Francija Ligue 1
Datum: sobota, 31. oktober 2024
Začne se ob 16. uri po Združenem kraljestvu / 17. uri po srednjeevropskem času
Lokacija: park Roazhon (Rennes).

Rennes bo favorit za zmago na tej tekmi, vendar moramo biti jasni glede njihove trenutne forme in klub prihaja na to tekmo brez zmage v zadnjih 3 tekmah.

Posledično je padel na tretje mesto, a hkrati za vodilnim PSG zaostaja le za 3 točke. Prejšnji konec tedna je bil šok, saj je Rennes doživel prvi poraz v sezoni in doma, ko je izgubil z 2:1 proti Angersu, tega se marsikdo ne bi zavedal. Rennes je na vsej tekmi zadel samo en met na gol in ta razočarajoča predstava je sledila remijem proti Dijonu in Reimsu, pri čemer sta oba kluba v najnižji ligi Ligue 1.

Nekoliko zmedeno je videti, da domačini izgubljajo formo, a zmaga konec tedna bi zmanjšala pritisk na klub.

Brest na to tekmo prihaja na 14. mestu in ima 9 točk. Forma je zaskrbljujoča, saj so izgubili 3 od zadnjih štirih iger, vključno z zaporednimi. Prejšnji vikend je bil Brest doma poražen s 3-0 proti Strasbourgu in njihov dom je kraj, kjer bi morali osvojiti točke, zdi se, da bo ta tekma zelo težka za klub, ki je izgubil že 3 tekme na gostovanju štirih. sok.

Medsebojni dvoboj Rennes proti Brestu

• V prejšnji sezoni se je ta tekma končala z 0:0.
  • Zadnje 3 ligaške tekme so imele manj kot 1,5 gola.
  • Brest v prvenstvu Rennesa ni premagal že od leta 2011.

Rennes proti Brestu: Napoved

Obe ekipi gresta v to tekmo z malo samozavesti in slabe forme, zato ne bi bili presenečeni, če bi videli počasen in previden začetek obeh ekip. Vendar bi bilo presenečenje, če bi Rennes nadaljeval s slabo formo, zato jih bomo podpirali, da pridejo in zmagajo tukaj.

Prav tako se bomo vrnili, da bi videli več golov v drugem polčasu, za manjše vložke pa bomo iskali točen izid polčasa.

Oba kluba sta sposobna igrati dober nogomet, toda to tekmo lahko odloči, kdo bo prvi dosegel gol, saj lahko nasprotni strani vzame motivacijo, toda to je videti kot domača zmaga za nas.

Namigi Rennes proti Brestu:

• Rennes premagal Brest z 1,80 (4/5)
  • Najboljši polčas: 2. polčas pri 2,10 (11/10)
  • Pravilen rezultat ob polčasu: 0-0 ali 1-0 proti Rennesu ob 3,25 (9/4) in 4,00 (3/1).