španska liga
Datum: nedelja, 25. oktober 2024
Začetek ob 21:00 UK / 22:00 CET
Prizorišče: Estadio Reale Seguros (San Sebastián).

Real ima tudi dobre možnosti, da ostane na vrhu lestvice naslednji teden, saj bo svojo naslednjo tekmo v nedeljo zvečer doma premagal napredno Huesco. K njegovi prednosti v tekmi dodaja njegov niz zmag v dosedanji sezoni.

Napredovani kontingent je osvojil 5 točk iz 5 remijev v svojih šestih ligaških tekmah in za gostitelji na lestvici zaostaja šest točk. Real Sociedad je v tej sezoni v nizu dveh zmag, potem ko je zadnjič na koledarju zmagal z 0:3 v gosteh proti Betisu.

Huesca je to sezono izgubljala točke v celotni Ligi, potem ko je dosegla najvišjo raven španskega nogometa. Prejšnje srečanje je bilo doma in so si razdelili nagrado z zmago z 2-2 nad Valladolidom v La Ligi.

Medsebojni obračun Real Sociedad proti Huesci (h2h)

• Gostitelji so neporaženi na vseh tekmah od leta 2008.
  • Prejšnje srečanje se je končalo z remijem brez golov.
  • Obe ekipi sta zadeli le v dveh od šestih tekem.
  • Le dve od skupno šestih tekem sta se končali z remijem.
  • Domači na nobeni domači tekmi niso prejeli zadetka.

Real Sociedad proti Huesca Napoved

Real Sociedad je dobil tri od zadnjih štirih tekem La Lige na koledarju. Pomembno je, da so vse tri zmage prišle z izidom 3-0 v svoji formi. Gostitelji so v tej sezoni na dosedanjih šestih tekmah v povprečju dosegli 1,6 zadetka. Zato lahko pričakujemo, da bo Real sam na tekmi v devetdesetih minutah dosegel vsaj nekaj golov.

Huesca je v tej sezoni zadela v samo dveh od petih poskusov. Poleg tega jih ligaški zmagoviti niz zadržuje tudi na naslednji tekmi. Poleg tega Huesca ni zmagala na nobeni tekmi h2h z La Realom od leta 2008. To domačemu moštvu daje prednost veliko pred začetkom tekme v nedeljo zvečer.

Glede na to statistiko lahko pričakujemo, da bo tekma v korist domačih. Torej bo domača zmaga v polnem času verjetno primerna možnost za igralce. Tudi podiranje več kot 1,5 golov je verjetno najboljša stava za spodoben izkupiček na tekmi.