Škotska – Premiership
Datum: sreda, 4. december 2019
Začetek ob 19:45 UK / 20:45 CET
Lokacija: Victoria Park (Dingwall).

Zaradi niza neporaženosti je večja verjetnost, da bo Hibernian zmagal, ko bo gostoval pri Ross Countyju v Victoria Parku.

Medsebojni dvoboj Ross County proti Hibernianu (h2h)

• Hibs je neporažen na zadnjih šestih tekmah.
  • Staggies so zabeležili le dve od zadnjih desetih zmag.
  • Prejšnja tekma se je končala z remijem 2:2.
  • Obe ekipi sta dosegli gole na štirih od zadnjih petih tekem.

Napoved Ross County proti Hibernianu

Medtem ko so tri točke koristne za izhod iz skupine za izpadanje, Ross County še zdaleč nima teh točk. Staggies so brez zmage na zadnjih petih ligaških tekmah s 4 porazi.

V nizu treh porazov bosta Steven Ferguson in Stuart Kettlewell zahtevala močnejšo taktiko v spopadu.

Poleg tega napredovani kontingent ni trdno prepričan o domači prednosti. Očitno je domačim na zadnjih treh tekmah doma klonilo. In dosegel je le dve zmagi iz svojih 7 tekem domače lige.

Po drugi strani pa Hibernian v tej sezoni kaže stabilno formo. Na zadnjih petih tekmah so neporaženi s tremi zmagami. Nove tri točke bodo goste še bolj oddaljile od območja izpada. Jack Ross bo to zagotovo upošteval in temu primerno razvil svojo taktiko.

Prav tako ne bodo skrbeli za vašo uspešnost na cesti. Hibs je neporažen na zadnjih štirih tekmah v gosteh. Prav tako so izgubili le tri od svojih 7 gostovanj v tej sezoni.

Poleg tega se Ross County vrača po porazu z 1-4 proti Celticu doma na prejšnjem srečanju v tekmovanju. Vendar je Hibernian v prejšnji tekmi remiziral z 2-2 proti Kilmarnocku. Tako bo imel gost več zaupanja v vašo igro.

Zato ima Hibernian glede na svoje ligaške izkušnje in nadaljnjo uspešnost boljše možnosti, da zabeleži zmago na tekmi. Prav tako lahko pričakujemo, da bodo skupni cilji manjši od 3,5 v devetdesetih minutah.