj ali skočite na našo glavno stran stran z nogometnimi nasveti.