💡Neposredni vir iz LEAGUELANE.com. Za dnevne donosne nasvete obiščite njihovo povezavo PREMIUM NAPOVEDI.

Datum: ponedeljek, 14. september 2024
Začetek ob 18:30 UK / 19:30 CET
Lokacija: Rostov Arena (Rostov).

Rostov Arena se bo pomerila z dvema najuspešnejša kluba v ruski premier ligi v zadnjih letih, ki bosta igrala za tri točke.

Rostov se želi z izboljšanjem forme povzpeti nekoliko višje na lestvici. Lokomotiv Moskva bo medtem skušal vrniti naslov, ki ga je kot podprvak izgubil v pretekli sezoni.

Valeri Karpin in njegovi možje so se prejšnji mesec pomerili s Krasnodarjem na prejšnjem ligaškem obračunu. V tem obračunu, ki se je končal z 1:1, sta si ekipi razdelili plen.

Loko na gostovanje prihaja po remiju brez golov doma proti Zenitu, kar je bila četrta zaporedna tekma brez zmage, z dvema remijema in dvema porazoma.

Medsebojni dvoboj Rostov proti Lokomotiv Moskva (h2h)

• Le ena od zadnjih petih iger se je končala z remijem.
  • Obiskovalec zabeleži štiri od zadnjih petih skupnih zmag.
  • Prejšnji obračun je prinesel Loko v gosteh z 1:3.
  • Na štirih od zadnjih petih tekem sta obe ekipi dosegli gol.

Napoved Rostov proti Lokomotiv Moskva

Z nizom treh tekem brez poraza na ligaški razpredelnici bo Selmashi verjetno poskušal goste ujeti nepripravljene na neki točki tekme.

Kljub temu je gost v zadnjih h2h srečanjih z gostiteljem zabeležil več zmag. Glede na to gostitelj ne bo veliko izkoristil prednosti s terena na sredini.

Lokomotiv iz Moskve se je ob koncu lanske sezone soočal z nekaj težavami in njihov niz brez zmage na zadnjih štirih tekmah na koledarju je bil jasen primer tega. Zato bo dvojna priložnost, ki je naklonjena Loku, igralcem verjetno služila za spodobne donose.

Glede na to, da lahko pričakujemo nekaj golov v srečanju dveh ekip z verjetnostjo, da se bosta med seboj pomerili v devetdesetih minutah, je namig za več kot 1,5 gola verjetno najboljša stava za igralce.