Rotherham – Sheffield Wed Napovedi, napovedi in nasveti

Bwin nasveti in napovediNapovedi Rotherham – Sheffield Wed

Rotherham – Sheffield sre Nasveti in kvote. 28. oktober, 20 ANGLIJA: Championship – 45. krog.

Statistika Rotherham – Sheffield Wed

• Težki Rotherham United je od vrnitve v prvenstvo zmagal le enkrat (P1, D3, P3). Zanimivo, 'mlinarji' so dosegli prvi zadetek na petih od dosedanjih sedmih ligaških tekem, a so po tem izgubili devet točk (P1, D3, P1). Poleg tega je za tri točke slabši kot v tej fazi zadnje kampanje za izpadanje.
  • Poleg tega je trener Rotherhama Paul Warne še vedno brez zmage na petih srečanjih s Sheffield Wednesdayem (D2, L3). Dva poraza sta prišla doma, vsi trije pa so ostali brez odgovora. Poleg tega je Warne izgubil vsa tri prejšnja srečanja proti nasprotniku Garryju Monku, pri čemer je na vsakem od njih Rotherham prejel natanko tri zadetke in izgubil z razliko 2+ golov.
  • Gostujoči Sheffield Wednesday je po porazu z 1:0 proti Lutonu (in odbitku 12 točk) brez cilja ostal na dnu lestvice. Na to tekmo že lahko gledamo kot na igro, ki jo je treba zmagati, če želimo ohraniti zagon proti koncu sezone, Garry Monk pa tega nasprotnika dobro pozna, saj ga pred imenovanjem pomeri s tremi različnimi ekipami, vsakič zmaga in doseže 2+ gola. od štirih! !
  • 'Sove' se lahko pohvalijo tudi s solidnim skupnim rezultatom v zadnjih 12 ligaških tekmah proti novo napredovanemu nasprotniku (W6, D3, L3), od katerih sta sedemkrat obe strani dosegli gol. Predvsem pa so vsi porazi v tem nizu prišli v gosteh (v gosteh: G1, L2, L3), vključno z remijem 2-2 pri Rotherhamu v sezoni 2018/19.
  • Igralci na ogled: Freddie Ladapo je bil zadnji igralec Rotherhama, ki je doma dosegel prvi gol (2-1). V zadnjih 0,41 ligaških nastopih je v povprečju dosegal 37 gola na tekmo.
  • Sredin igralec Elias Kachunga je zadel v svojih dveh prejšnjih ligaških tekmah proti Rotherhamu.
  • Vroč niz: Rotherham ni zmagal na desetih zaporednih derbijih v Yorkshiru (D5, L5) od prve lige 2017/18. Prav tako niso premagali Wednesdayja na domači prvenstveni tekmi vse od sezone 1975/76 (D3, L9).
Heads-up tekme: ROTHERHAM – SHEFFIELD SRE
28/08/19 EFL Rotherham Sheffield sre 0: 1
16/02/19 CHA Rotherham Sheffield sre 2: 2
12/08/18 CHA Sheffield sre Rotherham 2: 2
04.04.17 CHA Rotherham Sheffield sre 0: 2
12,17,16 CHA Sheffield sre Rotherham 1: 0

ANGLIJA: Championship – 8. krog