Sacavenense x Sporting: Oglejte si, kje lahko GLEDATE portugalski pokal V ŽIVO

Sporting se bo pomeril s Sacavenensejem v tem Ponedeljek, 23. ob 18 (brazilski čas), v Nacionalni stadion Jamor, Oeiras – Lizbona, za 3. krog Portugalski pokal. Tekmo bo prenašal ŠPORTNA TV na Portugalskem ob 22. uri.

Sporting na vrhu portugalskega prvenstva, Sporting odpre v ponedeljek, 23. novembra, drugo bojno fronto. Debitiral bo v izdaji portugalskega pokala 2024/2024

Sporting je na zadnjih tekmah dosegel dva zadetka, oba s 4-4. Prva, v Lizboni, proti Tondeli, ga je uvrstila na vrh portugalskega prvenstva. Drugi, v gosteh, proti Vitória de Guimarães, je povečal svojo prednost. Ima 19 točk (šest zmag in en remi). Poleg Brage in Benfice, njihovih najbližjih zasledovalcev, so še štirje.

Zgoraj pričakovan začetek je navijačem dal upanje na osvojitev naslova, ki se mu ni zgodil od sezone 1999/2000. Sporting v XNUMX. stoletju še nikoli ni osvojil portugalskega prvenstva. Seveda je za to še prezgodaj, sploh glede na visoke vložke, tako Benfice, kot tudi Porta v podpise.

Alviverde pa se posveča izključno lokalnim turnirjem, saj se mu ni uspelo kvalificirati v Evropsko ligo. V zadnjem krogu kvalifikacij je izpadel proti avstrijskemu LASK Linzu. Od takrat ni več izgubil. Bilo je pet zmag in en poraz.

Sacavenense proti Sportingu: kje gledati, spored, urnik in najnovejše novice, spremljajte iz minute v minuto v realnem času.