Liga prvakov Rennes proti Krasnodar Napoved LeagueLane

UEFA Liga prvakov
Datum: torek, 20. oktober 2024
Začetek ob 20:00 UK / 21:00 CET
Lokacija: park Roazhon (Rennes).

Rennes in Krasnodar imata le malo upanja, da se bosta v tej sezoni Lige prvakov uvrstila v osmino finala s Sevillo in Chelseajem v svoji skupini. Vendar bo dvom v korist domačih, glede na njihovo prednost na igrišču in primat v prvenstvu.

Niz poraza v francoski prvi ligi postavlja ekipo pred naslednjo tekmo. Njihov niz petih tekem brez poraza vključuje dva remija, po remiju z Dijonom v gosteh z 1:1 na prvenstvenem obračunu v začetku te sezone.

Krasnodar prihaja iz ruske Premier lige in je minulo sezono na domači tekmi končal kot podprvak. V zadnjih desetih srečanjih na vseh velikih tekmovanjih so dosegli pet zmag, vključno s 3-1 zmago doma proti Kazanu na prejšnji prvenstveni tekmi na sporedu.

Medsebojni dvoboj Rennes proti Krasnodarju (h2h)

Ekipi se v zadnjem času še nista srečali.

Napoved Rennes proti Krasnodar

Z nizom neporaženosti v tej sezoni ima Rennes odlično priložnost, da tekmo CL obrne sebi v prid, tako da gosti ruskega nasprotnika. Njegove izkušnje s francosko ligo so mu prav prišle, poleg tega pa je nekoliko konkurenčnejši od državne lige Krasnodar.

Gostje v generalnem koledarju kažejo dobro formo z nizom dveh zaporednih zmag v Ligi prvakov. Zato Krasnodarja na tekmi ni mogoče enostavno izpustiti, čeprav na tekmi nima parterne prednosti.

Domačin ima na tekmi domačo prednost, poleg tega pa ima že sedem domačih tekem brez poraza. Le dva od 7 poskusov brez poraza doma sta se končala z remijem. Zato je verjetno, da si bodo domači ustvarili več priložnosti na tekmi.

Na drugi strani ima Krasnodar na sporedu zapleteno formo v gosteh. Biki imajo le tri zmage v zadnjih desetih tekmah na vseh velikih tekmovanjih v formi. Zato je podpora Rennesu za zmago v katerem koli polčasu verjetno najboljša stava za igralce.