Turčija – Super liga
Datum: sobota, 14. december 2019
Začetek ob 12:00 UK / 13:00 CET
Lokacija: Caykur Didi Stadyumu (Rize).

Rizespor bo sprejel Kasimpaso v drugi tekmi turške Super Lige, kjer je favorit za zmago.

• Forma Rizesporja: 14 tekem – 5 zmag – 2 remija – 7 porazov – 17 točk.
  • Forma Kasimpase: 14 tekem – 3 zmage – 3 remiji – 8 porazov – 12 točk.

Rizespor vs Kasimpasa Head to Head (h2h)

• Kasimpasa je dosegel štiri od zadnjih petih zmag v svojih obračunih.
  • Prejšnje srečanje januarja 2019 je Rizesporju prineslo zmago v gosteh.
  • Gostje so zabeležili dve od zadnjih treh domačih zmag.
  • Obe ekipi sta dosegli gole na treh od zadnjih petih tekem.

Rizespor proti Kasimpasa Napoved

Po porazu proti Kayserisporju z 1:0 v gosteh na zadnji tekmi je Rizespor izgubil tretjič v petih ligaških tekmah.

Vendar pa gostitelji v zadnjem času pod svojo formo postavljajo nadomestni niz zmag in porazov. Poleg tega so bili trije porazi na zadnjih petih srečanjih v gosteh.

Zato lahko računamo na dobro predstavo Rizesporja doma. Očitno je domača ekipa v tej sezoni v nizu treh zmag na domačem igrišču.

Poleg tega se Ismail Kartal in fantje pomerijo z gostujočo ekipo, ki je nedavno izgubila zadnji dve tekmi v gosteh v tekmovanju. Poleg tega je Kasimpasa izgubila 4 od svojih 7 tekem v gosteh v tej sezoni.

Tudi v svoji splošni obliki je Kasimpasa izgubila svojo obliko. Pomembno je, da so na zadnjih petih ligaških tekmah brez zmage, ob štirih porazih.

Kot tak gostitelj dvoboja obljublja, da bo nastopil bolje kot Kasimpasa. Glede na trenutno ligaško uspešnost bi moral Rizespor zmagati.

Poleg tega lahko pričakujemo, da bosta obe ekipi v devetdesetih minutah zadeli s povprečjem več kot 2,5 zadetka na tekmi.