Reims – Strasbourg Napovedi, napovedi in nasveti

Bwin nasveti in napovediReims – Strasbourg Napovedi

Reims – Strasbourg Nasveti in kvote. 1. november, 15 FRANCIJA: Ligue 1 – 9. krog.

Predogled Reims – Strasbourg

• Reimsov niz sedmih tekem brez zmage v Ligue 1 (L1) (D2, L5) se je končno končal, ko so zadnjič premagali Montpellier s 4:0, kar ni bila le njihova prva zmaga v kampanji, ampak tudi njihov najvišji vrh. Poletna zmaga v zgodovini kluba! Ta rezultat je prav tako ohranil nedavni trend, saj je prvi gol padel v prvih 20 minutah zadnjih petih ligaških tekem Reimsa.
  • Kljub izjemni zmagi je bilo doseganje zadetkov problem za Reims doma, zato so dosegli manj kot 1,5 gola na ekipo na 14 od zadnjih 15 tekem domače lige (G4, L6, L5). Zaradi teh napadalnih težav, ki so delno odgovorne za tri zaporedne domače poraze v L1, so 'Les Rouges et Blancs' zdaj na pragu nesrečnega novega rekorda, saj še nikoli niso izgubili štirih zaporednih domačih tekem v najvišji kategoriji.
  • Ker Strasbourg prihaja sem, pričakujte zmagovalca, saj so ena od le treh ekip L1, ki še niso izžrebale (W2, L6). Vendar pa je bila zmaga v gosteh s 3:0 na njihovem zadnjem nastopu v prvi diviziji vredna pozornosti, saj so v zadnjih štirih ligaških tekmah zmagovalna ekipa dneva prevzela vodstvo HT.
  • Za ponovitev te zmage bo potreben dober začetek, saj je Strasbourg zmagal le eno od zadnjih 34 ligaških tekem v gosteh, na katerih je prvi izgubil (W1, D7, L26). Očitno so že od začetka delali na trdnosti obrambe, saj so v prvem polčasu ohranili prazen gol na treh od štirih gostovanj L1 v tem obdobju.
  • Igralci, ki si jih lahko ogledate: Boulaye Dia se je zadnjič zapisal v zgodovino, ko je postal prvi igralec Reimsa, ki je dosegel 3+ gole na tekmi L1 po Santiagu Santamaríi leta 1978.
  • Ludovic Ajorque (STR) je bil najboljši strelec tekme na svojih dveh gostovanjih v tej sezoni.
  • Niz zmag: ena dosojena enajstmetrovka na zadnjih petih tekmah Strasbourga v gosteh v L1.
Medsebojni tekmi: REIMS – STRASBOURG
02.09.20 L1 Strasbourga Reims 3: 0
01.07.20 SKLEP Reims Strasbourga 1: 0 (0: 0)
18.08.19 L1 Reims Strasbourga 0: 0
04.03.19 L1 Strasbourga Reims 4: 0